На рахунок нецензурної лексики...

Цікаве питання яке стояло в мене протягом написання книги. Моя історія доволі жорстока з великою кількостью моментів, де в реальної людини могло б зупинитися сердце від страху. Мати я люблю, в залежності від контексту та світу, в якому розвертаються події. Почути мати від аристократки дивніш, ніж від звичайної "дитини вулиць" у сетінгу майбутнього. Але все ж таки використовувати їх потрібно обережно. Я не люблю моменти, де герої переводять подих коли їм мало не відризали пів тіла та моменти, коли у персонажа йдуть мати-перемати один на одному просто тому, що від споткнувся( Звісно, в залежності від концепту персонажа) 

Але де та сама золота середина? Як зробити нецензурну лексику умісною у діалогу і в яких моментах її варто уникати? 

На це питання я сама не можу дати відповідь, у моєму світі мати можно було почути лише в думках головної героїні та в критичні моменти, а тоді коли вона стала королевую вони зникли зовсім, навіть із її думок.

Але скоро буде писатися інша книга, де головна героїня не відноситься до аристократії зовсім, то ж як бути?

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Трохи про оновлення.)))✨✨✨
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото час від часу заглядаю у статистику й бачу, що потроху, але мої твори «Посмертя» та «Темні історії Малефича» все ж читають. (Ю-ху-ху!!!) І раптом подумав: як же це несправедливо,
Хто переживав за "хлопчика"? У нього все гаразд...
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
"Наша отрута"
Дарк-роман, історичний любовний роман. Бразилія початку 1970-х років, різниця у віці та статусі, складні емоції та почуття. Початок 70х років 20 століття. Бразилія. Жорстка диктатура. Хоча країна має успіхи, економіка ще не почала
✨ Моя новинка "Головний біль для боса" ✨
Вітаю, любі читачі У мене стартувала вибухова новинка ГОЛОВНИЙ БІЛЬ ДЛЯ БОСА: ОЛЕКСАНДРА Зрада, шалені емоції, спекотне протистояння, службові інтриги та романтика з щіпкою гумору Запрошую до читання! - Тепер я
♦️максимум хімії?♦️максимум хімії!♦️
Букнет оголосив новий конкурс, і я цього разу збираюсь завершити свій роман)) ☀️Тому одразу й почала☀️ Представляю свою новинку саме до конкурсу ромкомів/молодіжки ♦️Максимум хімії♦️ Стажерка на мою голову Уривок
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше