Не сталося, як гадалося

Що ж, я не перший і не останній автор, який не вклався у встановлений ним самим дедлайн.

Я зробив усе, що було в моїх силах, чесно. На війну багато усього списують. Тож спишемо на неї й це.

Щиро перепрошую у нечисленних, однак дуже дорогих моєму серцю читачів, які не дочекалися останніх глав "Дзвонять дзвони" до 24.02.2025. Це було б символічно і правильно. Але краще вже пізно, аніж ніколи. Тож спробую надолужити відставання і поставити крапку ще навіть до відпустки, яка розпочнеться (сподіваюсь) 27.03.2025. От навіть вже сідаю писати.

Якщо хтось ще не брався за книгу, однак тематика вам цікава – можете сміливо починати, завершення не доведеться довго чекати. Дуже не вистачає читачів і коментаторів саме до цього твору.

Шануйтеся, тримайтеся, бережіть себе і одне одного.

Бажаю нам всім, щоб це була остання річниця великої війни.

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
анатолій Чумак
24.02.2025, 21:55:21

Дякую вам пане Володимир за книгу, будемо чекати стільки скільки необхідно фіналу,надіюсь теж що це останній рік великої війни, але не дуже вірю в це на жаль

анатолій Чумак, Дякую. Самому складно повірити, що це може колись скінчитися. Але без надії у серці жити тяжко. Тож сподіваюсь на краще, хоч і готуюсь морально до гіршого

Затримка змцшує нервувати хіба за тим, чи все гаразд з автором. Правду пишуть дівчата: чекатимемо стільки буде треба, не заганяйте себе. І так вражена вашою зібраністю і працездатністю. Роман вартий того, щоб його може і ще раз перечитати післ завершення, все ж в потоці сприйняття трохи інакше. Дякую за працю, за ретельну роботу над матеріалом, за те, що залишаєтесь людиною в цій м'ясорубці, за захист... з глибокою повагою

Людмила Гриценок, Дякую вам, що підтримуєте і читаєте!

avatar
Ілля Вінницький
24.02.2025, 20:24:37

Натхнення та великої вдачі! Вам

Ілля Вінницький, Дякую Вам

Я взагалі дивуюся, як ви в таких умовах примудряєтеся ще й писати!
Роман такий прекрасний, що його варто чекати стільки, скільки треба! Аби лишень ви трималися і не здавалися❤️
Дякую вам за вашу творчість і за вашу службу! Низький уклін!

Тетяна Овчіннікова, Дуже вам дякую за розуміння та підтримку!

Інші блоги
Старт передплати на "Експрес-сім'я на місяць"
Друзі, сьогодні СТАРТ ПЕРЕДПЛАТИ на роман "Експрес-сім'я на місяць". Ви знаєте, це класна книга, яка заслуговує на вашу увагу! Сьогодні ціну знижено, в першій платній главі заховані дарунки. Ваші покупки важливі, підтримайте
Не обирай мене - спойлер і подяка
Увага - СПОЙЛЕР Вчора я розпочала публікацію соєї нової книги - "Не обирай мене" Хочу подякувати своїм читачам, які дуже тепло зустріли новинку. Я отримала купу коментарів з привітаннями і словами підтримки.
Подарунок Для ЧитачІв!
Привіт, мої любі! ❤️ Маю для вас просто неймовірну, гарячу новину. Я вирішила зробити для вас особливий подарунок. Тільки протягом 7 днів друга частина моєї першої дилогії «Приречена кохати Безжального» доступна
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Сьогодні я до вас із коротеньким, але дуже щирим блогом. Найперше хочу сказати вам просто величезне дякую за вашу підтримку моєї нової історії «Один ритм на двох»! Ваша віддача щоразу мене надихає і доводить, що в нас
Токсичність у всіх її проявах...
Багато мене питались: чому я вирішила написати трохи дитячу історію кохання) Скажу Вам чесно, що перш ніж найти своє, треба пройти трохи "дивні" стосунки, щоб цінувати по-справжному... Отож, зануюрюємось у світ "токсіків"
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше