Ніколи не любила число 13

Чомусь я ніколи не любила число 13. Забобони, звичайно, але якось так ). Завжди якась бяка зі мною траплялася 13-го числа. 

Сьогодні не тринадцяте, але саме сьогодні я виклала тринадцяту главу моєї книги "Навіщо я тобі?"

Ось вона, кому цікаво. https://booknet.ua/reader/navshcho-ya-tob-b431505?c=4690468

Як прогнати коханого хлопця, якщо в самої серце при цьому розривається від болю? Чесно кажучи, обом героям не позаздриш.

Дуже емоційна глава вийшла. Перечитую - і самій боляче.

Буду рада почути Ваші враження. 

 

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Marisha Gerasimenko
09.01.2025, 14:25:12

З приводу чисел, то так з любим числом можна пов'язати погані події і не любити його)
А в мене навіть син народився 13 січня)
Я люблю тепер це число♥️
А глава .... Така емоційна, що аж серце стислося і щемом взялося(
Дякую автору за творчість!

Показати 4 відповіді
Marisha Gerasimenko
09.01.2025, 21:06:33

Eva SOVA, Че просто чудова новина!!!
Чекатиму з нетерпінням!

avatar
Ніка Цвітан
09.01.2025, 13:40:12

А мені щастить тоді, коли трапляється число 13. Якщо повірити, що це хороше число, то воно й принесе хороші події. Нехай задумане здійсниться!

Єва Сова
09.01.2025, 14:19:39

Ніка Цвітан, Дякую! Нехай всі числа та дати будуть на добро!

avatar
Віка Лукашук
09.01.2025, 13:14:43

Щодо числа 13, то я не вірю в забобони, однак це одне з моїх улюблених та щасливих чисел))) По-перше, пов'язано купу хороших випадків з цим числом:) Ну, а по-друге, мені воно просто подобається)
Натхнення Вам!;)

Єва Сова
09.01.2025, 13:19:35

Віка Лукашук, Дякую! Це лише маленький особистий тарганчик ). Останнім часом на це число кажу : то до грошей, - та йду с посмішкою далі.

Інші блоги
⭐цікаве з книги⭐
Але тут я згадала розмову за вечерею. Те, як Яро спокійненько, навіть механічно перелічував тих на кого полював. Наче це не були живі істоти, а просто бездушні цілі. І мені стало моторошно. Так… мені особисто чи моїй
Маленькі радості, нова книга, Вероніка на яхті ♥︎
Друзі, привіт! Як ваші вихідні? У Аслана з Веронікою вони почалися незабутньо... Але, маємо надію, закінчаться краще..)) Сьогодні Водійка для Дикого знову була в топ-3 книг, що набирають популярність на Букнеті❤️ Дякую
"Омріяна голочка"
Усім привіт! ✨ Сьогодні я здобула свою "омріяну галочку" — комерційний статус! Саме тому хочу сказати величезне "ДЯКУЮ" моїм вірним читачам. ❤️❤️❤️ Тому планую додати всі розділи книги Алексса.
Завжди цікаво, як саме ви читаєте книги
Поки історія відбувається з кимось іншим, так легко сказати: «Я б одразу все відчула та зрозуміла», «Я б ніколи цього не пробачила!» або «Я б повелася в цій ситуації зовсім інакше». А потім раптом життя ставить
Та, що купила вітер. Аудіокнига!
В мене чудова новина для всіх прихильників аудіокниг. Моя історія «Та, що купила вітер» озвучена YouTube-каналом «Книжки з вусами». Слухайте із задоволенням! А також не забувайте підписатися на мої
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше