Додано
12.01.25 21:06:18
«опівнічник» Розділ 8, та інше.
Всім доброго вечора! Відредагувала розділ 8 «Опівнічника», в зв'язку з тим, що минулого разу виставила поспішно ще в «сирому» вигляді, (через екзамени не було часу привести до ладу). Було внесено деякі зміни в текст, але не кардинальні, та з ними, як на мене, буде краще, тож за бажанням можна ознайомитися з цією версією розділу, щоб потім не плутатися в дрібничках. Проте, якщо цього не зробити, нічого страшного, на сюжет зміни не впливають. Новий розділ вийде як завжди завтра протягом дня. Дякую, що лишаєтеся з Тімом та його історією ;)
DINA DEUS
62
відслідковують
Інші блоги
--- Або якась її частина...) Привіт всім! От і продовження мого "слеш" роману Сад для білого птаха. Теодор відтерпів поїздку з Марін Ефост і пішов у залу засідань. А там у нас.... Далі він перейшов у велику
Вітаю, любі букнетівці!❤️ Фатальний розділ від Попелюшки уже у ваших книжечках: Думка "можливо не варто було сьогодні?" виникає занадто пізно. Різкий писк однієї офіціантки з будинку привертає увагу кожного, а
Але тут я почула десь далеко гуркіт і згодом до нас долинула вібрація. Аж я відчула, як ліжко трухнуло, а на Яро щось звалилося. – Сцуко! Що це бляха, таке? – обурився мисливець, потираючи лоба і тримаючи книгу. –
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels – Як ти врятувалась? – Тікала знову. Та всі погляди були прикуті до мене. Я боялась висуватися,
Раніше я майже не згадувала історію героїні, якій я завдячую своїм псевдонімом. Героїні, за життям якої спостерігала майже одинадцять років( десь від чотирьох і аж до шістнадцяти, коли я стала авторкою і втратила цю здатність) Увесь
0 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВидалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати