Чому саме Постапокаліпсис!

Чому саме постапокаліпсис? Чому саме такі події? І взагалі, як з’явилася моя історія «Пустота»?

Ох, це водночас і кумедна, і захоплива історія… а ще настільки нудна, що просто жесть!

Коли я почав писати цю книгу, про постапокаліпсис взагалі не думав. Ідея історії? Якщо чесно, все банально – це був просто сон. Так, банальний, бляха-муха, сон…

Мені наснився уривок, який поступово перетворився на повноцінний розділ. Потім я почав постійно набридати друзям своїми ідеями. А далі – створення персонажів. Я влаштовував своєрідний «конструктор героя»: вибір кольору очей, характеру, психотипу і всього іншого.

Потім була світобудова. Деякі речі вже існували в моїй уяві: Форт, квартира Максима, деякі локації. Багато з них з’явилися завдяки тому, що на той час я захоплювався страйкболом.

А далі – складнощі. Розділи писалися зовсім не хронологічно. Як саме? Спочатку фінал, потім початок, потім шматок середини, потім частина між серединою і початком… А потім усе це треба було якось з’єднати докупи.

Але! Є одне ВЕЛИКЕ, таке просто гігантське але! Не закінчивши першу книгу, не довівши до кінця її скелет, я вже почав думати… над другою частиною? Та нііі, фіг там! Над третьою, четвертою і так далі!

А потім… після півтора року безперервного писання я вигорів. Повністю. Максимально.

Я видалив усе, що було. Так мені здавалося… Я знищив написане, порвав сторінки, стер файли. Але думки — вони, як паразити, оселилися в моїй голові й не полишали мене.

Вночі. У душі. На перекурі. У будь-яку вільну хвилину я знову й знову думав про «Пустоту»

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Mercedes Quinn
02.04.2025, 23:04:39

часто у наших снах ховаються речі, які ми повинні перенести потім у світ...

видаляти ніколи не можна те, що ви пишете... я так думаю... це частинка душі. Настрій зміниться, обставини будуть інші. І до старого може з'явитися бажання повернутися

Mercedes Quinn, Ну воно з'явилося, дописав, і ще рази три переписував, але як дійти до ідеалу коли не вмієш писати книги?)

avatar
Мрія Чарівна
02.04.2025, 23:13:33

Просто ви письменник)
Вітаємо в світі, де ідеї летять далеко попереду пера)))

Чарівна Мрія, Я більше кіношник ніж письменник)
Але все одно дякую :))

Інші блоги
Подяка підписникам.
УВАГА - СПОЙЛЕР Сьогодні кількість моїх підписників сягнула 400. Для когось цифра невелика, а для мене це шлях у більше ніж рік. І тепер я точно знаю, що мої книги цікаві, їх люблять, читають і чекають на новинки. Тому я
✧ Колонія. Новий розділ, тизер й колаж» ✧
Доброго часу доби, мої хороші! ☀️ Сьогодні о 12:00 виходить новий 60 розділ «Архів» другої книги з циклу «Колонія. Історія Ріки» — «Тріщини». ⚠️ Як завше, я зробила новий тизер — його можна подивитися
Катастрофа йде у передплату ❤️
Сьогодні для мене хвилюючий день, бо я відкриваю передплату на роман «Катастрофа на десерт». Натискайте на обкладинку))) Хочу щиро подякувати кожному, хто вже читає, коментує і підтримує. Саме завдяки вам рудоволоса
Так? Так?! Некромаркетинг.
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
Те що не увійшло в книгу
Шановні читачі! Я заледве себе стримала щоб не написати таку версію подій продовження книги.. На фото Адам та Марійка, те що не увійшло у книгу. P.S. В мене вже такий сюжет вимальовувався, і чесно сказати, по плану
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше