Фінал Давніх рахунків

Мої любі читачі, ви все правильно прочитали: фінал ДАВНІХ РАХУНКІВ. Хто читав, той пам'ятає, що дехто залишився без крил своїх драконячих. Й, хоча, цілком можна було без них жити, але якось воно було трохи не завершено. Я довго намагалась написати продовження історії, але вона в мене не йшла. Дякувати святу Закоханих - мене пробило на ідею!)))

Так з'явились КРИЛА ЧОРНОГО ДРАКОНА. Оповідання коротке, але воно логічно нарешті завершило історію цієї парочки))

Хто не читав, то починайте з ХАЛЕП ВІД ДРАГАНАРІВ, де кількома оповіданнями розповідається про дуже веселе дитинство й дорослішання головної героїні, і як воно обійшлось її батькам. Заразом, в останній главі відбувається її знайомство з одним з ключових персонажів. 

ХАЛЕПИ ВІД ДРАГАНАРІВ й КРИЛА ЧОРНОГО ДРАКОНА - безкоштовні. А, якщо вас зацікавить історія батьків героїні, то запрошую до ЛУКОМОР'Я. ДУБЛЬ ДВА й ВОЛОДАРЯ СТРИБОР'Я - обидві книги також безкоштовні. 

ДАВНІ РАХУНКИ хоча й входять в цикл "Дев'ятизем'я", але читаються окремо від історії батьків. Тож, хто любить про драконів - вам сюди))

І не проходьте повз КАРУ ЗМІЇНОГО КНЯЖИЧА - там події в самому розпалі! Хто кого переграє?

А ще сьогодні стартували дві новинки:

Таня Толчин ПІД ЗАХИСТОМ НЕЛЮБА

Олеся Глазунова ОДРУЖЕННЯ ПО-ОДЕСЬКІ, АБО ЗА СПРАВУ БЕРЕТЬСЯ ПРОФІ

Трохи раніше стартували книги Анітки Санніфео ЕРІКА. У ПОШУКАХ ДОЛІ й

                                                     Лариси Бондарчук КОХАЙ ЗА МЕНЕ

                                                     Анні Кос МІЙ ВІДДАНИЙ ВОРОГ

Вибір широкий - на будь-який смак!

А більше цікавинок ви зможете знайти на моєму ТГ-каналі, і подарунки також. Скоро, до речі, будуть))

Приємного всім читання й мирного неба над головою!

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Юлія Міхаліна
18.02.2025, 16:09:16

Бонус чудовий, але я вже казала і ще скажу: малооо!))❤️

Показати 3 відповіді
Лара Роса
18.02.2025, 16:16:01

Юлія Міхаліна, Та його й так сто п'ятдесят років мучили! Хай вже насолоджується життям))))

avatar
Олеся Глазунова
16.02.2025, 23:25:25

Ого скільки драконів )))
А я вже сумую за Теалом )))
Йду до княжича на гостину. Він не дракон, але також лускатий ?)))
Дякую за згадку ❤️

Показати 3 відповіді
Лара Роса
16.02.2025, 23:48:54

Олеся Глазунова, Та нормальний в нього характер))))

avatar
Анітка Санніфео
16.02.2025, 20:23:48

Шикарний цикл, Ларо! Я в захваті від кожної з цих історій. Вони так швидко читаються, що просто не встигаєш зрозуміти, як перескокуєш в наступну книгу)))
Окремя дяка за історію Ґара та його крила. Він заслуговує на те, щоб літати!

Дуже дякую за згадку!

Натхнення та успіхів!:))

Лара Роса
16.02.2025, 20:26:59

Анітка Санніфео, Дякую величезне, Аню!!! Так, давно вже було треба віддати їх йому)))

Навзаєм!!!

avatar
Аліна Скінтей
16.02.2025, 20:01:07

Прекрасний фінал такого приємного бонусу)))

Лара Роса
16.02.2025, 20:07:32

Аліна Скінтей, Дякую, Аліно!!! Я дуже старалась, щоб щось вийшло)))

avatar
Олена Кондак
16.02.2025, 19:54:24

Чудово,ще одна чудова книга прекрасного циклу

Лара Роса
16.02.2025, 19:55:44

Олена Кондак, Дякую!!! Тільки коротенька)))

avatar
Анні Кос
16.02.2025, 19:47:52

Боже, дай мені вихідні і гроші!

Лара Роса
16.02.2025, 19:52:46

Анні Кос, А-а-а-а!!! Я забула! Зараз доповню)))

avatar
Інна Турянська
16.02.2025, 19:48:37

Ларочко, вітаю з фіналом!)) І дякую за круту підбірочку)))

Лара Роса
16.02.2025, 19:52:28

Інна Турянська, Дякую, Інночко!!!

Інші блоги
Зустрічайте новинку на конкурс! «тамін і Валерія»
Дорогі читачі та автори! ♥️ Мене довго не було на Букнеті: я не вела блог і не викладала нові історії... Але все це тому, що я збирала сили та натхнення! Я щойно повернулася з неймовірної, колоритної Одеси — оновлена,
✨до флешмобу "Золоті фантазії✨
Вітаю, дорогі читачі і колеги-автори! ❤️✨ Залюбки долучаюся флешмобу дружньої спільноти авторів улюбленого жанру!Це мій перший досвід, дякую за підтримку Участь у флешмобі «Золоті Фантазії» стала
Бути некомерційним автором - мій свідомий вибір
Мої вітаннячка, читацька спільното! Бачу, що зараз з'явилося багато "письменників" (лапки через невідповідність цьому званню), у яких при появі ШІ різко відкрилася письменницька чакра і вони, написавши першу книгу,
Битва за другу чернетку продовжується...
А тим часом я вирішив розширити текст уривку своєї книги "Поки тебе нема". Ви читайте, коментуйте, сваріть, хваліть, а я піду попрацюю над фіналом. https://booknet.ua/book/poki-tebe-nema-storya-zhivih-lyudei-b455056
Як же Макар дізнався, де Ксенія? ヅ
Нічого не прогнозувало раптового завершення шоу, як неочікувана поява Макара ヅ Він рішуче... виніс Ксенію з клубу, не давши додивитися виступ хлопців. Тим більше взяти в ньому участь (який негідник!) ☺️ Як же він
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше