Мої недільні вітання, любі мої! Сподіваюся...

Мої недільні вітання, любі мої! Сподіваюся, ви вже прокинулися, бо княгиня Анна Ольборзька - ТАК! Ось вам доказ???❤️❤️❤️ Сьогодні у нас буде спілкування з Маркусом і трохи середньовіччя. Ви ж не проти!? Знаєте, коли пишу черговий роман, так занурююся в атмосферу, проживаю життя героїв: плачу разом з ними, страждаю, закохуюсь... А, коли завершую книгу, так важко їх відпускаю у вільне плавання уже без мене. Люблю їх, кожного, бо вони мені такі рідні, як діти! Як бачите, часто до них повертаюсь. А останні три місяці чи трохи більше живу в середньовіччі. Тому без княгині Анни, князя-вигнанця Кевіна-Лукаса й Нестора сьогодні день точно тут не обійдеться. Запрошую в недільну подорож сторінками моїх романів. Буду рада відгукам, а побажання врахую!???❤️❤️❤️ Тож почнемо спілкування з княгинею Анною:))) Яка ж вона красуня, залюбуєшся...???❤️❤️❤️

https://scontent-waw2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/475982164_1677174076166722_4235392405271048737_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296_tt6&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=RglIciRw-G0Q7kNvgGT3JVg&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-waw2-1.xx&_nc_gid=AtulESnbqtELrvRy869ZrbO&oh=00_AYC5tfCjS8dCspnPsby2CeMIzDrrw7JHrj1HcNFWp5L-Yw&oe=67A520AD

Щойно розплющивши очі, Анна поринула у роздуми… Пригадався той нічний вогник у вікні княжої бібліотеки, що так наполегливо манив. Того разу вистачило сили волі не піддатись, а далі? Скільки часу їй вдасться триматися, якщо він продовжуватиме з'являтися? Княгиня видихнула, купаючись в перших променях сонця, які проникли крізь щілини важкої завіси її покоїв й ніжили теплим дотиком ще сонне лице, шию, руки, вуста. А хотілось, щоб ВІН цілував, пестив, торкався…
«Мій коханий варвар таки зважився і прийшов, – задоволено потягнулась вона під ковдрою. – Вреднючий, нестерпний, таємничий… Ну чому він не каже мені правду про себе, своє походження. Навіщо приховує? Чого боїться? Не можу втямити. Здається, використовує, але так не хочу в це вірити… О, господи, як мені впоратися з собою, з почуттями? Прагматичний розуме, де ти? Прокинься та допоможи не схибити на цьому непростому шляху. Не думати! Не думати! Не думати про нього! Але як, коли душа лине до того варвара… Навіть точно не знаю, як його звати… То хто ж ти, моє болюче кохання, таке п’янке, моя пристрасть – Кевін чи Лукас? Лицар чи князь?»
Затискаючи скроні долонями, Анна сіла на ліжку й, вдихнула глибоко...

https://scontent-waw2-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/475843595_1677194446164685_3227176867562347010_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=c3lUojAYsdoQ7kNvgG1Sxij&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-waw2-2.xx&_nc_gid=At64GZrQWskl4Udf1yiDKuS&oh=00_AYDEp0t4APGJ5thzaUTAAaqZGDcgPERCDTt5gZXusCGzGQ&oe=67A51DC4


https://booknet.ua/book/bez-lyuzi-b420354

– Ну привіт, Маркусе! – роблю кілька несміливих кроків. Та, зрештою, переборовши хвилювання, рішуче направляюся до пілона, але на підвищення не піднімаюся. Знаю, що мій еротичний танець в приглушеному світлі буде більш дієвим. Моя помста за порушення ним обіцянки – жорстока. А Маркус мовчки спостерігає. – Навіщо ти так зі мною?
– А ти? – різко встає з дивана та приступає впритул. Тепер його очі так близько, як і обличчя. Він пропалює мене своїм поглядом наскрізь. У ньому якийсь дивний, мінливий мікс. Ніжність в перемішку з відчаєм, невпевненістю, розчаруванням. Та попри це строгий і вимогливий. Моментами хтивий.
– А що я? – умліваю від його близькості, аромату.
– Ти наче не знаєш? – тепла долоня ледь торкається щоки, палець тендітно відтягує нижню губу… Опускаю повіки. А він веде кистю вздовж шиї, плечем. Хапає за руку й тулить мою тремтячу долоню до своєї щетинистої щоки. Я ж нерухомо стою не в силі опиратися його діям.
Між нами нереальний магнетизм, який я відчуваю всім тілом. Несподіваний порив цього владного чоловіка чомусь не лякає та майже руйнує мої плани. Так хочеться відчути дотик його губ, бо гарячий подих його шаленої пристрасті вже обпалює шкіру. Важке дихання, звучний видих. Мить до поцілунку. Але ж ні!
Маркус різко відсторонюється. Робить крок назад, відпускаючи мою руку, яка знеможено висне вздовж тіла. Чоловік облизує пересохлі губи, поправляє волосся. А погляд такий розгублений. Не розумію, що з ним коїться. А зі мною?

 

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ніка Цвітан
03.02.2025, 16:19:00

Дуже гарний візуал)))

avatar
Болеслав Боні
03.02.2025, 13:53:22

Яка красуня!)))

Інші блоги
Мій солоденький Лютер Верон
Вітаю, мої солоденькі! Мене давненько тут не було. Бо влаштувала собі невеличкий відпочинок. Але я повернулася, щоб натякнути. Завтра вийде одразу два розділи! Ну, це щоб ніхто не лякався раптового обсягу))) А
Перша тріщина в таємниці Брахдума
Іноді найбільші таємниці ховаються не за найміцнішими дверима, а на виду у кожного. Поки Брахдум жив своїм звичним життям, п'ятеро чужинців уважно спостерігали. Кожен бачив лише окремі деталі. Але коли всі фрагменти
Шовк на лезі.
Фортеця відкриває свої двері — і те, що ховається за ними, виявляється небезпечнішим за будь-який відвертий бій. Аромат квітів, що давно зів’яли, шовк, який пам’ятає тепло іншого життя, і магія, що намагається прорости
Що робити, коли почуття стають табу? сьогодні -25%
У мене є історія, від якої важко відірватися. Викладачка, студент і небезпечна гра, де на кону стоїть не лише кар'єра, а й власне життя. Тут стільки напруги, гострих діалогів і таємниць, що ви точно прочитаєте її за одну ніч. —
21 розділ книги...❤
Оновленя книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі БУКНЕТУ. Заходьте, читайте та коментуйте.❤ Гарного всі вечора.✨
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше