Подорожуй у минуле разом з Валентиною.

Хочу запросити Вас, до своєї книги. В якій подорожі в минуле, майже звичайна справа, для нашої героїні. Історія приправлена цікавими історичними фактами. Прибиральниця, або сім секунд по...

А ось, кілька уривочків.

– Про що думаєш?

– Про те, якими ж жахливими будуть наступні двадцять років. – без запинки, відповіла я.

Його брови зійшлись до переносиці.

– І чому жахливими? – запитав він, якось занадто тихо.

– Бо вдавати закохану в тебе, це дуже важко. При тому, що ти раніше ворогував зі мною. – відповіла я.

– Я ворогував? – здивовано запитав він.

– А хіба ні? Завжди мов павич, розпушував хвоста, та пер напролом. – промовила я.

– То он, як для тебе це виглядало. – з сумом, промовив він.

2.

– Боже. – промовив він, та тяжко видохнув. – Ми поводимось, як справжня сучасна пара, що в шлюбі.

– Це як? – зацікавилась я.

– Сваримось, та не можемо найти компромісу. По інформації, що я читав, так жили 85 % населення, того часу. – відповів він.

– А навіщо вони одружувались, якщо ненавидять один-одного? – не розуміючи, запитала я.

Він поглянув на мене, та в його очах пробіг сум, але це було лиш на мить, тому я подумала, що мені здалося.

– Я не знаю цього Валентино, не знаю. – відповів він.

– Дивні люди, одружуватись, та не кохати, навіщо, варварство якесь. – промовила я, та підійшла до дверей. – Ну то що, ти йдеш, водій – механік?

– За тобою, хоч на край світу. – відповів він.

– А це тут до чого? – запитала я.

– В них, прийнято так казати. МІСІЯ. – відповів він, та покинув кімнату.

– Божевільний. – прошепотіла я, собі під ніс.

Наші герої:

Валентина.

Дамір.

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Дякую за рекомендацію. Надзвичайно приємно ❤️❤️❤️

Міріада Фаєр
29.03.2025, 11:45:50

Світлана Романюк, Рада, що Вам сподобалось)))

avatar
Ірина Скрипник
28.03.2025, 21:41:57

Я Даміра не так уявляла. В моїй голові він був більш суворим

Показати 3 відповіді
Міріада Фаєр
29.03.2025, 09:56:00

Ірина Скрипник, Відсотків на 80.

avatar
Олесь Король
15.02.2025, 20:16:33

Дуже гарний Дамір.

Міріада Фаєр
15.02.2025, 21:02:37

Олесь Король, Дякую.

О гарна візуалізація Даміра, бо я його чомусь уявляла " перчиком" гг із іншої вашої книги ❤️❤️❤️

Показати 6 відповідей
Міріада Фаєр
13.02.2025, 18:33:44

Світлана Романюк, дуже приємно. і як вам історія?

Інші блоги
Що полюбляють їсти дракони?
Вітаю шановне панство! Хочу показати візуал на 8 главу книги "Помінятися місцями не було в планах" Виявляється один із моїх драконів полюбляє випічку. А шо люблять ваші дракони? "Принцесі дали передягтися
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Мої думки
Також хочу дізнатися чи якийсь цікавий флешмоб, в якому я могла б брати участь. Бо ви знаєте, що я пишу короткі замальовки та повноцінні оповідання. На більше мене наразі не вистачає.
Одиниця під розділом. Чому ви її ставите?
Стикнулася з тим, що на дві останні книги читачі поставили по одній зірці. Якщо за «Полуничку» мені зовсім не образливо - вона неоднозначна, та й тематика може не всім відгукуватися, то щодо «Тіні, що не зникає»
Підпишись — Відпишись — Повернись
На протязі дня в моєму профілі відбувається гра «Підпишись — Відпишись — Повернись». У мене таке враження, що один і той самий читач сьогодні влаштував собі йогу для пальців. То натискає «підписатися»,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше