Додано
05.04.25 17:26:00
Перші 20к
У мого детективу "Випадковий свідок" є перші 20К переглядів!!!
Я розумію, що на фоні більшості авторів Букнету ті мої двадцять тисяч
— дрібниця і ніщо. Але я радію)))
Дякую всім, хто читає, пише коменти і всіляко мене підтримує.
Підписуйтеся, попереду ще багато цікавого (і не не лише "Син маминої подруги", а й купа цікавинок, над якими я працюю).
Всім цьом!
Мерайя Д Рок
311
відслідковують
Інші блоги
Вихідні дні мають бути приємними! Тому, несу приємні знижки одразу на дві книги! КОРОЛІВСЬКА БУНТАРКА, АБО ВИКРАДЕННЯ ВІКУ Що гірше: шлюб, про котрий ти навіть не думала, чи звинувачення у зникненні королівських грифонів? Бути
Час підбити підсумки. 30.06 перегорнемо останню сторінку «Ляльковода». Це був інтенсивний період, насичений емоціями. Дякую кожному, хто був зі мною в цьому всесвіті! Потім я йду у відпустку. Там спробую придумати
Привіт Я — автор, який пише історії про людей, у чиїх життях усе починається з простого моменту: погляду, випадкової зустрічі або звичайної розмови через паркан. Мені подобається створювати героїв, які спочатку
Усім привіт! ✨ Сьогодні я здобула свою "омріяну галочку" — комерційний статус! Саме тому хочу сказати величезне "ДЯКУЮ" моїм вірним читачам. ❤️❤️❤️ Тому планую додати всі розділи книги Алексса.
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! YouTube-каналі «Книгомандри» випустив ще озвучку оповідання "Привид колишнього чоловіка". Також нагадую, що час від часу я публікую
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю, це чудовий показник.
Я на підході до першої тисячі, тому тихо заздрю))))
Успіхів і натхнення!
Мерайя Д Рок, Дякую )))
Мої вітання. Нехай їх буде ще більше
Олесь Король, Я вірю у вас,. В нас усіх. І ви праві. Головне ніколи не здаватися)
Мої вітання. Хай згодом до цих цифер ще нулих додасться))
Оксана Павелко, Дякую. Нехай додасться❤️
Взагалі-то це аж ніяк не мало! Вітаю!!!
Чарівна Мрія, Дякую вам❤️
Вітаю! Круті результати!
Мар, Дякую❤️
Щиро вітаю! Бажаю гарних ідей!
Сергій Гальченко, Дякую❤️ з ідеями проблем нема — було би часу більше.
Доба якась коротка, нічого не встигаю)))
ВІтаю! Це дуже класно. Успіхів, безмежного натхнення і багато читачів.
Лана Рей, Дякую, сподіваюся, так і буде. в будь якому разі, я радію кожному, хто читає мої твори, підписується. а коли ще й коментують - то взагалі! Це такий стимул писати попри все, що сили і натхнення десь самі з'являються)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати