Фенікс. Істота з кількома єствами

Як казав Трумен Бербанк "На випадок якщо не побачимося: Доброго дня! Доброго вечора та доброї ночі!" Любі українці, бережіть себе і своїх близьких. Цінуйте рідних і коханих.❤️

До новин творчих! Нарешті ШІ згенерував мого Фелікса саме таким, яким я його уявляла!

Той, хто читав "Фенікса" знає, що в Фела розкрилося три єства і останнім був темний фенікс. http://booknet.ua/book/fenks-b436126 І це єство йому буде не просто приборкати.

Фел всміхнувся — тепер настала його черга обертатися на істоту. Його тіло зсередини наповнилося знайомим напруженням, мов пробуджувалась пам'ять полум’я. Він уже був готовий здійнятись у звичному вогняному вихорі, та щось пішло не так. Ще до того, як шкіра почала змінюватися, він відчув: це не те. Цього разу він обертався не на вогняного фенікса — і не на місячного, срібно-світлого, лагідного в своїй ясності. Те, у що він перетворювався, несло в собі щось інше. Більше. Темніше. З його плечей повільно здіймався дим, важкий і густий. Пір’я, що проростало, не вогняно-помаранчеве й не зоряно-срібне — а глибоко-чорне з матовим фіолетовим відблиском, як нічне небо перед бурею. Навколо нього не було ні жару, ні світла — лише тихе тремтіння повітря, що наповнилося чорною мрякою. Фел відчув це у грудях: морок і млу. Не зло, не спустошення — а глибину. Те, що мовчки існує в усіх речах і у кожній істоті. Тінь, що є не відсутністю, а складовою частиною життя. Він не боявся. Але й не впізнавав себе. Це був не просто новий образ. Це було одкровення із самим собою, його новим єством. Він — темний фенікс. Такий же вид феніксу, як чоловіка у печері, що йому снився.

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Андре Буко
18.06.2025, 21:52:39

Картина олією. Дуже!!!

Доброго дня! Доброго вечора та доброї ночі!
Вітаю з новим блогом!

Показати 2 відповіді
Бін Ді
18.06.2025, 20:55:19

Сергіель Краель, Дякую:)

avatar
Сергіель Краель
18.06.2025, 18:05:06

Іноді темні сторони дуже важко приборкати.
Гарні візуалізації.

Бін Ді
18.06.2025, 18:15:24

Сергіель Краель, На те і розраховано)

Інші блоги
Коханий або ж її власний кат?
Вітаю друзі як завжди повідомляю, що новий розділ роману "Кохання кольору ненависті" вже опубліковано. Й там відбувається щось дуже цікавеньке. Здається Блейр перейшла межу, або ж хтось інший. Шукайте на сторінках книги. Я
Серце автора яке б'ється в його героїв
​Кажуть, що кожен письменник пише перш за все про себе. Навіть якщо сюжет розгортається в іншій країні, а герої носять чужі імена. І знаєте що? Це чиста правда. Кожен персонаж — це відламана частинка душі автора, його особисті
Дорогі колеги та читачі!
Я лише починаю свій непростий шлях у письменництві й поки що не зовсім розумію, чи варто продовжувати писати далі в цьому жанрі. Буду дуже вдячна за чесну критику моїх робіт. Мені важливо почути як про сильні сторони, так
Наближення шторму! Заманюю вас почитати =)
- У мене немає жодного бажання пити з вами чай. Звучить по-дитячому, але цей покидьок виводить мене з себе. - Добре. Тому що я й не планував. Мій начальник розвалюється в кріслі й із задоволеною усмішкою підпалює сигарету. Це
Знижки! Літні знижки!!!
Привіт, мої любі Спокусники! Сьогодні діють знижки на дуже емоційні, шалені та з гумором книги. Знижка “Нахаба в моєму будинку” 20% Коли письменниця Скарлетт знаходить свій омріяний будинок у лісі, вона
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше