Анонс/ Гра "Вгадай назву"

Отже, вже писала, що готую новиночку. У минулому своєму блозі я давала на вибір два сюжети й майже одноголосно коментатори проголосували за другий. Тож, вуаля — чекайте вже завтра! 

Знову від мене любовний трикутник, знову заборонені почуття, але ж між ким? Він брат її хлопця, а вона його ненависна мана. СЛР з позначкою 18+. 

Ловіть анотацію:

Чи буває кохання з першого погляду — питання досить бальне. А як щодо ненависті? Чи буває вона з першого погляду? Ще й ненависть неабияка, а така, через яку тіло кидає в жар, а свідомість мутніє. Таке почуття може бути й згубою, й слабкістю. А, може, і чимось більш суттєвим? 

Сабріна: Це ненормально та аморально! Не дивляться чоловіки на дівчат своїх братів так, як він дивиться на мене! Коли наші погляди зустрічаються, мені здається, що мене не просто роздягають, але й проникають підшкірно, занурюючись у найпотаємніші кутки моєї душі. 

Гнат: Вона така мила, що аж огидно! Дивитись на неї не можу, бо знаю, що дівка криводушна... Однак чомусь, попри аргументи розуму, не дивитись не можу. Ба більше, хочу не тільки дивитись...

Не знаю, чи зацікавила цим, бо рекламувати себе або свої роботи не вмію, але ж... Подивимось завтра чи вийшло) Втім, як і щодо "смачного" тексту, який скоро вже "зазубрю" напам'ять:) 

І ось, до речі, цікавиночка про мене:) Не знаю, в чому прикол, але я вже тиждень мучаю цей сюжет і нашкрябала лише декілька розділів. Помітила таку особливість вже не вперше — писати наперед не виходить, бо тоді тричі або й більше разів змінюю сюжет, переписую розділи, але дописати твір до кінця не виходить ні за місяць, ні за більше часу. Тож, в моєму варіанті вихід лиш один — ловити апетит і музу вже в процесі публікації)) Бо, як то кажуть, люди діляться на два типи) Я ось з тих, які беруться до справи вже коли терміни тиснуть, тобто в останню хвилину)) Ось такі млинці, малята:) (Масниця/Сирна неділя як-не-як))

І така ось палітурка ❤️

Між іншим, поки йду смажити млинці та поки "завтра" не настало, пропоную вам пограти в "угадайку")) 

Новиночка вийде під назвою "Примха..." когось там)) Ваша задача й буде відгадати, чия ж буде примха?))  Підказую, що це іменник. Таку рубрику проводжу вперше, тож цікаво, чи матиме вона реакції))

 

На цьому все.
Бережіть себе та будьте здорові! 
❤️

8 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Вікторія Вецька
28.02.2025, 07:47:05

Яка красуня обкладинка, думаю це "Примха бажань" Як я тебе розумію, сама не вмію писати наперед, а то перші розділі вивчу напам'ять поки не викладу, тож зараз рухаюся, як равлик в запасі маю кілька розділів, а ще вмію з однієї книги переходити на іншу, і вчора замість "Звабливої" писала нову історію))) Тож люблю востанній момент все робити, але інколи це не подобається, але інакше не можу))

Показати 4 відповіді
Вікторія Вецька
28.02.2025, 11:53:14

Марина Тітова, ❤️❤️

avatar
Кеті Рід
27.02.2025, 21:49:03

О, так скоро ❤️
Я теж щось переживаю застій, уже майже три тижні нічого не можу з себе вичавити... Відношусь до іншого типу - дико переживаю, коли строки піджимають, тому пишу наперед))

Показати 2 відповіді
Кеті Рід
28.02.2025, 10:54:51

Марина Тітова, ❤️

avatar
Лада Короп
28.02.2025, 08:23:39

Гарна обкладинка й цікава анотація. Я вгадувати не вмію. Успіхів книзі)

Марина Тітова
28.02.2025, 09:41:45

Лада Короп, Щиро дякую ❤️

avatar
Інна Турянська
27.02.2025, 22:03:58

О яка гарна обкладинка ♥️ і герої красені))

Може примха ненависті, раз вони її відчули один до одного з першого погляду;)

Марина Тітова
28.02.2025, 09:38:43

Інна Турянська, Дякую тобі, Інночко ❤️
Були варіанти зі словом "ненависть" у перших ідеях щодо назви, але потім передумала й обрала інші слова))

Примха природи

Показати 3 відповіді
Марина Тітова
28.02.2025, 09:31:17

Світлана Романюк, І знову ні( Але варіант гарний))

Вітаю, можливо "Примха долі"❤️

Показати 9 відповідей
Марина Тітова
27.02.2025, 21:05:35

Світлана Романюк, Вже тепліше ❤️, але знову не те))

avatar
Олеся Глазунова
27.02.2025, 20:52:05

Я також не можу довго тримати розділі і розумію, що краще їх опублікувати, аби не змінити)))
Примха кохання?

Марина Тітова
27.02.2025, 20:57:42

Олеся Глазунова, О так, бо коли тримаєш, так і чухаються руки щось підправити)))
До кохання цій парочкі ще далеко навіть на палітурці)) Дякую ❤️

avatar
Анна Несторова
27.02.2025, 20:40:31

Примха брата?)

Марина Тітова
27.02.2025, 20:50:58

Анна Несторова, Не все так просто)) Дякую ❤️

Інші блоги
"Паперовий корабель" - завершено
Але попереду чекають нові історії, таємниці і складні почуття
Книга із "Райдужні сторінки"
Привіт, сонечка! Хочу повідомити, що сьогодні опубліковано повністю мою книгу "Таємниця "її" ролі" Вона стала учасницею у флешмобі Аріни Лінк "Райдужні сторінки". Запрошую до прочитання!
Матвій — геній чи божевільний?
Любі мої, я просто не можу мовчати після 16-го розділу На вівтарі його влади! Коли я писала цю сцену, у мене самої мурашки бігали по шкірі. Матвій у своєму репертуарі. Замість довгих розмов, з'ясування стосунків чи банальних
♥️завтра оновлення раніше+візуал♥️
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Завтра оновлення книги «Помилково викрадена» о 00:01, замість 06:00. Тобто... на 6 годинок раніше ♥️ Візуал не в тему розділу, але ж який гарний! Особистий
Мелодія нової історії
Вітаю мої любі, саме сьогодні об 14 за київським часом я разом зі своєю новою історією приєднуюся до флешмобу Мелодія кохання від неймовірних і чудових, а ще (не побоюся цього сказати) не менш талановитих авторок Букнету Крісті
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше