Гірка спокута у передплаті

           Вітаю у своєму блозі))

Сьогодні відкрито передплату на книгу «Гірка спокута» (ДРУГУ частину дилогії). Безмежно дякую своїм читачам за підтримку❤️❤️❤️

 

Вона говорила, що любить… Але я не розумів. Запевняла, що не може дихати без мене… Та я не вірив. Власноруч відштовхнув її. Прагнув до успіху й отримав бажане. Але через роки зрозумів, що втратив найдорожче... Вона навчилася жити без мене, але не я без неї.

AD_4nXeFEsp1YTS0bs1YwkbBLvB_02DkOobndBmVU_3oEx58iV8Ma40BDz5vX1lErdIGgd8B0lk57UKJzWhso2AIYvMwxtN-rBRpRlCE9-zZTWJy30KX7Z4nOIM-lFlmvyn6xeCyVj5wxg?key=U43slMKIO-I2IysQdfU6Wb3s

А хто ще не знайомий з ПЕРШОЮ частиною, то щиро запрошую

Іноді те, що нам здається любов’ю робить тільки гірше, ламаючи волю та мрії… Засліплені вдячністю, почуттями та емоціями, ми не помічаємо, як потрапляємо в клітку… Часом навіть золоту і досконалу, але насправді тісну… Любов змінюється контролем, вимогами й мовчазним нерозумінням, змушуючи шукати будь-які можливості звільнитися. Прагнення свободи стає найголовнішим, але її ціна іноді зависока….

AD_4nXfHrrFCMTXA06cw91xS2UEN1Y29Hqq1RpC6ghLEjqI14uG9zSmMQ91lPojZeUwFhbsXJRHs6k235OlPkUNtIaYq5gk-6YMBVEMVwUQbASATz_NV6TXmZsvb2bUWLroeEJc4c6-MbQ?key=U43slMKIO-I2IysQdfU6Wb3s

 Перша частина дилогії: Фантомна любов

Друга частина дилогії: Гірка спокута

За обкладинки, банери та арти до своїх книг щиро дякую моїй любій Анні Ксандр. Одежинки, які ти створюєш для книжечок, в саме серце❤️❤️❤️

Мирного і сонячного нам усім дня

 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Анні Ксандр
22.04.2025, 13:44:50

Ну нарешті! Вітаю з передплатою, моя люба! Книга просто чудова і я радію, що вона тепер ще й продаватиметься! Праця автора має мати винагороду! Успіху тобі, бо ти цього варта!

Показати 3 відповіді
Вікторія Франко
22.04.2025, 14:42:40

Анні Ксандр, ❤️❤️❤️

Інші блоги
Пантеони та Міфи про українську міфологію
Для всіх, хто цікавиться міфологією взагалі або використовує її у своїй творчості, я хотів би зазначити дещо важливе. Оскільки нещодавно зіткнувся з певним, на мій погляд, нерозумінням. Ймовірно, багато хто чув термін "Пантеон"
"Чому мене не читають?"
Всім вітання! У цьому блозі пропоную коротко поговорити про те, що ми, автори, любимо найбільше, а саме наших безцінних читачів ♥️. На жаль, не всі автори на "Букнет" мають своїх фанатів. Дехто лише починає свій
Шах і мат у шовковій блузі
Ви коли-небудь замислювалися, хто насправді керує вашим життям? Ваші рішення чи страхи, які майстерно роздмухують інші? ​У моєму новому проекті «Податок на надію» (назва робоча, як і мій рівень цинізму сьогодні)
Про безумовну любов та ігри в Бога.
Черговий розділ книги "Замітки псевдодуховного графомана."
Чекаєте на нову главу "Не обирай мене"?
Вітаю всіх на моїй авторській сторінці! Нагадую, що сьогодні опівночі вийде наступна глава нового роману Не обирай мене В ній нарешті Ліка дізнається куди потрапила і навіщо. Тож додавайте книгу до бібліотеки
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше