Додано
08.05.25 15:24:07
Щоб не загубили:)
У мене три новини.
Перша — я змінила аватарку, тож не губіть мене)
Друга — книга у процесі "Примха диявола" [про шалене кохання, ненависть, каяття... і не тільки] ось-ось добігає фіналу, тож, хто любить завершені твори — готуйтесь до читання!))

І третя новина... У мене з'явились сили на розвиток свого [Тік-Току] — тепер мої відосики будуть і там. Ловіть посилання: Відосики тут
І ще я створила свій Телеграм-канал:))) У ньому буду ділитись цитатами, думками, які мене відвідуватимуть у творчому процесі та ділитимусь з вами ейфорією, яку я отримую від написання книг ❤️ Буду рада, якщо доєднаєтесь ❤️

Бережіть себе ❤️
Марина Тітова
449
відслідковують
Інші блоги
Шановні колеги по перу! Запрошую взяти участь у безстроковому марафоні. Що означає безстроковий? Читайте далі, зрозумієте. На марафон приймаються закінчені твори. НЕ має значення: - платні, чи ні (але враховуємо,
Так, так, так… Чому це Адам на побаченні з Марійкою? І яким це чином він домігся цього? Цікаво, цікаво! А якщо у вас виникає невгамовне бажання це перевірити, заходьте та читайте продовження книги тут. Вигляд
Хочу зробити коханій сюрприз і не попереджаю про своє дострокове повернення. А далі все відбувається як у класичних любовних романах…
Заходжу в нашу спальню і перше, що бачу, — чоловіка, який ритмічно рухається
Привіт, мої любі читачі! Принесла вам вайб наступних оновлень. Готуємося до того, що буде трошки напруги, але дехто зрозуміє, що ладен на все, аби бачити в очах Вероніки щастя, а не сльози… А це Вероніка, якби пішла до
Всім привіт! Фрагмент 5 розділу книги Бійся темної води : Коли пристрасть нарешті вгамувалася, прийшов час тихої ніжності. Лілея сиділа на траві, опустивши голову, а Остап, обережно взявши гребінець, почав
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиКрасуня)) Підписалася, пішла наздоганяти книгу))♥️
Юлія Міхаліна, Дякую, Юлічко ❤️ Бачила оновлення "Гравітації" — теж біжу читати))
Вітаю!))) Підписалася))
Анжеліка Горан, Дякую))))
Авторка чудово виглядає:) чекаю щасливого ХЕ ♥️
Інна Турянська, Це точно)) З книжковими психа... тобто, з персонажами, весело завжди:))
Вітаю!
А я вже підписалась )))
Тільки у тг немає можливості коментувати ()(
Олеся Глазунова, Дякую за підписочку та підказочку ❤️
Вже наче має бути — налаштувала))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати