Додано
09.01.25 12:55:40
Ніколи не любила число 13
Чомусь я ніколи не любила число 13. Забобони, звичайно, але якось так ). Завжди якась бяка зі мною траплялася 13-го числа.
Сьогодні не тринадцяте, але саме сьогодні я виклала тринадцяту главу моєї книги "Навіщо я тобі?"
Ось вона, кому цікаво. https://booknet.ua/reader/navshcho-ya-tob-b431505?c=4690468
Як прогнати коханого хлопця, якщо в самої серце при цьому розривається від болю? Чесно кажучи, обом героям не позаздриш.
Дуже емоційна глава вийшла. Перечитую - і самій боляче.
Буду рада почути Ваші враження.
Єва Сова
356
відслідковують
Інші блоги
Але тут я згадала розмову за вечерею. Те, як Яро спокійненько, навіть механічно перелічував тих на кого полював. Наче це не були живі істоти, а просто бездушні цілі. І мені стало моторошно. Так… мені особисто чи моїй
Друзі, привіт! Як ваші вихідні? У Аслана з Веронікою вони почалися незабутньо... Але, маємо надію, закінчаться краще..)) Сьогодні Водійка для Дикого знову була в топ-3 книг, що набирають популярність на Букнеті❤️
Дякую
Усім привіт! ✨ Сьогодні я здобула свою "омріяну галочку" — комерційний статус! Саме тому хочу сказати величезне "ДЯКУЮ" моїм вірним читачам. ❤️❤️❤️ Тому планую додати всі розділи книги Алексса.
Поки історія відбувається з кимось іншим, так легко сказати: «Я б одразу все відчула та зрозуміла», «Я б ніколи цього не пробачила!» або «Я б повелася в цій ситуації зовсім інакше». А потім раптом життя ставить
В мене чудова новина для всіх прихильників аудіокниг. Моя історія «Та, що купила вітер» озвучена YouTube-каналом «Книжки з вусами». Слухайте із задоволенням! А також не забувайте підписатися на мої
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗ приводу чисел, то так з любим числом можна пов'язати погані події і не любити його)
А в мене навіть син народився 13 січня)
Я люблю тепер це число♥️
А глава .... Така емоційна, що аж серце стислося і щемом взялося(
Дякую автору за творчість!
Eva SOVA, Че просто чудова новина!!!
Чекатиму з нетерпінням!
А мені щастить тоді, коли трапляється число 13. Якщо повірити, що це хороше число, то воно й принесе хороші події. Нехай задумане здійсниться!
Ніка Цвітан, Дякую! Нехай всі числа та дати будуть на добро!
Щодо числа 13, то я не вірю в забобони, однак це одне з моїх улюблених та щасливих чисел))) По-перше, пов'язано купу хороших випадків з цим числом:) Ну, а по-друге, мені воно просто подобається)
Натхнення Вам!;)
Віка Лукашук, Дякую! Це лише маленький особистий тарганчик ). Останнім часом на це число кажу : то до грошей, - та йду с посмішкою далі.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати