Додано
15.06.25 12:42:23
Питання до авторів, які пишуть книги «18+»
Добрий день. Скажіть, будь-ласка, що вигідніше: ставити на книжку позначку «18+» чи ні? Чи це впливає на прочитання і у який бік: стає більше прочитань чи навпаки, менше?
І ще таке питання: де та грань, після якої вже настає «18+»? З якою інтенсивністю, частотою та розкутістю треба писати?
Бо у мене герої вступають у статеві стосунки, але я скоріше описую те, що вони при цьому відчувають, без особливих інтимних подробиць.
Але мене цікавить чи є якась вигода від написання романів «18+». Бо якщо читачів від цього не стане більше, то я краще продовжуватиму писати так, як писала раніше, тобто без непристойних подробиць.
Ірина Звонок
480
відслідковують
Інші блоги
Коли люди чують слово «чорт», більшість одразу уявляє рогатого демона з пекла. Але в українській міфології все значно цікавіше. Наші чорти — це не володарі абсолютного зла. Вони хитрі, підступні, жадібні, іноді
Вже завтра на книгу Між двох тіней буде знижка.✨ Тож якщо ви ще не придбали цю історію, це чудова можливість це зробити. Це найнижча ціна на книгу, дешевше вже не буде. Тому не пропустіть цей момент познайомитися
Після багатьох місяців роботи я нарешті відкриваю двері до Айлірії. ? «Коли світло згадує тінь» Магічна академія Саванаар.
П'ятеро студентів із різних народів.
Незавершене Відлуння, якого не повинно існувати.
І
1. Я написала цю історію за рік до того, як наважилася показати її світові. Весь цей час вона чекала свого часу. 2. Попри містику й жахи, це насамперед історія про родину, мовчання і речі, які руйнують людей зсередини. 3.
Вітаю вас, мої хороші ✨ Я повернулася. І не просто повернулася — я прийшла з історією, «Викрасти сина мільярдера» яка або закохає вас, або змусить нервово кусати губи (або все одразу). Цього разу це буде
13 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПозначка 18+ стосується не лише «непристойних сцен» — вона також охоплює теми куріння, вживання алкоголю, наркотиків, сцен насильства, жорстокості, знущань, психологічного тиску та інших потенційно шкідливих чи неприйнятних для неповнолітніх елементів.
Ірина Звонок, Ці позначки "+18"... Під них можна навіть "Хроніки Нарнії" записати.
Вітаю! Так, це досить просто зрозуміти. Якщо у тексті є хоч якийсь натяк на зброю/кров/вбивства (сексуальні сцени говорять самі за себе), це автоматично 18+. Особисто у мене — всі твори з цією міткою.
Сергій Брандт, Я б сказала, що не завжди. У деяких натяк є, а позначки нема. ) Персонально для себе я вже знайшла ту лінію, до якої ще не 18+, а після якої - вже. Просто для різних авторів ця лінія проходить у різному місці. )
Коментар видалено
Ніяк не впливає на кількість бібліотек чи продажі. Утім ставлю 18+, аби нічого ненароком не порушити. Щодо взаємодії героїв. Може бути один раз…
Не знаю, як на рахунок вигоди, але коли публікувала першу книгу, то поставила цю позначку. Через місяць модератор заблочив книгу, причина - неприйнятний контент і книги 18+ не публікуються на цьому сайті. Довелось перевипускати без позначки так, як служба підтримки не змогла її розблокувати. Хоча по суті в книзі одна така сцена, але за правилами я повинна була поставити позначку, що я і зробила і як наслідок - перевипуск.
Вікторі Драгон, Тобто, вони запідозрили, що, якщо у вас є неповнолітні і є позначка 18+, то точно буде секс між неповнолітніми. А секс між неповнолітніми тут табу.
Книгу 18+ не можуть читати незареєстровані читачі, переглядів буде менше. Але зараз на БН пожорсткішали правила, тому можуть вліпити позначку навіть якщо герої палять, чи ви згадуєте алкогольні напої, не кажучи вже про пікантні сцени. Жорстокість ще частіше виявляють і блокують книги, тому майте це на увазі.
Ірина Звонок, Цікава думка)
Уявіть, що у вас росте підліток. Ви б дали йому прямо зараз прочитати свою книгу? Якщо ні — ставте позначку. От і увесь орієнтир.
Адріан Анжелворд, Ну, так. для деяких кухонне рабство страшніше за сексуальне.
Кажу за себе. Ценз 18+ жодним чином не вплинув ані на бібліотеки, ані на кількість прочитань, ані на покупки. Що з ним, що без нього, в моєму випадку, ні на що не вплинуло. Зате мені простіше, бо в моїх книгах завжди присутня кров'яка і трохи жорстокості, то тепер спокійна - не травмую ніжну психіку підлітків)))
Інна Камікадз, :) Молодець, що признався. Значить, є довіра. Може, й справді не сподобалось. Це приходить з часом... )))
Особисто в мене 18+ через огидні вчинки у книзі, та жорстокі описи сутичок.
Адріан Анжелворд, Здорове, раціональне ставлення. ))) Свій читач завжди знайдеться.
Особисто я практично все пишу с цензом 18+, як не еротика, так(здебільшого) кривава рвань. Але таки ценз приносить менше прочитань, адже книги не зареєстрованим навіть не видно на сторінці автора.
Ірина Звонок, Ні, моя книга написана для наївних дівчиськ які люблять розвісити вуха, поки їм л'ють словоблуддя про золоті гори, але причина потрапляння до тієї середи саме мати героїні. Але тема випадкових знайомств і наслідків теж затронута.
Ви б обережніше з такими блогами, бо в бан відправлять на тиждень, неможна писати в блогах і анотаціях контент не призначений для наших неповнолітніх громадян.
Ірина Звонок, Ви можете залишити уривок, тільки підчистіть його від зайвого
А сайт і тут сам любить авторам викладати 18+. Через деякий час))
Marfa akilova Vladovskaya, Якщо поставить, то так і буде. Мабуть тоді і дізнаюся про те, що саме мене цікавить: чи 18+ притягує більше читачів, ніж інші книги. )
Ви напевно новачок на букнет. Якщо в вашій книзі буде 18+. І навіть якщо ви його не покладите, покладе сайт - букнет. Згідно правилам сайту.
Фортуніті, Скоріше за все я не буду чекати і сама поставлю. )
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати