Фух! нарешті дописано! Від кінцівкі мурахи!)

Шановні, любі читачі! Всіх кто читав, та ще не читав сімейну драму про коханців, запрошую, до початку, та продовження, цієї легкої історіі на вечір! Буде про що поговорити!)

  Посилання клікабельне!

https://booknet.ua/book/poverni-mene-b432846

А ще через тиждень ми пішли в агентство. Вирішили всиновити дитину.

У нас була ціла текова папка з документами, довідками, довгим листом, де я писала, чому хочу бути мамою.

Мене трусило — не від страху, від надії.

 

— Якщо нам дадуть добро… — прошепотіла я, коли виходили з управління.

— То ми збудуємо родину, — сказав Олег і обійняв.

— А якщо не дадуть?

— То будемо боротися. Ми вже не ті, що здаються, пам’ятаєш?

 

І ось, одного ранку, мені стало зле. Ні, не зле-зле, а просто… нудота. І втому така, ніби я вантаж розвантажувала всю ніч.

Олег спочатку подумав, що це нерви. Я сама — що це погода. Але коли я знепритомніла на кухні просто між двома бутербродами — стало ясно: щось не те.

 

Мене знудило просто в раковину.

— Так. Ми їдемо в лікарню, — сказав Олег. Без паніки. Але з тим самим тоном, з яким колись рятував мені життя.

 

Аналіз. Очікування. І лікар, молода, усміхнена, як весна:

— Вітаю! Ви вагітні!

— Ні, — прошепотіла я. — Це… не може бути.

— Повторила тричі. Це стовідсотково. Чудо. І ваш організм наче перебудувався. Буває. Не часто. Але буває.

 

Розвію питання, якщо виникнуть, для тих кто місяц тому зупинився читати в середині книги:) Виставляти буду кожного дня, з ранку, по декілька глав, але с початку книги.  

      ❤️❤️❤️  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️  ❤️❤️❤️

 

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Anastazja Novicka
15.04.2025, 12:37:13

Судячи з уривку, Олег все таки її поверне :)

Лія Серебро
15.04.2025, 12:56:59

Anastazja Novicka, Приємного читання)

avatar
Лілія Зелена
15.04.2025, 09:33:50

Привіт) так це драма чи легка історія?)))

Лія Серебро
15.04.2025, 12:56:40

Лілія Зелена, Привіт) з присмаком особистої жіночої драми)

avatar
Атен Фол
15.04.2025, 10:25:42

Успіхів...)

Лія Серебро
15.04.2025, 12:56:19

Атен Фол, дякую)

avatar
Катерина
15.04.2025, 12:35:56

Дуже цікаво дочитати ж все ж таки до кінця))

Інші блоги
Увага, Старт 28.06: «аудит для боса-ескортника»
Любі мої читачі!❤️❤️❤️ Нарешті цей день настав. Занотуйте собі дату: 28 червня ми з вами вирушаємо у нову, шалену, пристрасну та комічну пригоду! Ви так довго просили, і я просто не могла вам відмовити. Пам’ятаєте нашого
Досвід взаємного читання.
Майже два місяці тому я брала участь у марафоні взаємного читання. Відгук залишила все по правилах, тільки мою книгу так і не прочитали. І ні, це не претензія — я розумію, всяке буває. Просто стало цікаво, як у вас з мара
Не ангел. Не демон. Каїр
Уявіть, що після катастрофи у вашій голові з’явився голос. Він не обіцяє порятунку. Не каже: “Ти впораєшся”. Не шкодує, коли боляче. Він просто рахує. Куди бігти. Кого бити першим. Яка рана смертельна. Коли
Подяка підписникам.
УВАГА - СПОЙЛЕР Сьогодні кількість моїх підписників сягнула 400. Для когось цифра невелика, а для мене це шлях у більше ніж рік. І тепер я точно знаю, що мої книги цікаві, їх люблять, читають і чекають на новинки. Тому я
"Забута зима" набирає обертів. Візуали
Бойове українське фентезі з ліричним відтінком "ЗАБУТА ЗИМА" потроху набирає обертів та ставить читачів і наших героїв перед черговою небезпекою - у мертвому селі з замерзлими людьми на них раптом насувається таємнича
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше