Додано
23.06.25 00:05:05
Я більше не автор, я інструмент.
Сьогодні, коли я сідала писати новий розділ, то спіймала себе на думці: Цікаво, а що буде в них далі? Ніби не я створюю, а являюсь читачем. А потім така- почекай це ж ти пишеш історію, тобі й вирішувати. Та під час стукання по клавіатурі, в моїй голові був хаос. Герої ніби говорили, що вони так не хочуть і це все не про них. Тож я змирилась зі своєю долею інструменту, та цілковито передала їх бажання. Запрошую зацінити, що з того вийшло))) Прибиральниця, або, сім секунд по...
Міріада Фаєр
260
відслідковують
Інші блоги
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо?
Де дружба починається з брехні, а потім
Привіт, любі Спокусники! Давно я не робила знижок на ці дві спокусливі книги… сьогодні щасливий день) “Вечірка для боса” 20% На розкішному вечорі в масках вона проводить ніч пристрасті зі своїм босом
Любі друзі я от також вирішила податися на конкурс букнету. Й презентую вам новинку. Молодіжна проза про студентів, лекції й звісно ж перше кохання. Роман Любовний переполох або закохана не в того брата⚡️⚡️⚡️ &
Оновлення вже на сайті, буду вдячна за прочитання та коментарі) — Що з тобою, в біса, не так? — голос прозвучав хрипкіше, ніж я планувала. Довелося ковтнути й повторити вже тихіше: — Влад… Я вперто дивилася
13 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗгодна з тобою. Я пишу лише тому , що мені самій цікаво. Ну я бачиш сама для себе пишу .
Міріада Фаєр, Хто його зна? Я також реально дивлюся на речі. З кожною новою книгою думаю о ця зайде. Вона супер. А в результаті ще гірше чим було
І це ж сама суть) Ми не вигадуємо, а записуємо те, що відбувається. Як літописці))
Міріада Фаєр, Чому ж не існує?) Все що пишеться чи було, чи буде. Виміри Всесвіту не завершуються нашою свідомістю ❤️❤️❤️
Здається, це просто звичайний творчий процес, коли герої корегують плани автора... хіба ні?
Міріада Фаєр, Радий, що підняв Вам настрій :)
Мною мої герої не керують. Інакше б уже повбивали одне одного в першому розділі)))
Світлана Романюк, О, а це було б цікаво.
А давайте я краще напишу змістовний коментар)))
Хотіла сказати, що я теж себе так відчуваю, ось ❤
Чарівна Мрія, ❤️❤️❤️
У мене такий вайб постійно - планую одне, а герої вважають інакше, залишається лише записувати їх дії та думки у якості Спостерігача
Ріна Март, Так, так. Всі ми - автори, трішки того)
Знайома ситуація ☺️
Аріда Демоніар, Прочитала, залишила коментар. Дякую,Ваш твір в саму ціль)
А що? Нехай! Бути інструментом в руках натхнення — це бути провідником!))
Romul Sheridan, Навзаєм. Дружня спільнота- залог гарного настрою, та продуктивності)
❤️❤️❤️
Тея Калиновська, Дякую.
Автор не інструмент, він місток між персонажами й читачами.
Оксана Павелко, Так. Я згодна.
Погоджуюсь! Нерідко виникає стійке відчуття, що ти стаєш не автором, а хронікером подій, у яких беруть участь персонажі
успіхів із висвітленням подій❤️
Кайла Броді-Тернер, Повільно видихнула. Дякую за підтримку)
Так, автор сам має бути фанатом свого твору, на мою думку))
Міріада Фаєр, Згодна, у кожного свій підхід)
Коментар видалено
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати