Додано
21.06.25 10:18:17
Мої технічні неполадки
Вітаю, друзі!
У мене тут якісь злі жарти Всесвіту, чи що, але уже двічі злітали автоматичні налаштування публікацій. Отак запланувала собі на 09.00 оновлення, а тут "Бац" - нема ні оновлення, ні чернетки. Гадки не маю, що то таке. А поки я розбираюся з тим, ловіть свіженький розділ
Дякую, що читаєте і залишаєтеся зі мною.
Обіймаю!!!
А це вам трошки візуалу від мого Юена
Танхай

Саміра
Єва Лі
151
відслідковують
Інші блоги
Ну, зовсім невеличке)) Після завершення Дзена я писав, що в цій серії планується ще кілька оповідань, і це - перше з них. Воно, власне, про Дзена і Тріну - коли вони вже в усталених стосунках і на новому місці. Твір невеличкий,
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
Вітаю, шановні читачі! Дилогія "Не її король, не його королева" нарешті завершена! 7 місяців роботи та сумарні 553 сторінки, на яких розгортається особиста драма двох зовсім не схожих, на перший погляд, людей. Вона
Вітаю! По-перше: дякую! Усім, хто хвилювався, підтримував та писав слова підтримки. Усе це я бачив, усе це я дуже сильно ціную. Піпець, скажімо так, ще не завершився, але завершилася його "гаряча стадія", та і я втомився
ВАУ-ЗНИЖКА!!!! Таке точно не можна пропускати! МИ ПОДІЛИМО ЇЇ -30% Коли весь коледж оголосив мені війну, а власний брат вдав, що це його не стосується, на моєму боці опинилися ті, кого бояться навіть викладачі.
Адам і Даміан.
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВ мене часто міняється час, коли я перечитую на сайті з телефону, і оку це непомітно, натискаєш "зберегти", а воно раз – і поміняло вісім на дев'ять чи десять. Тому перевіряю. Гарні візуалізації, Міра мені схожа) ❤️)))
Настуся Соловейко, Щиро дякую, що відгукнулися:) І мені Міра вийшла, як треба. З ..надцятої спроби, щоправда, але я результатом задоволена.
Гарні візуалізації
Я вчора розділ однієї книги, залила до другої...
Добре, що читачі одразу написали.
Олеся Глазунова, Дякую, Олесю! Трапляються халепи. Добре, що все добре:)
Гарнюнечки такі))
У мене теж постійно щось не те, злітає година. Головне, вчасно проконтролювати.
Леля Карпатська, Не маю змоги постійно контролювати:( Дякую
У мене було, що оновлення самі переносилися з встановленого часу на інший, доводилось вибачатися перед тими хто чекав. А взаглі багів на Букнеті багато ((
Єва Ромік, У мене додаток в телефоні постійно завантажує оновлення і щось іноді викидає коники. Але на ноуті сайт наче нормально працював... донедавна:(
В мене часто бувають подібні збої. Або я просто неуважна ) Ваші візуали - просто супер!
Тіна Волф, Перший раз я списала все на випадок. Але вдруге – то вже щось не те. Дякую, що відгукнулися.
Гарні візуали!))
Romul Sheridan, Щиро дякую. То таке рідко буває. Здебільшого, мій ШІ видає щось геть не те:)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати