Потрібна порада

Як ви думаєте краще оформити казки в одну книгу чи кожну казку окремо??

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Любава Олійник
30.06.2025, 21:57:51

Залежно від об'єму казки. Якщо 2-5 сторінок кожна, то можна об'єднати кілька в одну. А якщо казка на 10-30-50 сторінок - варто і виділити в окрему книгу.
Але вирішувати Вам.
Підписалася✅

Зеріус Нокс
30.06.2025, 22:24:46

Любава Олійник, Дякую за підписку ❤️‍?

avatar
Ромул Шерідан
30.06.2025, 21:36:35

Невеликі краще в одну))

avatar
Мрія Чарівна
30.06.2025, 20:55:10

На вас колись підписувались чисто через аватарку? Я перша буду ❤️

Показати 4 відповіді
Мрія Чарівна
30.06.2025, 21:30:57

Зеріус Нокс, Я читатиму)

avatar
Щастя
30.06.2025, 20:53:11

Я бачу ваші казки зовсім невеличкі. Тому , напевне в одну книгу буде доцільніше. А кожен день ви можете їх випускати главами як продовження книги. Ну не кожен день коли зможете)) Ну це моя думка. Але я не автор я просто тут читач на букнеті. Автори вам порадять більше))

Зеріус Нокс
30.06.2025, 20:54:47

Костів Наталочка, Дякую за пораду.

Дивлячись від кількості казок та їх об'ємів.
Якщо у вас казки розділені на глави чи підглави, то я б виставляв окремо.
Якщо вони невеликі, то я б їх об'єднав і виставляв потроху (через день чи через два).

Зеріус Нокс
30.06.2025, 20:54:18

Дмитро Євтушенко, Дякую.

Інші блоги
Принц врятував не ту принцесу, а справжня...
...а справжня шукає шлях до свободи і помсти. Гела дівчина вперта, тож запрошую поспостерігати за її пригодами. У принцеси власні плани Гела вперто кружляла по палацу, намагаючись знайти спосіб знешкодити
Запрошую!
Привіт! Сама ще не вірю, але вчора в другій половині дня розпочалася передплата на мою новинку) Хвилююся страшно, але варто рухатися вперед. Запрошую усіх, хто ще не читає цю історію, бо буде справді цікаво і, сподіваюся,
Початок моєї історії на booknet-і
Всім привіт! Я тут новенька. Це початок моєї творчої історії на booknet-і Насправді, пишу давно. Писала протягом життя, але постійно знищувала написане. Іноді через когось, іноді так складалися обставини, але частіше
Чому читачі люблять Гайворона? І знижка на нього!
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
Спочатку в ліжко, а потім в серце
Чи багато історій, які почалися з пристрасного сексу, закінчилися великим коханням? Тіло й розум не завжди доходять до злагоди, але не у випадку Маріанни і Вадима. Дівчина поїхала на літні канікули до подруги і закохалася
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше