Додано
04.02.25 18:29:40
Марную час чи просто насолоджуюся моментом?
Любі мої читачі та гості сторінки! Цікавить, що думаєте ви з цього приводу… Марную час чи просто насолоджуюся моментом? Де межа між лінощами й заслуженим відпочинком? Чи справді кожна хвилина має бути продуктивною, чи інколи варто дозволити собі просто БУТИ — без планів, без гонитви, без мети? Як думаєте? А я все ще стою навпроти вікна з філіжанкою кави. Сніг розтанув, але так мерзлякувато і сиро... Бррр! ХОЛОДНО! СОНЕЧКО, де ти? Чи просто взяло паузу й насолоджуєшся моментом, аби все своє тепло зберегти до літа???
❤️❤️❤️

Часто чую від своїх подруг зауваження: «Ти створюєш нереально крутих хлопців що в текстах, що в картинках. Так і закохатися можна!» Любі мої! А хто вам забороняє? Вони всі ваші, поки читаєте книгу! Хм... 
Я їх так бачу! А ось і наш новий бомбезний, харизматичний князь-вигнанець Кевін-Лукас Ольборзький... Хто він і чому має подвійне ім'я? І в чому його провина? Ким він є для княгині Анни Ольборзької? А ким стане? Цікаво? Всі відповіді в романах «Спадкоємець» та «Гра не за правилами». А що це він забув в конфесіоналі у княжій каплиці? Сама не знаю!
Дочекайтеся вечора! Відповідь буде на Букнет. А поки насолоджуйтесь вже доступними главами.





https://booknet.ua/marsa-chaunk-u10557405
https://booknet.ua/book/spadkomec-b431791
https://booknet.ua/book/gra-ne-za-pravilami-b429309
Марса Чаунік
1083
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, мої чудові. Історія Лідії у тілі Розі набирає обертів і саме час познайомитись із головними героями. Це Лідія. Цинічна редакторка романтичного фентезі. Вона любить свою роботу, але не любить тексти, з якими
Оновленя книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі БУКНЕТУ. Заходьте, читайте та коментуйте.❤ Гарного всі вечора.✨
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
Фортеця відкриває свої двері — і те, що ховається за ними, виявляється небезпечнішим за будь-який відвертий бій. Аромат квітів, що давно зів’яли, шовк, який пам’ятає тепло іншого життя, і магія, що намагається прорости
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯ іноді хочу відчути себе тюленем, той що лежить на брилі, та чухає пузико. Але життя, воно таке стрімке: хвилина, година, рік, а встигнути хочеться багато.
Міріада Фаєр, Тішить одне: що у нас є багато втілень. Віднедавна я, затятий матеріаліст-прагматик, в це вірю.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати