Дякую своїм читачам

   Вітаю у своєму блозі))

Сьогодні «Гірка спокута» (ДРУГА частина дилогії) у гарячих новинках і у бестселерах. Дякую своїм читачам за підтримку. Вона неймовірно цінна. Приємно, що історія про Стаса і Кіру вам подобається❤️.

Окрім того, щиро дякую своїй любій і талановитій зіроньці, яка колись в мене повірила. Всього навчила, безмежно допомогла і є постійною підтримкою.❤️❤️❤️


AD_4nXcq_62-fUsucsHFYde82qf563Wv2Eu_7IF3J8Gowr5qyaZfq4ahODdwJG97LEw3lhnbmOK5LtsmzMuqPsovpdg9-AKD37s_ryYkoWrGdOXvIG_NRkjW6Btwf0bKaS5tUFC8rChDdQ?key=U43slMKIO-I2IysQdfU6Wb3s

А хто ще не знайомий з ПЕРШОЮ частиною дилогії, то щиро запрошую:

Іноді те, що нам здається любов’ю робить тільки гірше, ламаючи волю та мрії… Засліплені вдячністю, почуттями та емоціями, ми не помічаємо, як потрапляємо в клітку… Часом навіть золоту і досконалу, але насправді тісну… Любов змінюється контролем, вимогами й мовчазним нерозумінням, змушуючи шукати будь-які можливості звільнитися. Прагнення свободи стає найголовнішим, але її ціна іноді зависока….


AD_4nXdH9TyA_fYLCSUECM0kgbjhW6-5eB2XluMtQBcl5Xiipm3j3e1b0ev8eSUG61_pcgchaYaLVknOIViD_4qMLEnttDWlgvb2TtL3dUB0UuByS_Vl8cZIm5ELTONiQeX24BUTGYJoPQ?key=U43slMKIO-I2IysQdfU6Wb3s

 Перша частина дилогії: Фантомна любов

Друга частина дилогії: Гірка спокута

Обкладинки та банери до моїх книг від Анні Ксандр. ❤️❤️❤️

Мирного нам усім вечору

 

 

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Олеся Глазунова
26.04.2025, 11:57:05

Вітаю !
Книга варта уваги та топ )))

Показати 3 відповіді
Вікторія Франко
26.04.2025, 13:10:58

Олеся Глазунова, Це точно. Хороших книг багато, а часу катастрофічно мало)) Дякую❤️

avatar
Руслан Баркалов
26.04.2025, 11:51:34

Супер. Вітаю.

Вікторія Франко
26.04.2025, 12:24:15

Руслан Баркалов, Дякую)

avatar
Анні Ксандр
25.04.2025, 21:25:32

Ти цього варта, люба! Я вірю в тебе і ти це знаєш! Я люблю твої книги, люблю твою щирість, тому бажаю тобі безмежного натхнення і задоволення від написання нових історій! Ну і, звісно ж, сяяти вгорі яскравим сонечком, яке мене зігріває, коли мені важко!)))) Рухайся лише вгору і далі від землі)

Показати 3 відповіді
Вікторія Франко
25.04.2025, 22:21:53

Анні Ксандр, ❤️❤️❤️

Щиро вітаю, ви молодчинка! ❤️❤️❤️

Вікторія Франко
25.04.2025, 17:55:51

Лариса Бондарчук, Щиро дякую❤️

avatar
Вікторія Вецька
25.04.2025, 17:26:34

Вітаю!!! Це класно ❤️❤️❤️

Вікторія Франко
25.04.2025, 17:55:43

Вікторія Вецька, Дякую❤️

Інші блоги
Пантеони та Міфи про українську міфологію
Для всіх, хто цікавиться міфологією взагалі або використовує її у своїй творчості, я хотів би зазначити дещо важливе. Оскільки нещодавно зіткнувся з певним, на мій погляд, нерозумінням. Ймовірно, багато хто чув термін "Пантеон"
"Чому мене не читають?"
Всім вітання! У цьому блозі пропоную коротко поговорити про те, що ми, автори, любимо найбільше, а саме наших безцінних читачів ♥️. На жаль, не всі автори на "Букнет" мають своїх фанатів. Дехто лише починає свій
Шах і мат у шовковій блузі
Ви коли-небудь замислювалися, хто насправді керує вашим життям? Ваші рішення чи страхи, які майстерно роздмухують інші? ​У моєму новому проекті «Податок на надію» (назва робоча, як і мій рівень цинізму сьогодні)
Про безумовну любов та ігри в Бога.
Черговий розділ книги "Замітки псевдодуховного графомана."
Чекаєте на нову главу "Не обирай мене"?
Вітаю всіх на моїй авторській сторінці! Нагадую, що сьогодні опівночі вийде наступна глава нового роману Не обирай мене В ній нарешті Ліка дізнається куди потрапила і навіщо. Тож додавайте книгу до бібліотеки
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше