З'явилося цікаве питання (не про книги)

От вам кортіло щось у собі змінити? Наприклад я захотіла вночі опівночі підстригтися під каре. Чому? Бо прийшла така думка.? У вас таке було?

І я вже над цим задумаюсь. Напевно, сьогодні відріжу волосся воно надто тонке у мене (навіть мама говорила, що не гарне моє волосся). Мені подобається, але вже хочу змін. Це ж нормально?

І не забувайте переглянути мою історію Метелик для Чорного. Та про підписку.

Гарного вам дня!

З вами Мелені Матхевен!❤️

Люблю вас!❤️?

9 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Любава Волошин
08.04.2025, 17:28:50

Оо, є така штука, а я ще і Терези... То це потім розтягається на довгий період часу з самоїдінням

Показати 3 відповіді
Мелені Матхевен
08.04.2025, 18:37:49

Любава Волошин, Дякую ❤️

avatar
Астрід Слей
08.04.2025, 18:21:01

Мені хочеться проколоти вуха (по три сережки на кожне), але то мені цього хочеться, то ні. Також хочу набити маленька татуювання, але теж ще не відважилася)

avatar
Іржі Вінк
08.04.2025, 17:49:49

Якщо хочеться змін то це добре.) Треба міняти, бо так хочется вам!

Показати 2 відповіді
Іржі Вінк
08.04.2025, 18:14:10

Мелені Матхевен, Супер) Вітаю!)

avatar
Мерайя Д Рок
08.04.2025, 12:40:32

Спонтанні зміни зовнішності наше всьо. Я білявка з яскравим пшеничним блондом. В якийсь рандомний момент прийшла додому з дешманською фарбою кольору "вугільний чорний" і у ванній над умивальником перефарбувалася в брюнетку, як в фільмах чи кліпах. Років три так ходила - жоден салон не брався його змивати, бо то був чи не "паллєт" з автори (не пам'ятаю).
Потім тим самим способом сама висвітлила волосся. З першого разу не все взяло, коси пішли плямами апельсинового кольору. С покер-фейсом я носила оте ніби як омбре з чорного і апельсинового ще місяць, доки з другого разу не висвітлилося повністю. Бо можу, і хто мені шо зробить))))

Мелені Матхевен
08.04.2025, 12:59:25

Мерайя Д Рок, Мені мама підрізала волосся під каре, то просто бомба. Моє волосся має колір між чорним і коричневим щось посередині. Навіть сама не знаю свого кольору ??
Який же сором?

avatar
Лілія Зелена
08.04.2025, 12:41:39

Привіт) завжди спостерігала стосовно себе, що зовнішніх змін хочеться коли щось турбує зсередини)

avatar
Соломія Реус
08.04.2025, 11:52:53

У мене був не зовсім приємний поштовх до змін: я давно думала над тату, то я його хотіла, то я розуміла, що це дурниці. Але в один день не стало мого друга, з яким я виросла, якого знала всі свої 27 років. Він був дуже світлою і приємною людиною, мав багато тату. І я зрозуміла: якщо хочеться, то потрібно робити. Бо життя деколи буває таке коротке. Нехай це і буде в майбутньому помилкою, але якщо в тому моменті це принесло щастя, то треба)
З мене підписка і додаю історію в бібліотеку) я у буде час, обов’язково почитаю)

Показати 2 відповіді
Мерайя Д Рок
08.04.2025, 12:35:59

Соломія Реус, Співчуваю ваші втраті...

avatar
Ніколь Нікнейм
08.04.2025, 11:02:29

Ніколи не жаліла волосся. Могла з довгого по пояс зробити каре і зовсім не перейматися.
Волосся відросте, а якщо у вас є бажання постригтися, то чому б і ні)

Мелені Матхевен
08.04.2025, 12:11:26

Нікнейм, Сьогодні зроблю. Вже набридло думати про це. Гарного вам дня!

avatar
Наталі Фейт
08.04.2025, 11:35:41

Інколи приходять такі думки)

avatar
Оксана Павелко
08.04.2025, 11:04:29

Ваше тіло, ваше діло. Я мала товсту косу до пояса, і обпанахала її не дивлячись на роки її носіння))

Інші блоги
"Як дві краплі": перша тисяча
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Трохи про оновлення.)))✨✨✨
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото час від часу заглядаю у статистику й бачу, що потроху, але мої твори «Посмертя» та «Темні історії Малефича» все ж читають. (Ю-ху-ху!!!) І раптом подумав: як же це несправедливо,
Оновлення книги..❤
Оновлення книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі. Готуйтеся, емоції будуть зашкалювати.. Колишня Макса увірвалася в офіс, щоб одним махом зруйнувати все. Невеликий уривок: — Париж? Ти це
❣️❣️❣️ ділимося творчістю❣️❣️❣️ 
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше