Додано
28.05.25 15:37:10
Новий розділ!)
Рада сповістити, що новий розділ "Опівнічнику" , що так пасує до цього дощового дня, вже на сайті, доступний до прочитання. Довго ж я його писала й приводила до ладу. Але, думаю, воно того вартувало. 16 розділ вийшов незвично відвертим, і проливає світло на одне з, на мою думку, найцікавіших питань. Тож скоріше читати і ділитися своїми враженнями! ;)
А, точно! Ледь не забула. Ділюся артиком до розділу:

Тільки я відчуваю напругу в цих поглядах?
DINA DEUS
62
відслідковують
Інші блоги
--- Або якась її частина...) Привіт всім! От і продовження мого "слеш" роману Сад для білого птаха. Теодор відтерпів поїздку з Марін Ефост і пішов у залу засідань. А там у нас.... Далі він перейшов у велику
Вітаю, любі букнетівці!❤️ Фатальний розділ від Попелюшки уже у ваших книжечках: Думка "можливо не варто було сьогодні?" виникає занадто пізно. Різкий писк однієї офіціантки з будинку привертає увагу кожного, а
Але тут я почула десь далеко гуркіт і згодом до нас долинула вібрація. Аж я відчула, як ліжко трухнуло, а на Яро щось звалилося. – Сцуко! Що це бляха, таке? – обурився мисливець, потираючи лоба і тримаючи книгу. –
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels – Як ти врятувалась? – Тікала знову. Та всі погляди були прикуті до мене. Я боялась висуватися,
Раніше я майже не згадувала історію героїні, якій я завдячую своїм псевдонімом. Героїні, за життям якої спостерігала майже одинадцять років( десь від чотирьох і аж до шістнадцяти, коли я стала авторкою і втратила цю здатність) Увесь
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТемні очі дуже привабливі)))
Чай Дивака, Ооо так! Повністю погоджуюсь з вами)))
Вітаю з новинкою! Бажаю багацько читачів!♥️
Кайла Броді-Тернер, Щиро дякую)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати