Додано
16.05.25 23:56:45
Книга, з якої все почалось
Вітаю всіх!
Думаю, що у кожного є книга, з якої розпочався Ваш шлях книголюба.
У мене - це "Пригоди Шерлока Холмса" Артура Конан Дойла.
А у Вас?
Лана Рей
1170
відслідковують
Інші блоги
Всім привіт! Саме ці слова хочеть присвятити персонажам із книги Бійся темної води Фрагмент 4 розділу: Їхні обличчя опинилися так близько, що він міг вловити запах її шкіри — неймовірний, дурманний аромат
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! Уже зовсім скоро на YouTube-каналі «Книгомандри» вийде озвучка невеликої історії «Карти, кіт і катастрофа». На вас чекає гумористична пригода про події другого
Хочу сьогодні звернутися до всіх авторів, особливо до тих, хто лише починає свій шлях. Будь ласка, вірте в себе. Я знаю, як страшно викладати перші глави, чекати на перші коментарі та переживати через кожен перегляд. Іноді
Вже завтра на книгу Між двох тіней буде знижка.✨ Тож якщо ви ще не придбали цю історію, це чудова можливість це зробити. Це найнижча ціна на книгу, дешевше вже не буде. Тому не пропустіть цей момент познайомитися
Є книги, які я люблю всією душею, а більшість їх не читає. Так само можу сказати і про авторство. Звичайно, я багато часу приділяю кожній історії, але бувають ті, які глибоко засідають у серці не на один рік. Я живу з цими героями:
19 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВ мене багато "перших")))
З детективів - "10 негритят" Агати Кріслі.
З історичних - "Королева Марго" Олександр Дюма.
З пригодницьких - "Пригоди Тома Соєра та Гекльберрі Фіна"
Марк Твен.
З любовних - "Анжеліка" Анн та Серж Голон.
З фентезі - "Гаррі Поттер" Джоан Роумінг.
З дитячих - " Чіполліно" Джані Родарі.
Але було ще багато багато багато) і "Слідопит", "Ізабо", "Міфи та легенди Древньої Греції", "Камо грядеш" Генріха Сенкевича, яку я прочитала у 12 років)) можна дуже довго писати)) книги - то мої другі, треті, четверті життя❤️❤️❤️❤️❤️
Анжеліка Вереск, Клас!!! Майже все це я теж читала.)) Окрім "Слідопит" і "Ізабо"
Це мабуть "Хроніки Нарнії"- Клайва Льюіса Степлза). Читав ще геть у дитинстві!)
Лана Рей, Фільм теж непоганий, але там багато чого нема) Читав давним-давно, але досі пам'ятаю на зубок)
Дитячі книги, бо читаю скільки себе пам'ятаю, тому вказати конкретну книгу не маю змоги )) Мені завжди дарували книги ще змалечку, бо родичі знали мою пристрасть до читання. Шерлок теж особлива любов, перечитую час від часу, обожнюю просто. Можу вказати книгу, яка перевернула мою свідомість - в 11 класі я за завданням з зар літ прочитала Ремарка "На західному фронті без змін". І кілька днів ходила просто убита. Далі перечитала майже всього Ремарка, і кожен його твір приносив щось нове у моє життя. Це було неймовірно!
Ріна Март, Я теж багато читала з дитинства. )) Ремарка я ще не читала, але Ви мене заінтригували, тому треба з ним познайомитись.
Не змогла знайти ваш особистий контакт, тому напишу тут. Дякую за підтримку моє книги у вигляді рекомендації.
Шерлок і для мене майже відкрив шлях у письменництво, як мінімум навчив інтригувати. А Ірен Адлер мій один з двох найулюбленіших жіночих персонажів
Аманда Рід, Ваша книга мені дуже сподобалась. Почала читати і відразу захопилась.)) Ірен Адлер - крута і таємнича. Успіхів, безмежного натхнення, нових ідей і багато читачів.
Мабуть, Еркюль Пуаро. Я його добровільно прочитала в юнацтві, коли на госпіталізації лежала.
Лана Рей, ❤️
«Гордість та упередження» Джейн Остін — книга, яка відкрила для мене світ літератури.
Хтось вважає її надто складною, перевантаженою описами чи діалогами, але для мене вона стала тією самою — першою книгою, що змусила по-справжньому закохатися у читання.
MariWolf, Це улюблена книга моєї подруги. Вона мені її порадила. Я прочитала і не пошкодувала.
"Колискова для самотньої душі" написана моєю однокласницею письменницею
Лана Рей, Це була ціла збірка з купою невеличких творів в більшості на тему кохання.
У мене почалося з зарубіжної літератури. "Пістрява стрічка" Артур Конан Дойл. Хоча швидше всього почалося із фанфіку "Мій монстр" від української дівчини Natanott. Відео фанфік з тік току)) Досі її обожнюю))
Лана Рей, Я рада. Але на жаль він російською(( Хоча мені все одно він дуже подобався фанфік)
О, пам'ятаю цей день. То була книга Агати Крісті "Канікули в Лімстоку"))
Полiна Крисак, Дякую! Про Місіс Марпл я дуже люблю читати.
"Хроніки Нарнії" К.С.Льюїса
Наталія Шепель, Як вони були видані і написані. Лиш потім я взнала, що їх потрібно було читала за хронологією)
Першою книгою прочитана мною за власним бажанням була збірка казок "Яйце райце", а потім збірка анекдотів на 300 сторінок, тож студенткою я була душа компанії :)), а вже більш серйозна доросла - "собор без хрестів" :))
Лана Рей, Собор без хрестів немає українською, я шукала. Кримінальний детектив, якщо я не помиляюся. Просто в ті часи я читала що боло в наявності. А збірку анекдотів читала, бо іншого на той час не було під рукою, а я сильно захворіла і піти знайти просто не мала ні сил ні змоги :)), та як кажуть - сміх продовжує вік життя, тож напевно на сотню на риготалася :))
Мауглі
Дієз Алго, Хороша книга. Нам з братом її читав батько. Ми щовечора чекали на продовження історії.)
"Дракула" Брем Стокер та "Політ дракона" Енн Маккефрі стали моїми квиточками у світ книг. Вони і залишаються непорушною базою, а ось Дюма "Монте-Крісто" та "Вечори на хуторі" Гоголя дали друге дихання у читанні )))
Наталія Савінова (SiN eVa), Коли до мене приходить Нечитун, то я теж перечитую свої улюблені книги або коли у мене поганий настрій. Це допомагає його підійняти )
Українські народні казки і Кобзар.
Коли читала перше мені було років так 4-5.
І вона ще є. Її спершу слухав, а потім і читав мій старший, і скоро буде черга молодшого.
Після них, я закохалася в легенди та грецьку міфологію. Далі познайомилася з творчістю сера Артура Конан-Дойля і Роулінг.
Писати почала десь між цим. Як і багато хто, в грубому зошиті.
Ореста Матвійчук, Схоже, що так.)
Журнал "Малятко" у п'ять років)))
Лана Рей, Так)))
"Маленькі жінки" - те, з чого почалася не тільки любов до книжок, а й формування моєї особистості в цілому)
Аліса Воміель, Я ще не читала цієї книги, але вже хочу з нею ознайомитись.)
Блін, і назвати нічого. Все або радянське, або російське(
О! Едгар Алан По))) У мене збірка була, мені там багато творів подобалось. А улюблених було кілька)
Лана Рей, Коли я кажу "По", то у мене в голові мертві дружини, серце, що стукає з-під підлоги, та кіт, що повернувся з того світу, щоб помститись хазяїну))
Збірник казок "Дідо-Всевідо"))
Лара Роса, Чудовий вибір.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати