Додано
22.05.25 15:33:16
Улюблені страви в книгах
Всім привіт!
У кожного є улюблені страви, які підіймають настрій і приносять насолоду.
Я дуже полюбляю налисники, голубці і червоний борщ. Якщо у своїх творах я описую їжу, то частенько їх згадую.
Які улюблені страви у Вас? Чи згадуєте Ви про них у власних творах?
Лана Рей
1170
відслідковують
Інші блоги
Всім привіт! Саме ці слова хочеть присвятити персонажам із книги Бійся темної води Фрагмент 4 розділу: Їхні обличчя опинилися так близько, що він міг вловити запах її шкіри — неймовірний, дурманний аромат
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! Уже зовсім скоро на YouTube-каналі «Книгомандри» вийде озвучка невеликої історії «Карти, кіт і катастрофа». На вас чекає гумористична пригода про події другого
Хочу сьогодні звернутися до всіх авторів, особливо до тих, хто лише починає свій шлях. Будь ласка, вірте в себе. Я знаю, як страшно викладати перші глави, чекати на перші коментарі та переживати через кожен перегляд. Іноді
Вже завтра на книгу Між двох тіней буде знижка.✨ Тож якщо ви ще не придбали цю історію, це чудова можливість це зробити. Це найнижча ціна на книгу, дешевше вже не буде. Тому не пропустіть цей момент познайомитися
Є книги, які я люблю всією душею, а більшість їх не читає. Так само можу сказати і про авторство. Звичайно, я багато часу приділяю кожній історії, але бувають ті, які глибоко засідають у серці не на один рік. Я живу з цими героями:
13 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВареники, то для мене щось сакральне.
Олександра Кравчук, Вареники я дуже люблю. Особливо з вишнями.)
Ви - перша людина в моєму житті, котра полюбляє голубці))
Я обожнюю холодець, але це не дуже сексуальний варіант для романтичної вечері, щоб згадати в любовному романі))))
Лілія Зелена, Холодець я теж люблю))
Я полюбляю піцу, котлети та стейки. Про їжу я і не пам'ятаю щоб хоч колись згадував і або згадувань не було або їх і не було.
Девін Росс, Згадали про всю цю смакоту і мені теж захотілось.))
Стосовно улюблених страв - їх багато) Та й в книгах багато пишу про їжу. Є цикли, де читачі просили глави про їжу, бо попередні книги були просякнуті культурою гастрономічних смаколиків)
Кава фігурує, смори, їжа з доставкою, всілякі бутерброди, бургери, сендвічі, піци і т.д.
Дякую за цікавий блог❤️Натхнення!!!
Лана Рей, І я це все люблю❤️
Кава)))♥️ Інколи, у мене складається враження, що всі плантації Бразилії працюють на мене))) А тепер я ,,підсадила'' на неї своїх героїв)
Tamara Yurova, Головне не кава, а сам ритуал)))
У мене трапляється, були: кава, пиріг, оладки, булочки, шинка, виноград... Дивно, що я ще не всунула десь сир — якщо вже йдеться про улюблену їжу автора))).
У мене, щоправда, є інший пунктик, я люблю візуалізувати в голові те про що пишу чи читаю. Тому просто от мушу описати зовнішність героїв, місце дії, запахи, звуки... бо і сама люблю читати такі книги де автори намагаються передати через невеликі місткі описи, картинку з власної уяви. Хоча, можливо, не всім таке до вподоби).
Лія Бурейн, Пиріг і шинку я теж полюбляю.) Описи я люблю читати, але не люблю писати))
Намагаюся писати різноманітно. Не згадую про улюблену їжу. Моя улюблена їжа-це борщ, качка з яблуками, сало, бо без нього ніяк, млинці, сирники.
Альона Чихічина, Всі ці страви я теж дуже люблю.) Смакота!
А я люблю опис хрусткої випічки, смаженого чи маринованого м'яса і чогось гострого, а з алкоголю геть не "жіночне"(стереотип) темне пиво або текілу, тому майже в кожній книзі ці страви і напої мають своє "камео" ☺️
Кайла Броді-Тернер, Смажене м'ясо я теж полюбляю, але не надто гостре.)
Мені дуже подобаються панкейки та полуничний чізкейк) Теж згадувала їх у своїй книзі))
А якщо брати з алко, то в мене майже всі героїні полюбляють шампанське)))
Анжеліка Горан, Полуничний чізкейк я ще не куштувала. Думаю, що це дуже смачно.)
Ой налисники і борщ, то святе. А ще вареники ммм. Нагнали нам тут смакоти.
Tamara Yurova, Я б теж їла їх щодня.))
Зловила себе на думці, що й у моїх творах є багато згадок про страви.
У двох згадується український борщ. З сушеними грушками та пампушками. Є кілька згадок про млинці. Є секрет, як зробити так, аби перший млинець не був нанівець)) Є млинці кольорові та з малюнками. Також Одеська пахлава та фарширована риба )))
Олеся Глазунова, Кольорові млинці їла, а з малюнками навіть не бачила.) І борщ із сушеними грушками ще не куштувала. Треба спробувати. Фарширована риба - це супер.)
Задумалась, що згадувала в книзі лише бутерброди і каву))) Зрештою я часто так і харчуюсь))
Тата Карел, Бутерброди і кава - найкращий перекус)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати