Дуже болюча глава вийшла

Вітаю!

Не думала анонсувати цю главу, але коли мені зателефонувала подруга та заявила, що вона ридає після її прочитання і не може мені пробачити того, як повернувся сюжет книги, я вирішила все ж таки залишити тут посилання. Може ще комусь буде цікаво, що ж там таке, або душа бажає гострих відчуттів.

Буду вдячна за Ваші думки та відгуки!

https://booknet.ua/reader/navshcho-ya-tob-b431505?c=4698531&p=2

 

 

 

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Олесь Король
25.01.2025, 19:51:19

І так буває. Плакати над героями то нормально

Показати 2 відповіді
Олесь Король
25.01.2025, 20:06:33

Eva SOVA, Це дійсно чудово.

avatar
Марті Отем
25.01.2025, 20:01:58

Як відомо, труднощі будь які, тільки загартовують та роблять нас сильніше , ніколи не треба втрачати віри в краще , почуття не можуть бути динамічні вони проходять різні випробування!

Єва Сова
25.01.2025, 20:03:38

Марті Отем, Так і є! Дякую за Вашу думку!

avatar
Марко Кейк
25.01.2025, 19:49:32

ну, іноді дівчатка люблять поплакати над долею героїв, то нормально) автору краще знати, куди повертати, але були випадки, коли під тиском фоловерів автор змінював текст або фільм

Єва Сова
25.01.2025, 19:56:30

Марко Кейк, Дякую за вашу думку! Я написала саме те, що хотіла. І ця глава - це ще не фінал історії. Хоча мені сьогодні о п'ятій ранку коментар під книгою прилетів на тему що ж я наробила!

Інші блоги
⭐цікаве з книги⭐
Але тут я згадала розмову за вечерею. Те, як Яро спокійненько, навіть механічно перелічував тих на кого полював. Наче це не були живі істоти, а просто бездушні цілі. І мені стало моторошно. Так… мені особисто чи моїй
Маленькі радості, нова книга, Вероніка на яхті ♥︎
Друзі, привіт! Як ваші вихідні? У Аслана з Веронікою вони почалися незабутньо... Але, маємо надію, закінчаться краще..)) Сьогодні Водійка для Дикого знову була в топ-3 книг, що набирають популярність на Букнеті❤️ Дякую
"Омріяна голочка"
Усім привіт! ✨ Сьогодні я здобула свою "омріяну галочку" — комерційний статус! Саме тому хочу сказати величезне "ДЯКУЮ" моїм вірним читачам. ❤️❤️❤️ Тому планую додати всі розділи книги Алексса.
Завжди цікаво, як саме ви читаєте книги
Поки історія відбувається з кимось іншим, так легко сказати: «Я б одразу все відчула та зрозуміла», «Я б ніколи цього не пробачила!» або «Я б повелася в цій ситуації зовсім інакше». А потім раптом життя ставить
Та, що купила вітер. Аудіокнига!
В мене чудова новина для всіх прихильників аудіокниг. Моя історія «Та, що купила вітер» озвучена YouTube-каналом «Книжки з вусами». Слухайте із задоволенням! А також не забувайте підписатися на мої
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше