Додано
06.02.25 13:57:37
Мій перший. Чи має право на життя?
Сьогодні якісь зорі на небі зійшлися, і в мене народився мій перший в житті вірш українською. Іншою мовою вірші пишу з чотирьох років, а українською якось не складалося.
Це для мене справді дуже хвилюючий момент. Потребую вашої думки та оцінки.
Киньте в мене моїми помилками, буду дуже вдячна.
Мало - помалу, маленькими кроками,
Якщо зупинишся - знову спочатку.
Так ти лікуєш мене від самотності,
Так ти привчаєш мене до порядку.
Дивний порядок із натяків, дотиків,
Спільних вечерь та відсутності тиші.
Я придивляюсь до квітів у горщику -
Що з ними буде, коли ти втомишся?
Щітка в стаканчику, чашка з сердечками,
Ти проростаєш в моєму житті.
Я не пручаюсь. Все швидко закінчиться
Завтра. Коли ти захочеш піти.
Запах волосся. Тепло під долонею,
І полуниця посеред зими.
Може дозволити це задоволення -
Звикнути вдвох до займенника МИ?
https://booknet.ua/book/samotnst-b433861
Єва Сова
356
відслідковують
Інші блоги
Але тут я згадала розмову за вечерею. Те, як Яро спокійненько, навіть механічно перелічував тих на кого полював. Наче це не були живі істоти, а просто бездушні цілі. І мені стало моторошно. Так… мені особисто чи моїй
Друзі, привіт! Як ваші вихідні? У Аслана з Веронікою вони почалися незабутньо... Але, маємо надію, закінчаться краще..)) Сьогодні Водійка для Дикого знову була в топ-3 книг, що набирають популярність на Букнеті❤️
Дякую
Усім привіт! ✨ Сьогодні я здобула свою "омріяну галочку" — комерційний статус! Саме тому хочу сказати величезне "ДЯКУЮ" моїм вірним читачам. ❤️❤️❤️ Тому планую додати всі розділи книги Алексса.
Поки історія відбувається з кимось іншим, так легко сказати: «Я б одразу все відчула та зрозуміла», «Я б ніколи цього не пробачила!» або «Я б повелася в цій ситуації зовсім інакше». А потім раптом життя ставить
В мене чудова новина для всіх прихильників аудіокниг. Моя історія «Та, що купила вітер» озвучена YouTube-каналом «Книжки з вусами». Слухайте із задоволенням! А також не забувайте підписатися на мої
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДуже ліричний і ніжний вірш, мені сподобався.
Єва Сова, )
♥️♥️♥️
Marisha Gerasimenko, Дякую Вам!
Я не спец саме з поезії, але вірш мелодійний і сповнений емоцій. Мені це подобається)
Єва Сова, О, дякую, а то я заплуталась в сповіщеннях)
Вірш містить настрій, і це головне для поезії. Мені сподобалося.
А "кидатися помилками", - це не до мене)))
Сергій Ляховський, Дуже дякую за Ваш відгук та Вашу тактовність!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати