Звернення до читачів

Дорогі читачі. Наразі я переживаю дуже важку життєву втрату. Я намагаюся впоратися з цим, але не завжди вдається. Будь ласка, утримайтеся в коментарях від нападів на мою адресу. Я не виправдовуватимуся, тому що в мені зараз не залишилося жодних моральних сил. Зараз я намагаюся витягнути себе за допомогою творчості. Але, на жаль, на спілкування та суперечки мене не вистачить. Я кажу вам усе як є. І прошу вас не забувати, що автор — це жива людина. Я не машина. І, так, мені може бути боляче. Дуже боляче і важко. Зі свого боку запевняю, що всі мої книги будуть завершені. Дякую тим, хто підтримає хоча б мовчанням і неосудом.

16 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Коли я втратив дорогу людини я вирішив закритися у собі. Як фортеця підняти усі мости і до людей і до творчості і до підтримки. Я зробив емоціональний карантин. Нічого не випускав із себе на зовні і нічого не пускав до себе ззовні. Бо для мене ті слова підтримки не вгамовували біль і більш того могли стати каналом, через який щось болісне могло проникнути і ще більше почавити і так зруйнований внутрішній світ. І творчість також була більш "сіль на рану", бо твори починались поки людина була жива, і читала їх ще не завершеними, і починати їх знову писати було лише болісним нагадуванням. Особисто я місяців мабуть сім був закритим від усіх, перетворившись на суцільний непробивний граніт. Лише при таких умова емоційного вакууму біль трішки вгамувалась, та уламки душі потрішки почали зрощуватись між собою. І лише тоді я знов відкрився і оточуючим і твочасті. Але це мій особистий досвід. Варварсікий та грубий по відношенню до інших, метод , але тільки так я зміг відновитись. Якщо, щось із цього Вам допоможе, хоч трішки то це буде добре! Хай Бог береже Ваше серце, душу і творчу іскру!


Показати 2 відповіді

Оксана Павелко, Дуже сумний болісний досвід...(((

avatar
Олена Коваленко
06.06.2025, 16:57:44

Співчуття, витримки, тримайтеся.

avatar
Тетяна Маркова
06.06.2025, 16:45:09

Сил вам та терпіння, бережіть себе

avatar
Ольга Лейн
06.06.2025, 16:40:58

Зараз важкі часи і ми все розуміємо. Бажаємо вам здоров'я, підтримки близьких людей у важку хвилину?❤️
Вам потрібен час аби пережити втрату, він лікує.
Повірте будь ласка, я знаю, про що пишу❤️
Дякую вам за працю

avatar
Ірина Звонок
06.06.2025, 16:31:41

Співчуваю. Так, люди часто бувають жорстокими в інтернеті, бо не завжди розуміють, що за ніком і аватаром стоїть жива людина, якій буває боляче і важко

avatar
Щастя
06.06.2025, 16:15:35

Бережіть себе❣️

avatar
Софія Анрі
06.06.2025, 16:12:12

Тримайтеся і бережіть себе

avatar
Aniri Anibres
06.06.2025, 16:11:30

Сил Вам ❤️❤️❤️

avatar
Ann
06.06.2025, 16:03:03

Тримайтеся! Підтримую Вас!!!

avatar
Олег Порошок
06.06.2025, 15:51:53

Тримайся, відновлююся і в бій.

avatar
Luba B
06.06.2025, 15:45:14

Триматися,бережіть себе.
Все буде добре!!!

avatar
Ольха Елдер
06.06.2025, 15:42:00

Тримайтесь та бережіть себе

Тримайтеся,співчуваю Вам і підтримую. Дуже важко втрачати,але з часом біль трохи притупляється.. Тримайтеся. Я люблю Вас і ваші книги.

avatar
Анна Лященко
06.06.2025, 15:32:55

Тримайтеся! Розумію вас, бо сама пройшла через подібне. Нажаль, люди не завжди адекватно реагують на чужий біль...

avatar
lanachak
06.06.2025, 15:28:50

Бережіть себе , тримайтеся , ми з вами , може не завжди візуально , але ментально підтримуємо і любимо вашу творчість

avatar
Мрія Чарівна
06.06.2025, 15:14:43

Тримайтесь.
Моя вам підтримка... Хай і на словах.

Інші блоги
Знижка на Будь хорошою дівчинкою❗
Стук у двері перериває думки. Відчиняю і бачу схвильовану служницю. - Ледве вас знайшла, я думала ви у кімнаті Ореста, - швидко промовляє дзвінким голосом. - До вас прийшли. - Хто? - Здається ваша мати. Цікаво, що їй потрібно?
Три бажання під Новий рік — знижка!
Вітаю! Сьогодні діє знижка на зимову історію кохання. ✨✨✨ — Микито! — Неоднозначно покликав товариш. — Ти на котрій, з цих красунь завис? Крук важко видихнув, на силу перевів погляд на мера. — На Вишневській.
Суперзнижка - Мій новий бос
Після зради колишнього вона провела ніч з незнайомцем, а на ранок втекла. Згодом виявилося, що це - її новий бос. Що ж далі? Скоріше читайте, ще й з шаленою знижкою! "Мій новий бос" — Я зроблю так, що колишній
новий розділ і візуал
Всім привіт! Новий розділ Химер Калітрасу прибув за розкладом. У ньому трохи полунички, хтиві жриці і вибухове кохання. Буквально, вибухове. — Живеш занадто скромно як на копа-контрабандиста, — мурликнула
Моя Мелодія кохання: зустріч світла з темрявою
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні я хочу поділитися з вами неймовірною новиною. Моя книга «Темні лінії» офіційно стає частиною чарівного літературного марафону «Мелодія кохання», який проводять авторки
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше