Додано
25.01.25 14:35:47
Дякую за бест для Заклинательки!
Вітаю, любі читачі!
Моя найщиріша подяка за вашу увагу до моєї творчості й віру в неї! Саме вам і підтримці моїх друзів я завдячую бестселером для моєї ЗАКЛИНАТЕЛЬКИ ДЛЯ МАГІСТРА сьогодні!
І сьогодні ввечері порадую подарунком у своєму ТГ-каналі - не пропустіть!
Приємного всім читання й мирного неба над головою!
Лара Роса
2341
відслідковують
Інші блоги
Дорогі читачі та автори! ♥️ Мене довго не було на Букнеті: я не вела блог і не викладала нові історії... Але все це тому, що я збирала сили та натхнення! Я щойно повернулася з неймовірної, колоритної Одеси — оновлена,
Вітаю, дорогі читачі і колеги-автори! ❤️✨ Залюбки долучаюся флешмобу дружньої спільноти авторів улюбленого жанру!Це мій перший досвід, дякую за підтримку Участь у флешмобі «Золоті Фантазії» стала
Вітаю, шановні читачі! З радістю повідомляю, що довга та напружена історія Меверінни та Кейрана поволі добігає кінця! Думаю, ще максимум тиждень - і книга "Король без минулого" буде завершена ^_^ Хто читає книгу
Скоро познайомимося з ще одним персонажем, в сюжеті «Ляльковода». Знайомтеся — Ойсін О’Коннор, капітан судна з промовистою назвою «Святий Юда». Ойсін — ірландець з запалом, важкою вдачею
Мої вітаннячка, читацька спільното! Бачу, що зараз з'явилося багато "письменників" (лапки через невідповідність цьому званню), у яких при появі ШІ різко відкрилася письменницька чакра і вони, написавши першу книгу,
10 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЛарочко, вітаю! Це круто, ти молодчинка! ♥️ Частіше тобі туди втрапляти))
Юлія Міхаліна, Дякую, Юлечко!!! Навзаєм!!!♥️♥️♥️
Бажаю бути їй там довго!
Andrii Noshchenko, Дякую! Я не проти)))
Вітаю!!!! І книга ж розкішна!!!!
Анні Кос, Дякую, Аню!!! Приємно чути від колеги!(◕ᴗ◕✿)
♥️♥️♥️
Marisha Gerasimenko, Дякую!(◕ᴗ◕✿)
Ура! Це круто! Вітаю!!!
Інна Турянська, Дякую, Інночко!!!(◕ᴗ◕✿)
Супер)
Вау✨крута історія, раджу для прочитання від чистого серця!!! Історія буквально - ✨
Аліна Скінтей, Щиро дякую, Аліно!!!(◕ᴗ◕✿)
Крутецька історія з шаленими емоціями..!!! ❤️❤️❤️ Де ж їй ще бути,як не в бестах..!?!❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Дякую величезне за підтримку й теплі слова!!!(◕ᴗ◕✿)
Це було закономірно )))
Бренні усіх оббіг та розповів про знижку ))) Ніхто не встояв проти такого білкодуха)
Вітаю!!!
Олеся Глазунова, Відсиплю йому горішків, але не на голову)))) Дякую, Олесю!(◕ᴗ◕✿)
Дуже дякуємо , подарунки люблять усі у будь-якому віці)))
lanachak, Дякую за підтримку! Дарувати їх теж приємно)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати