Як з'явився герой Ендрю-Лео Девідсон.

Як з'явився герой Ендрю-Лео Девідсон та історія про нього❤️

З самого початку я не планувала писати про нього окрему книгу. Мені ця ідея навіть в голову не приходила. Я почала писати сумну історію порятунку Беатріс, і тоді зрозуміла, що мій герой також має свою багату історію. Спершу я хотіла втулити правду в книгу "Врятуй мене, якщо зможеш", але вирішила більше її розгорнути та зробити книгу.

Взагалі книга про Беатріс давалася мені дуже складно. Ці побиття, насильство, писати дуже складно. Моя романтична особистість проти таких книг. Я проти насильства над жінкою, чи взагалі будь-ким. Але цією книгою я намагалася донести, що не потрібно таке ставлення терпіти. Потрібно тікати, просити в когось про допомогу. А нам потрібно таким людям допомогти. Адже можливо, ми можемо врятувати комусь життя.

Недавно прочитала блог однієї авторки "мої герої не..." Мої головні герої не б'ють жінок. Я не вважаю чоловіків Беатріс головними героями, адже вони були перехідні. Головна героїня була Беатріс, і згодом Ендрю. Він врятував її, і між ними почалася їхня щаслива історія.Коли я вже дописувала кінець тієї книги, зрозуміла, що можу більше розгорнути історію про Ендрю. У нього дуже складна юність. Йому довелося швидко, я б сказала моментально, подорослішати та взяти на себе дуже велику відповідальність. Те, чим він зараз займається, дуже складно. Не кожен зможе. Як мінімум, через страх бути упійманим.

Мої головні герої не вживають наркотики, не знущаються зі слабших. Якщо кохають – щиро, і без фальші. Вони поважають батьків, навіть якщо сваряться. Я не знаю, які будуть мої майбутні книги, але ці пункти я точно не збираюся порушувати. Але вони курять. Не всі, але ж курять. Як автор, не бачу в цьому нічого поганого (p.s. я в житті не курю) 

І  якщо ви думаєте, що це, що є – це все. То ні, любі. Попереду ще ой як багато всього. Будуть люди, які повернуться в життя. Буде зміна галузі роботи. Переїзд(ну це само собою, бо Ендрю не може жити в тих жахливих умовах) буде смерть, і навіть не одна. Ми будемо спостерігати як Ендрю росте, мужніє та стає справжнім чоловіком.Я б могла написати тут спойлери, але хто читав "Врятуй мене, якщо зможеш" здогадається, що буде згодом з Ендрю.

Щодо його коханої дівчини Клер. Її поведінка жахлива. Ендрю щиро кохає її, вкладається, намагається зробити все для неї, а вона пів року сиділа на двох стільцях. Зраджувала і зрадила. Кинула Ендрю в найскладніший момент у його житті та швидко побігла до Алекса. Чи дізнається Ендрю за це все? Поки сказати не можу, але попереду буде ще дещо дуже жахливе з її боку. І саме це зламає Ендрю.Так, він сильний, але він зламається. Йому буде сумно, нестерпно до болю, образливо. Але тоді до нього прийде кохання. Справжнє, світле та щасливе.

Тому ці 16 розділів, це поки так, розігрів.Мені дуже хочеться, щоб ця книга була цікавою, і щоб ви насолоджувалися історією, коли читаєте.

Щиро дякую, що читаєте❤️ Ви моє натхнення та підтримка❤️

Якщо цікавлять якісь запитання, слухаю вас.

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Філл
02.06.2025, 14:06:15

Цікавенький персонаж)) Чекаю його появи на сторіночках)) А ще ліпше якщо він вже там! Натхнення вам))

Показати 4 відповіді
Філл
02.06.2025, 15:12:27

Юлія Гвоздікова, Дякую, Вам теж!

Інші блоги
Страх і неприйняття
Привіт усім! Я авторка-початківець. Напевно, дехто вже бачив мою книгу, та ніхто не знає моєї історії.Мені було дуже важко почати писати знову. Ще в дитинстві мені сказали, що в мене ніколи це не вийде, а мої вірші та дитячі
Він її... викрав?
Друзі) Історія Лілі і Олега набирає нових обертів. Книга вже продається за передплатою, а тому ви маєте знати за що будете платити гроші (якщо ще вагаєтесь і не придбали цю божевільно-пристрастну історію). Так от справи
Презентація героїв «хижачки для мисливця»
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо? Де дружба починається з брехні, а потім
Мій солоденький Лютер Верон
Вітаю, мої солоденькі! Мене давненько тут не було. Бо влаштувала собі невеличкий відпочинок. Але я повернулася, щоб натякнути. Завтра вийде одразу два розділи! Ну, це щоб ніхто не лякався раптового обсягу))) А
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Спочатку я хочу подякувати за рекомендації до моєї нової історії «Один ритм на двох» чудовим авторкам Ельфріде Ноар та Анні Лір. Спасибі за постійну підтримку моєї творчості, це дуже зворушливо
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше