Що Ви робите, коли йде дощ?

Вітаю всіх!

За вікном дощ. Я вже запаслась солодощами, зробила чай і збираюсь дивитись детективний серіал. 

А чим займаєтесь Ви, коли погана погода і нападає лінь?

23 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Сергіель Краель
02.06.2025, 00:43:51

Іноді, якщо дощ теплий, люблю прогулятись. Особливо під зливою =)

Показати 2 відповіді
Сергіель Краель
02.06.2025, 00:49:06

Лана Рей, Кожному своє)

А мене дощ надихає, кажуть на дощ хороший сон, а в мене натхнення
а от коли нападає лінь, то просто лягаю, закутавшись ковдрою, як голубчик і вмикаю або якийсь довгий серіал, або фільми якоїсь франшизи за хронологією, бо коли нападає лінь чи апатія, в мене завжди виникає страх, що вона зі мною надовго, якщо не назавжди, тож я запасаюсь смаколиками, літром чаю і просто розтікаюсь на канапі☺️

Показати 2 відповіді

Лана Рей, Навзаєм, дякую! ☺️

avatar
Девін Росс
28.05.2025, 10:56:24

Часто починаю задумуватись про усяке.

avatar
Марко Левчук
27.05.2025, 20:32:12

Читаю. Дивлюся фільми. Спілкуюся.

Лана Рей
27.05.2025, 20:35:19

Ангеліна Мюрей, Мені теж таке подобається.) Гарного Вам вечора.

avatar
Анна Потій
27.05.2025, 20:27:08

А мені під дощ гарно пишеться. Читається теж))

Показати 2 відповіді
Анна Потій
27.05.2025, 20:32:05

Лана Рей, дякую) Навзаєм.

avatar
Юна Ліс
27.05.2025, 20:06:17

Смачний чай, книжка або якийсь старий фільм. Таке :)

Лана Рей
27.05.2025, 20:19:03

Юна Ліс, Я теж таке люблю.)

avatar
Наталія Гарден
27.05.2025, 17:23:32

Обожнюю дощову погоду, особливо коли вдома і є вільний час)
Тому я частково читаю і пишу)
Скоро закінчую писати свою першу книгу і вирішила не опускати руки, а почати писати іншу)
А вам гарного перегляду серіалу)

Показати 2 відповіді
Наталія Гарден
27.05.2025, 19:53:23

Лана Рей, Щиро дякую!)
Взаємно)

Намагаюсь розігнати хмари або викликати промені Сонця....

Показати 13 відповідей
Філл
27.05.2025, 19:35:45

Адріан Анжелворд, Дякую!(?) Натхнення вам))

avatar
Емілія Блеквуд
27.05.2025, 19:15:29

Помираю від мігрені, і того, що через неї не можу зосередитись на роботі:(

Показати 2 відповіді
Емілія Блеквуд
27.05.2025, 19:24:28

Лана Рей, Дякую.

avatar
Альона Чихічина
27.05.2025, 17:50:09

Пишу книжку, або слухаю музику.

Показати 2 відповіді
Альона Чихічина
27.05.2025, 19:06:23

Лана Рей, Велике дякую!

avatar
Тамара Юрова
27.05.2025, 18:44:03

Сиджу дома і намагаюся не висовуватись, хоча дощ люблю. Але діти такої розкоші мені не дарують, тому йду з ними і дихаю вологим повітрям, поки в їхніх чоботах вода не піде через край)

Лана Рей
27.05.2025, 18:56:43

Tamara Yurova, Дітки люблять дощ і міряти калюжі.)) В дитинстві я теж любила бігати по калюжах під дощем, а зараз навіть носа не хочу висунути на вулицю в таку погоду. ))

avatar
Лілія Зелена
27.05.2025, 17:56:39

Спостерігаю, як моя дитина вимірює собою калюжі))

Показати 3 відповіді
Лана Рей
27.05.2025, 18:25:34

Лілія Зелена, Це точно. )))

avatar
Ірина Скрипник
27.05.2025, 17:52:53

Те ж саме, що і коли немає дощу :)

Лана Рей
27.05.2025, 18:04:45

Ірина Скрипник, Схоже, що лінощі Вам не страшні. ))

avatar
Анна Лященко
27.05.2025, 17:44:40

Пишу блоги)))

Показати 4 відповіді
Анна Лященко
27.05.2025, 17:55:20

Лана Рей, ❤️❤️❤️

avatar
Щастя
27.05.2025, 17:12:39

Читаю!) В мене робота в інтернеті. Тому зараз швидше слухаю - аудіо книги. Тут на букнеті. Своєрідне тут звичайно аудіо)) Неправильні наголоси. Але я уже привикла))

Показати 2 відповіді
Щастя
27.05.2025, 17:32:04

Лана Рей,Дуже дякую, вам також❣️ Я вам рекомендую краще читати))) Аудіо тут погане. Але коли в тебе робота, то як кажуть на безриб'ї рак також риба)))

avatar
Тея Калиновська
27.05.2025, 17:28:26

Насолоджуюся шумом дощу. Якби було тепліше - взяла б парасольку і пішла гуляти)))

Лана Рей
27.05.2025, 17:34:04

Тея Калиновська, Так, зараз не найкраща погода для прогулянок.) Гарного Вам вечора.

avatar
Тіна Волф
27.05.2025, 17:26:33

Часто дощ надихає мене на турботу про себе. Це ідеальний час для довгої теплої ванни з купою піни, можливо, з ароматичними свічками. Я можу зробити собі маску для обличчя, просто розслабитись і ні про що не думати. Або ж, якщо хочеться спокою, просто почитати книгу, загорнувшись у теплий плед. Якщо є натхнення, продовжую писати свої розпочаті романи. Це дуже заспокоює. А ще, це прекрасний час для кулінарних експериментів! Я люблю спробувати новий рецепт, спекти щось смачне – пиріг чи печиво. Аромат свіжої випічки в домі під час дощу – це щось неймовірне!

Лана Рей
27.05.2025, 17:31:00

Тіна Волф, Які чудові ідеї! Особливо про теплу ванну з купою піни.)

avatar
Ольха Елдер
27.05.2025, 17:23:41

Я люблю писати під шум дощу, навіть собі час від часу включаю в якості аудіодоріжки. Але й серіал це також класна ідея)

Показати 2 відповіді
Ольха Елдер
27.05.2025, 17:27:51

Лана Рей, Ой... Це точно, великий потоп не входив у плани..

В Запоріжжі немає дощу)) Хоча, часто мрію, щоб був дощ і мої улюблені читачі сиділи вдома і читали, а не швендяли по дачам і присадибних ділянках.))(⁠≧⁠▽⁠≦⁠)

Показати 5 відповідей

Лана Рей, Ох, якби ж.)) Мрія письменника по всій Україні дощі, і всі сидять вдома і читають.

avatar
Торі Елін
27.05.2025, 17:13:44

Прожовжую писати. Хоча інколи, щось дивлюсь чи читаю лежачи на ліжку під ковдрою. І слухаючи музику.

Лана Рей
27.05.2025, 17:20:27

Торі Елін, Я теж люблю полежати на ліжку під ковдрою і щось почитати.)

avatar
Мрія Чарівна
27.05.2025, 17:10:14

Пишу.

Показати 2 відповіді
Мрія Чарівна
27.05.2025, 17:17:44

Лана Рей, Дякую ❤️
Хоча я не молодець, просто час маю... А описане вами - найкращий стан для творчості)

avatar
Ріанна Вейл
27.05.2025, 17:09:51

О це ще той квест коли така погода потрібно знайти чим зайняти трьох дітей крім телефону, а так сама б завалилась спати або щось почитати

Лана Рей
27.05.2025, 17:14:39

Ріанна Вейл, Так, діткам важче знайти цікаве заняття, ніж нам.

Інші блоги
Солодкі цілунки з русалкою.
Всім привіт! Саме ці слова хочеть присвятити персонажам із книги Бійся темної води Фрагмент 4 розділу: Їхні обличчя опинилися так близько, що він міг вловити запах її шкіри — неймовірний, дурманний аромат
Гарні новини для читачів і слухачів!
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! Уже зовсім скоро на YouTube-каналі «Книгомандри» вийде озвучка невеликої історії «Карти, кіт і катастрофа». На вас чекає гумористична пригода про події другого
ВсІм, ВсІм ,всІм.
Хочу сьогодні звернутися до всіх авторів, особливо до тих, хто лише починає свій шлях. Будь ласка, вірте в себе. Я знаю, як страшно викладати перші глави, чекати на перші коментарі та переживати через кожен перегляд. Іноді
А в мене для вас гарні новини!
Вже завтра на книгу Між двох тіней буде знижка.✨ Тож якщо ви ще не придбали цю історію, це чудова можливість це зробити. Це найнижча ціна на книгу, дешевше вже не буде. Тому не пропустіть цей момент познайомитися
Книги, які не читають
Є книги, які я люблю всією душею, а більшість їх не читає. Так само можу сказати і про авторство. Звичайно, я багато часу приділяю кожній історії, але бувають ті, які глибоко засідають у серці не на один рік. Я живу з цими героями:
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше