Як напишу зараз :)

Телефон.

Плейлист.

Включити пісню, далі, далі, далі... Ось, починаємо. Хруск пальців, хруст шиї, вдох... Видох...

 

Пустота 799 типу прочитань, ну норм я скажу як для себе, так про що пост? Та хрін його знає чесно :)

Чи то хочу сказати дякую чи то понити, але чогось явно хочется але чого незрозуміло :)

Пустота 2 вже скоро буде Розділ 4, але... Але... Що хотілось би сказати, ну по-перше реально дякую тим хто витратив свій час і прочитав, дякую тим хто підписався, і дякую тим з ким я спілкуюсь, є окремі особистості з ким хотілось би навіть познайомитись :) Це так, додатковий + Вам у карму :)

 

Якщо честно я раніше казав що цю історію писав дуже довго, дуже довго створював ЛОР, а якщо честно то думав що ніколи не допишу... В середені себе все ще і досі вважаю що це не найкращий варіант котрий міг би бути, а посапокаліпсис це взагалі окрема тема, звідти щось витягнути нове майже нереально, вже стільки інтерпретацій було.

Але бляха хотілося чогось свого, чогось рідного, чогось знайомого, Фоллаут? Америка... Метро? Рашка... Сталкер? Ну і так і ні, але насправді серія дуже крута.

В Пустоту, чи як вона раніше називалась "ПУСТОШЬ", закладався один сенс, потім другий потім вийшов взагалі якийсь коктель котрий тепер самому треба розібрати :) Якось так. Але все одно дякую усім хто його дочитав до кінця, як спойлер продовженя має трішки змінити напрямок з ЕКШЕНА на ПСИХОЛОГІЧНИЙ тиск ГГ. А там як буде далі, бо насправді історія закладалась мінімум на ТРИЛОГІЮ...

 

Ну і дякую 50 підписникам :)

Сказати що люблю ВАС це надто пафосно, тому просто велике ВАМ ДЯКУЮ :)

 

А і ще одне, дуже велике прохання для тих хто все ж таки прочитав, напишіть що сподобалося, а що ні, і якщо ні то вкажіть що саме.

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ніколь Нікнейм
11.04.2025, 11:32:45

Я уже осилила ще один розділ, зараз вони спустилися у метро....

Показати 3 відповіді

Нікнейм, Ахахахаха :)

Садочок, проходили це :)

avatar
Христина Вілем
11.04.2025, 09:41:02

Читаю, коли маю вільний час. І мені подобається

Показати 9 відповідей

Христина Вілем, Ну Христь це правжа, так і жевемо, при тому що в нас є чудові Режи, Оператори і Автори, а Сценаристів дуже і дуже, ну прям дуууже мало...

Інші блоги
Оновлення та буктрейлер ❤️☺️✨
Вітаю всіх книголюбів! Вчора нарешті додала оновлення до «Шляху пошуків і надії: другого поштовху». Все йде не так швидко, як би хотілося. В наступному розділі анонсую маленьку краплинку «Санта-Барбари»,
Чому я ніколи не хотіла б жити в Спарті
Вчора випадково натрапила на відео про Спарту, і мене досі не відпускає ця тема. Ми часто романтизуємо спартанців, уявляючи їх непереможними героями, але якщо зазирнути глибше — це була справжня антиутопія. Уявіть
7 творів навіки покинуть цю платформу
Дорогі читачі, вітаю. Хотів повідомити цим блогом, що через три дні з цієї платформи зникнуть 7 творів: "Безбарвний сон", "А вони плачуть", "Вантажівка з гниллю", "Увімкни темряву. Збірка новел", "Я
Єва - жертва чи монстр?
Вітаю! Новий розділ вже на сайті)
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше