Улюблені страви в книгах

Всім привіт!

У кожного є улюблені страви, які підіймають настрій і приносять насолоду.

Я дуже полюбляю налисники, голубці і червоний борщ. Якщо у своїх творах я описую їжу, то частенько їх згадую.

Які улюблені страви у Вас? Чи згадуєте Ви про них у власних творах? 

13 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Вареники, то для мене щось сакральне.

Лана Рей
26.05.2025, 23:16:04

Олександра Кравчук, Вареники я дуже люблю. Особливо з вишнями.)

avatar
Лілія Зелена
22.05.2025, 17:31:29

Ви - перша людина в моєму житті, котра полюбляє голубці))
Я обожнюю холодець, але це не дуже сексуальний варіант для романтичної вечері, щоб згадати в любовному романі))))

Лана Рей
22.05.2025, 17:33:53

Лілія Зелена, Холодець я теж люблю))

avatar
Девін Росс
22.05.2025, 15:55:39

Я полюбляю піцу, котлети та стейки. Про їжу я і не пам'ятаю щоб хоч колись згадував і або згадувань не було або їх і не було.

Показати 3 відповіді
Лана Рей
22.05.2025, 17:10:02

Девін Росс, Згадали про всю цю смакоту і мені теж захотілось.))

avatar
Анна Харламова
22.05.2025, 16:57:40

Стосовно улюблених страв - їх багато) Та й в книгах багато пишу про їжу. Є цикли, де читачі просили глави про їжу, бо попередні книги були просякнуті культурою гастрономічних смаколиків)
Кава фігурує, смори, їжа з доставкою, всілякі бутерброди, бургери, сендвічі, піци і т.д.

Дякую за цікавий блог❤️Натхнення!!!

Показати 2 відповіді
Анна Харламова
22.05.2025, 17:09:24

Лана Рей, І я це все люблю❤️

avatar
Тея Калиновська
22.05.2025, 15:45:19

Кава)))♥️ Інколи, у мене складається враження, що всі плантації Бразилії працюють на мене))) А тепер я ,,підсадила'' на неї своїх героїв)

Показати 3 відповіді
Тея Калиновська
22.05.2025, 17:01:55

Tamara Yurova, Головне не кава, а сам ритуал)))

avatar
Лія Бурейн
22.05.2025, 16:16:23

У мене трапляється, були: кава, пиріг, оладки, булочки, шинка, виноград... Дивно, що я ще не всунула десь сир — якщо вже йдеться про улюблену їжу автора))).
У мене, щоправда, є інший пунктик, я люблю візуалізувати в голові те про що пишу чи читаю. Тому просто от мушу описати зовнішність героїв, місце дії, запахи, звуки... бо і сама люблю читати такі книги де автори намагаються передати через невеликі місткі описи, картинку з власної уяви. Хоча, можливо, не всім таке до вподоби).

Лана Рей
22.05.2025, 16:23:34

Лія Бурейн, Пиріг і шинку я теж полюбляю.) Описи я люблю читати, але не люблю писати))

avatar
Альона Чихічина
22.05.2025, 16:03:39

Намагаюся писати різноманітно. Не згадую про улюблену їжу. Моя улюблена їжа-це борщ, качка з яблуками, сало, бо без нього ніяк, млинці, сирники.

Лана Рей
22.05.2025, 16:09:24

Альона Чихічина, Всі ці страви я теж дуже люблю.) Смакота!

А я люблю опис хрусткої випічки, смаженого чи маринованого м'яса і чогось гострого, а з алкоголю геть не "жіночне"(стереотип) темне пиво або текілу, тому майже в кожній книзі ці страви і напої мають своє "камео" ☺️

Лана Рей
22.05.2025, 16:04:36

Кайла Броді-Тернер, Смажене м'ясо я теж полюбляю, але не надто гостре.)

avatar
Анжеліка Горан
22.05.2025, 15:58:07

Мені дуже подобаються панкейки та полуничний чізкейк) Теж згадувала їх у своїй книзі))
А якщо брати з алко, то в мене майже всі героїні полюбляють шампанське)))

Лана Рей
22.05.2025, 16:02:28

Анжеліка Горан, Полуничний чізкейк я ще не куштувала. Думаю, що це дуже смачно.)

avatar
Тамара Юрова
22.05.2025, 15:47:54

Ой налисники і борщ, то святе. А ще вареники ммм. Нагнали нам тут смакоти.

Показати 3 відповіді
Лана Рей
22.05.2025, 15:57:26

Tamara Yurova, Я б теж їла їх щодня.))

avatar
Олеся Глазунова
22.05.2025, 15:52:04

Зловила себе на думці, що й у моїх творах є багато згадок про страви.
У двох згадується український борщ. З сушеними грушками та пампушками. Є кілька згадок про млинці. Є секрет, як зробити так, аби перший млинець не був нанівець)) Є млинці кольорові та з малюнками. Також Одеська пахлава та фарширована риба )))

Лана Рей
22.05.2025, 15:56:47

Олеся Глазунова, Кольорові млинці їла, а з малюнками навіть не бачила.) І борщ із сушеними грушками ще не куштувала. Треба спробувати. Фарширована риба - це супер.)

avatar
Тата Карел
22.05.2025, 15:50:19

Задумалась, що згадувала в книзі лише бутерброди і каву))) Зрештою я часто так і харчуюсь))

Лана Рей
22.05.2025, 15:52:47

Тата Карел, Бутерброди і кава - найкращий перекус)

Інші блоги
Солодкі цілунки з русалкою.
Всім привіт! Саме ці слова хочеть присвятити персонажам із книги Бійся темної води Фрагмент 4 розділу: Їхні обличчя опинилися так близько, що він міг вловити запах її шкіри — неймовірний, дурманний аромат
Гарні новини для читачів і слухачів!
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! Уже зовсім скоро на YouTube-каналі «Книгомандри» вийде озвучка невеликої історії «Карти, кіт і катастрофа». На вас чекає гумористична пригода про події другого
ВсІм, ВсІм ,всІм.
Хочу сьогодні звернутися до всіх авторів, особливо до тих, хто лише починає свій шлях. Будь ласка, вірте в себе. Я знаю, як страшно викладати перші глави, чекати на перші коментарі та переживати через кожен перегляд. Іноді
А в мене для вас гарні новини!
Вже завтра на книгу Між двох тіней буде знижка.✨ Тож якщо ви ще не придбали цю історію, це чудова можливість це зробити. Це найнижча ціна на книгу, дешевше вже не буде. Тому не пропустіть цей момент познайомитися
Книги, які не читають
Є книги, які я люблю всією душею, а більшість їх не читає. Так само можу сказати і про авторство. Звичайно, я багато часу приділяю кожній історії, але бувають ті, які глибоко засідають у серці не на один рік. Я живу з цими героями:
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше