Додано
30.06.25 20:47:31
Потрібна порада
Як ви думаєте краще оформити казки в одну книгу чи кожну казку окремо??
Зеріус Нокс
38
відслідковують
Інші блоги
...а справжня шукає шлях до свободи і помсти. Гела дівчина вперта, тож запрошую поспостерігати за її пригодами. У принцеси власні плани Гела вперто кружляла по палацу, намагаючись знайти спосіб знешкодити
Привіт! Сама ще не вірю, але вчора в другій половині дня розпочалася передплата на мою новинку) Хвилююся страшно, але варто рухатися вперед. Запрошую усіх, хто ще не читає цю історію, бо буде справді цікаво і, сподіваюся,
Всім привіт! Я тут новенька. Це початок моєї творчої історії на booknet-і Насправді, пишу давно. Писала протягом життя, але постійно знищувала написане. Іноді через когось, іноді так складалися обставини, але частіше
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
Чи багато історій, які почалися з пристрасного сексу, закінчилися великим коханням? Тіло й розум не завжди доходять до злагоди, але не у випадку Маріанни і Вадима. Дівчина поїхала на літні канікули до подруги і закохалася
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗалежно від об'єму казки. Якщо 2-5 сторінок кожна, то можна об'єднати кілька в одну. А якщо казка на 10-30-50 сторінок - варто і виділити в окрему книгу.
Але вирішувати Вам.
Підписалася✅
Любава Олійник, Дякую за підписку ❤️?
Невеликі краще в одну))
На вас колись підписувались чисто через аватарку? Я перша буду ❤️
Зеріус Нокс, Я читатиму)
Я бачу ваші казки зовсім невеличкі. Тому , напевне в одну книгу буде доцільніше. А кожен день ви можете їх випускати главами як продовження книги. Ну не кожен день коли зможете)) Ну це моя думка. Але я не автор я просто тут читач на букнеті. Автори вам порадять більше))
Костів Наталочка, Дякую за пораду.
Дивлячись від кількості казок та їх об'ємів.
Якщо у вас казки розділені на глави чи підглави, то я б виставляв окремо.
Якщо вони невеликі, то я б їх об'єднав і виставляв потроху (через день чи через два).
Дмитро Євтушенко, Дякую.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати