Плейлисти до книг - бути чи не бути?

   Давно плекаю я думку, про плейлист до "Опівнічнику", і він навіть вже складений у мене. Переважно це пісні якими я надихалася і які слухала під час написання книги, переважно рок (але не метал, не бійтеся). Багато з цих пісень пройшли крізь роки зі мною, деякі з них зустріла нещодавно, але всі вони, як на мене, чудово передають настрій історії ( або ж той настрій який я намагалася в неї вкласти). Тож було мені цікаво, як ви ставитесь до книжкових плейлистів? Слухаєте музику під час читання чи написання? Чи варто мені додати плейлист, а чи вам це не цікаво? 

   Доречі, рада повідомити, що вчора закінчила 16-й розділ "Опівнічника" й залишилося тільки його відредагувати. тож найближчим часом його вже буде опубліковано. А зараз залишаю вам дві пісні, що незмінно звучали в моїх навушниках, кожного разу коли я бралася за книгу: "My Demons - Starset" та "Arrested Youth - The Kid I Used To Know".

P.s. Спочатку хотіла обрати одну між ними, але врешті не змогла обрати й додала дві. Ну а хто мені заборонить? 

Ну і ловіть трохи естетики книги, для кращого занурення в атмосферу.

"Опівнічник. Ті, що породжують темряву"

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Чай Дивака
26.05.2025, 22:20:21

От чорт! Слухаю цю пісню й дивлюся на арти — ах, затягує дуже сильно. Але я не впевнена, що мій мозок витримає, якщо щось перетне межу депресивності, яку я ще здатна витримати.
Колись я читала книгу Мосян Тунсю «Система Врятуй себе сам для головного злодія», і… напевне, це була перша книга, яка виявилася морально надто важкою для мене.
Згадала я про неї, бо побачила ці кадри. Кров і... Це для мене вайб тієї книги. Напевне, вайб того, що в той момент сильно притиснуло мене до стіни.
Що ж. Пройшла перша пісня — слухаю другу. Теж слухаю такі пісні, але зараз перейшла трохи на інші по звучанню. Кайф:)

Показати 4 відповіді
Чай Дивака
27.05.2025, 13:27:26

DINA DEUS, ՞ ܸ.ˬ.ܸ ՞

avatar
JulUz
26.05.2025, 19:26:40

Мені б було дуже цікаво послухати)

DINA DEUS
26.05.2025, 19:52:38

JulUz, Рада це знати, іноді й заради однієї зацікавленої людини хочеться реалізовувати свої ідеї ⁠♡

Інші блоги
✤ От вам і імператорська родина! ✤
--- Або якась її частина...) Привіт всім! От і продовження мого "слеш" роману Сад для білого птаха. Теодор відтерпів поїздку з Марін Ефост і пішов у залу засідань. А там у нас.... Далі він перейшов у велику
Попелюшка і хаос!)
Вітаю, любі букнетівці!❤️ Фатальний розділ від Попелюшки уже у ваших книжечках: Думка "можливо не варто було сьогодні?" виникає занадто пізно. Різкий писк однієї офіціантки з будинку привертає увагу кожного, а
✨цікаве з книги✨
Але тут я почула десь далеко гуркіт і згодом до нас долинула вібрація. Аж я відчула, як ліжко трухнуло, а на Яро щось звалилося. – Сцуко! Що це бляха, таке? – обурився мисливець, потираючи лоба і тримаючи книгу. –
Talis est Obsessio: підтримка демона?✨
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels – Як ти врятувалась? – Тікала знову. Та всі погляди були прикуті до мене. Я боялась висуватися,
Емеленд. Минуле Елевонди Евермонт
Раніше я майже не згадувала історію героїні, якій я завдячую своїм псевдонімом. Героїні, за життям якої спостерігала майже одинадцять років( десь від чотирьох і аж до шістнадцяти, коли я стала авторкою і втратила цю здатність) Увесь
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше