Чекаємо в новинці!

Таке фентезі ви точно ще не читали!
Міське, українське, в сучасному світі — і при цьому з чарівними тварюками, химерними артефактами і народною магією, яку ми дбайливо дістали з глибин фольклору.
Герої зухвалі, жарти гострі, атмосфера — мов блискавка в літню ніч.
Це про нашу землю, про магію, яка жила тут завжди.

Кожній відьмі по тварі

– Кхм-кхм, – чується над вухом.
Ой, здається, я захопилася не тим, чим слід. Підіймаю до нього обличчя. Зблизька його очі ще більш магнетичні.
– Відьмак?! – випалюю, перш ніж встигаю прикусити язика.
– Ще чого! – обурюється красень.
– Нечисть? – підозріло відсторонююся.
Його очі звужуються. Ой, може, він звичайний маніяк, для якого моє захоплення відьомськими штучками просто нісенітниця? Як і для більшості людей.
– Маніяк? – питаю про всяк випадок, знов покосившись на двері. Може, час звати на допомогу?
Чоловік знов закашлюється.
– Хворий маніяк? – хотіла промовити зі співчуттям, але виходить якось неоднозначно.
– Забудься мене, – промовляє «не» відьмак, маніяк під питанням.
В руці з’являється велике ікло, розписане рунами.
І знов наче ні звідки! Ніби справжня магія!
Вау, яка цяцька! Приглядаюся до неї захоплено, я обов’язково повинна її вивчити, роздивитись і все записати! А ще краще – принести показати дівчатам!
– Якого... – крізь зуби видає незнайомець. – Наказую тобі забутися!
Боковим зором вловлюю, як на його чолі проявилася дивна мітка. Та майже одразу зникає, не встигаю її роздивитися.

***Анотація***

Аса
Магія? Сон? Маніяк?
Усе починається зі звичайного потяга та незвичного пасажира в моєму купе. Красунчик із магнетичним поглядом, іклом у руці та надто впевненим «Наказую забути!».
Але як забути того, хто зникає у повітрі?
Арс
Відьма! Одна з них спаскудила життя моїй сім’ї, і я не дозволю другій зробити те саме.

А це неймовірна обкладинка, намальована нам на замовлення вручну!

Кожній відьмі по тварі

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ТУТ!

 

 

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Олена Гушпит
17.04.2025, 12:56:51

Вітаю з новинкою!!! ❤️❤️❤️ Початок класний!!! ❤️❤️❤️

Нідейла Нельте
18.04.2025, 23:07:39

Олена Гушпит, дякуємо! ❤️❤️❤️

avatar
Нідейла Нельте
17.04.2025, 12:28:57

Приємного читання)

Інші блоги
Знижка!
Нагадую своїм неймовірним читачам, що сьогодні діє знижка на книгу «Між двох тіней». А ще не забувайте, що перша книга циклу — «Гра без згоди» — доступна безкоштовно. Тож фактично ви отримуєте дві
Трохи суму...
Сьогодні дізналася, що Букнет покинули дві чудові талановиті авторки, що підтримували та надихали мене протягом тривалого часу – Ева Роман і Діана Козловська. Знаю, що вони продовжують творчий шлях, але все одно сумно,
"Наша отрута"
Дарк-роман, історичний любовний роман. Бразилія початку 1970-х років, різниця у віці та статусі, складні емоції та почуття. Початок 70х років 20 століття. Бразилія. Жорстка диктатура. Хоча країна має успіхи, економіка ще не почала
Моя новинка вже на сайті! Хто головний біль боса?
Вітаю, любі читачі У мене стартувала вибухова новинка ГОЛОВНИЙ БІЛЬ ДЛЯ БОСА: ОЛЕКСАНДРА Зрада, шалені емоції, спекотне протистояння, службові інтриги та романтика з щіпкою гумору Запрошую до читання! - Тепер я
Вона на ринзі ...
- Захар. Я чесно не знав, блін, хотів бабла підняти. - з ходу зустрів мене директор. Останнім часом я клуб закинув, довірив йому. - Кажи. - Я домовився за бій дівчат. - Хто дозволив? - запитав я, піднявши очі
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше