Додано
25.01.25 19:47:21
Дуже болюча глава вийшла
Вітаю!
Не думала анонсувати цю главу, але коли мені зателефонувала подруга та заявила, що вона ридає після її прочитання і не може мені пробачити того, як повернувся сюжет книги, я вирішила все ж таки залишити тут посилання. Може ще комусь буде цікаво, що ж там таке, або душа бажає гострих відчуттів.
Буду вдячна за Ваші думки та відгуки!
https://booknet.ua/reader/navshcho-ya-tob-b431505?c=4698531&p=2
Єва Сова
356
відслідковують
Інші блоги
Але тут я згадала розмову за вечерею. Те, як Яро спокійненько, навіть механічно перелічував тих на кого полював. Наче це не були живі істоти, а просто бездушні цілі. І мені стало моторошно. Так… мені особисто чи моїй
Друзі, привіт! Як ваші вихідні? У Аслана з Веронікою вони почалися незабутньо... Але, маємо надію, закінчаться краще..)) Сьогодні Водійка для Дикого знову була в топ-3 книг, що набирають популярність на Букнеті❤️
Дякую
Усім привіт! ✨ Сьогодні я здобула свою "омріяну галочку" — комерційний статус! Саме тому хочу сказати величезне "ДЯКУЮ" моїм вірним читачам. ❤️❤️❤️ Тому планую додати всі розділи книги Алексса.
Поки історія відбувається з кимось іншим, так легко сказати: «Я б одразу все відчула та зрозуміла», «Я б ніколи цього не пробачила!» або «Я б повелася в цій ситуації зовсім інакше». А потім раптом життя ставить
В мене чудова новина для всіх прихильників аудіокниг. Моя історія «Та, що купила вітер» озвучена YouTube-каналом «Книжки з вусами». Слухайте із задоволенням! А також не забувайте підписатися на мої

3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиІ так буває. Плакати над героями то нормально
Eva SOVA, Це дійсно чудово.
Як відомо, труднощі будь які, тільки загартовують та роблять нас сильніше , ніколи не треба втрачати віри в краще , почуття не можуть бути динамічні вони проходять різні випробування!
Марті Отем, Так і є! Дякую за Вашу думку!
ну, іноді дівчатка люблять поплакати над долею героїв, то нормально) автору краще знати, куди повертати, але були випадки, коли під тиском фоловерів автор змінював текст або фільм
Марко Кейк, Дякую за вашу думку! Я написала саме те, що хотіла. І ця глава - це ще не фінал історії. Хоча мені сьогодні о п'ятій ранку коментар під книгою прилетів на тему що ж я наробила!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати