Марную час чи просто насолоджуюся моментом?

Любі мої читачі та гості сторінки! Цікавить, що думаєте ви з цього приводу… Марную час чи просто насолоджуюся моментом? Де межа між лінощами й заслуженим відпочинком? Чи справді кожна хвилина має бути продуктивною, чи інколи варто дозволити собі просто БУТИ — без планів, без гонитви, без мети? Як думаєте? А я все ще стою навпроти вікна з філіжанкою кави. Сніг розтанув, але так мерзлякувато і сиро... Бррр! ХОЛОДНО! СОНЕЧКО, де ти? Чи просто взяло паузу й насолоджуєшся моментом, аби все своє тепло зберегти до літа???

❤️❤️❤️

https://scontent-waw2-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/475078425_1678686842682112_6366081188139027981_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296_tt6&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=MSXHUe4cO10Q7kNvgHmsZaL&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-waw2-2.xx&_nc_gid=A1wouOWgHPH6YHx2YumZks-&oh=00_AYDB5Vo1Q5r3ScFDjQiygJ_VbPjjpuoV3wpGOeHEeufbIg&oe=67A82A51

Часто чую від своїх подруг зауваження: «Ти створюєш нереально крутих хлопців що в текстах, що в картинках. Так і закохатися можна!» Любі мої! А хто вам забороняє? Вони всі ваші, поки читаєте книгу! Хм... ?❤️Я їх так бачу! А ось і наш новий бомбезний, харизматичний князь-вигнанець Кевін-Лукас Ольборзький... Хто він і чому має подвійне ім'я? І в чому його провина? Ким він є для княгині Анни Ольборзької? А ким стане? Цікаво? Всі відповіді в романах «Спадкоємець» та «Гра не за правилами». А що це він забув в конфесіоналі у княжій каплиці? Сама не знаю!?❤️ Дочекайтеся вечора! Відповідь буде на Букнет. А поки насолоджуйтесь вже доступними главами.???❤️❤️❤️

 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Міріада Фаєр
04.02.2025, 18:49:20

Я іноді хочу відчути себе тюленем, той що лежить на брилі, та чухає пузико. Але життя, воно таке стрімке: хвилина, година, рік, а встигнути хочеться багато.

Показати 3 відповіді
Марса Чаунік
04.02.2025, 19:19:13

Міріада Фаєр, Тішить одне: що у нас є багато втілень. Віднедавна я, затятий матеріаліст-прагматик, в це вірю.

Інші блоги
Знайомство з героями
Вітаю, мої чудові. Історія Лідії у тілі Розі набирає обертів і саме час познайомитись із головними героями. Це Лідія. Цинічна редакторка романтичного фентезі. Вона любить свою роботу, але не любить тексти, з якими
21 розділ книги...❤
Оновленя книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі БУКНЕТУ. Заходьте, читайте та коментуйте.❤ Гарного всі вечора.✨
Бдсм має правила (анонс)
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
Шовк на лезі.
Фортеця відкриває свої двері — і те, що ховається за ними, виявляється небезпечнішим за будь-який відвертий бій. Аромат квітів, що давно зів’яли, шовк, який пам’ятає тепло іншого життя, і магія, що намагається прорости
Обираємо обкладинку. ГолосуЄмо!
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше