Невже скоро кінець? Чи це новий початок?

 Перше, що я хочу зробити це вибачитися перед вами. Пробачте мені за моє тривале зникнення. Хочу прояснити певні моменти: 

 1.) Скоро настане моя дата складання екзаменів, якщо ви пам'ятаєте, то я випускниця 11 класу. Тому зараз я буду старатися викладати нові глави частіше і без певного графіку, адже пізніше планую зробити перерву на два тижні, щоб підготуватися до своїх іспитів.

2.) Також історія Селести та Леона добігає кінця. Зовсім скоро їхня історія буде завершена, і мене це страшено засмучує. Моя перша книга стала частиною моєї душі, я пройшла разом з героями весь шлях, відчула їхні емоції, тому відпустити їх складно.

3.) Спойлер: я готую для вас нову не менш захопливу історію, яка вийде всередині червня.

Анотація: 

  День мого весілля перетворився на кошмар: наречений покинув мене за годину до церемонії, а по дорозі додому я потрапила в аварію. І ось тепер коли свідомість повернулася, то мій погляд зачепився за просту білу сукню, на якій виднілися червоні плями крові. На мить мені здалося, що так буде краще. Я помру і не буду страждати, але такі думки були до зустрічі з його очима.  В цих очах я побачила життя і мені захотілося жити. Таке я відчуваю вперше, і це здається неземним. 

   Він був одним із рятувальників, які врятували мене після ДТП. А я здається закохалася в нього.

4.) Не шкодуйте авторам тієї вподобайки чи коментаря. Я зараз кажу не лише за себе. На сайті є багато чудових книг, що не отримують гідної уваги. І мені за це прикро, бо вам не складно один раз "тицьнути", а нам дуже приємно і заохочує працювати далі.

Тож побажайте мені успіху й сили пережити цей місяць, адже в мене він буде досить насиченим.

Ваша Лея Шелест

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Я цього чекала ♥️
Хочу поділитися з вами радістю - моя єдина маленька історія нарешті набрала 1000 прочитань ♥️ Так, це трошки, але як на 5 глав непогано, погодьтесь ☺️ З цього приводу "Мортідо" також отримує нову обкладинку.
Парасолька теж буває бойовою!
Вітаю друзі! Хотіла поділитись смішним візуалом до 9 глави книги "Помінятись иісцями не було в планах" "Дракониця не роздумуючи подала її Раєлю. В долоню ліг важкий держак. Найманець подивився як з нізвідки
Чекаєте на нову главу "Не обирай мене"?
Вітаю всіх на моїй авторській сторінці! Нагадую, що сьогодні опівночі вийде наступна глава нового роману Не обирай мене В ній нарешті Ліка дізнається куди потрапила і навіщо. Тож додавайте книгу до бібліотеки
Авторам новачкам! Ч-1
Для мене написання книг було недосяжною мрією, яка крокувала за мною німою тінню упродовж життя. Про що б я не думала, що б я не бачила — все завжди перетворювалося на сюжет. Я писала книги олівцем у зошиті. Їх читали
З Днем міста, Ізяслав!
Привіт усім! Сьогодні свій день відзначає одне з найдавніших міст України, справжня перлина Хмельниччини, моє рідне місто Ізяслав. Це - не тільки величні палаци, мальовничі краєвиди та старовинні храми, а й багатовікова
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше