Гірка спокута

 

Доброго ранку. У зв'язку з сімейними обставинами, я припинила публікацію другої частини книги “Фантомна любов” під назвою “Гірка спокута”. Вона повернеться на сайт, коли я зможу продовжити роботу над нею. Дякую за розумінням усім, кому цікаве продовження.

 

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Вікторія Вецька
31.03.2025, 08:23:11

Бережи себе! І нехай все вирішиться, як найкраще)) З нетерпінням чекатиму продовження і твого повернення)))

Вікторія Франко
31.03.2025, 14:19:49

Вікторія Вецька, Дякую за підтримку

avatar
Анні Ксандр
31.03.2025, 10:37:43

Життя, як море, яке іноді занадто штормить... Ти не сама в цьому, не забувай про це...
Дуже шкода, що чудова книга зникла... Але я чекатиму, щоб колись таки її дочитати. Головне — бережи себе і нехай все погане омине тебе.

Вікторія Франко
31.03.2025, 14:22:19

Анні Ксандр, Дякую тобі, сонце, за постійну підтримку

avatar
Ірина Заїкин
31.03.2025, 09:55:53

Щиро сподіваємося, що обставини,які у Вас сталися можна вирішити! Ваша читацька аудиторія завжди підтримає і зрозуміє!

Вікторія Франко
31.03.2025, 14:21:26

Ірина Заїкин, Дякую вам за підтримку

avatar
Оксана Морус
31.03.2025, 09:18:19

Все може зачекати,крім особистого.
Тож ми проявимо розуміння.А вам Божої ласки.

Вікторія Франко
31.03.2025, 14:20:36

Оксана Морус, Дякую вам за підтримку

avatar
Єва Ромік
31.03.2025, 09:47:37

На жаль в житті трапляються неочікувані події. Гадаю, читачі вас зрозуміють і зачекають. Нейхай сімейні проблеми знайдуть найкраще вирішення. Бажаю вам успішно впоратися з усіма негараздами.

Вікторія Франко
31.03.2025, 14:21:08

Єва Ромік, Дякую вам за підтримку

avatar
Карина Кльок
31.03.2025, 09:23:47

Нехай усе буде добре) адже головне це життя та близькі поряд) нехай усе минається♥️

Вікторія Франко
31.03.2025, 14:20:53

Карина Кльок, Дякую за підтримку

Інші блоги
Пантеони та Міфи про українську міфологію
Для всіх, хто цікавиться міфологією взагалі або використовує її у своїй творчості, я хотів би зазначити дещо важливе. Оскільки нещодавно зіткнувся з певним, на мій погляд, нерозумінням. Ймовірно, багато хто чув термін "Пантеон"
"Чому мене не читають?"
Всім вітання! У цьому блозі пропоную коротко поговорити про те, що ми, автори, любимо найбільше, а саме наших безцінних читачів ♥️. На жаль, не всі автори на "Букнет" мають своїх фанатів. Дехто лише починає свій
Шах і мат у шовковій блузі
Ви коли-небудь замислювалися, хто насправді керує вашим життям? Ваші рішення чи страхи, які майстерно роздмухують інші? ​У моєму новому проекті «Податок на надію» (назва робоча, як і мій рівень цинізму сьогодні)
Про безумовну любов та ігри в Бога.
Черговий розділ книги "Замітки псевдодуховного графомана."
Чекаєте на нову главу "Не обирай мене"?
Вітаю всіх на моїй авторській сторінці! Нагадую, що сьогодні опівночі вийде наступна глава нового роману Не обирай мене В ній нарешті Ліка дізнається куди потрапила і навіщо. Тож додавайте книгу до бібліотеки
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше