Нова обкладинка поки чекаю відповіді від видавницт

Вітаю, любі❤️

 

Хто ще не знає, свою книгу "(не) одна під дощем" я відправила у видавництва. Моя мрія надрукувати книгу через видавництво має здійснитися. Тому не зупиняюсь і працюю над цим.

Наразі маю такі результати:

Відправляла 04.03.2025

Відправила у: 17 

 

Відправляла 17.03.2025 та 20.03.2025

Друге коло відправила у: 6 

 

 

Взяли до розгляду: 1 - КСД

 

Відповіли «ні»: 5 - Віхола, видавництво, лабораторія, рідна мова, бородатий тамарин,

 

Відповіли: 2 - рідні мова, небо буклаб (попросили відправити через форму)

 

Прислали підтвердження: 2 - урбіно, кмбукс


 

Доки чекаю (тиша вже 27 днів...) — продовжую працювати: друкуюсь у журналах, приймаю участь у рекордах, читаннях віршів, просуванню своїх соціальних мереж тощо.

 

А ось позавчора, я зрозуміла, що стала сумувати за історією Адель та Макса. Почала думати про них і мені в голову прийшла ідея для іншої обкладинки книги.

Перед цим я вже мала два варіанти обкладинки.

Перші обкладинки були такі:


 

А вчора я трохи почаклувала. ШІ, Канва та трохи часу і вийшла така обкладинка:

 


 

Як вам нова обкладинка? Який варіант подобається більше?

 

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лекса Т. Кюро
29.04.2025, 14:18:52

Хоч я дуже люблю мінімалізм та символізм, все-таки перша обкладинка для мене якась особлива. Серед багатьох обкладинок вона колись привернула мою увагу!) Як на мене, вона оригінальна, особливо для антиутопії.

Успіху Вам, Ангеліночко, та натхнення! Ми розумничка❤️

Лекса Т. Кюро, Щиро дякую❤️❤️❤️ так, вона викликає спогади про цей етап життя)))

avatar
Поліна Крисак
29.04.2025, 13:49:08

Остання виглядає символічно. Перша подобається прям дуже.

Полiна Крисак, Дякую❤️❤️❤️

avatar
Оксана Павелко
29.04.2025, 13:46:49

Мені чомусь сама перша більш до душі. Вона не на стільки похмура, і більше розкриває суть сюжету. Ну а там ви художник, краще бачите ))

avatar
Софія Анрі
29.04.2025, 13:41:18

Ооо, остання обкладинка дуже крута ☺️

avatar
Лілія Зелена
29.04.2025, 13:04:31

Вітаю) остання обкладинка - вогонь!)

Лілія Зелена, Щиро дякую❤️❤️❤️

avatar
Анна Потій
29.04.2025, 12:42:06

А мені стара обкладинка більш подобається. В ній цікаві кольори, композиція. На новій все витягнуто: будинки, фігурка, ніби трохи розмазано по склу тим дощем) А от з рукою - цікава. Така, як мені здається, більше для паперового варіанту б підійшла. :)

Анна Потій, Щиро дякую))) так, подумки мої книгу вже випустили))) тому такий варіант і спав на думку)))❤️

Інші блоги
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Автори як актори
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
Відповідь від Штучного Інтелекту
Вадим Сухобрус прокоментував попередній запис "Цікаво, щоб він відповів..." І ось що він відповів: Дорогий Авторе, Дякую за твій другий лист. Він звучить як продовження щирої розмови, де вже менше страху й
✨️❤️знижка на спекотний дарк роман — без гальм❤️✨️
Привітики☺️✨️ Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги) До речі, вона
✨питання для роздумів✨
✨Чи є тут ті, хто зараз знаходиться в еміграції? Я маю для вас кілька питань: -Чого тобі найбільше не вистачає з дому? -Чи змінило життя за кордоном твоє уявлення про себе? -Який момент еміграції став переломним? -Що допомагає
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше