Трішки думок

Раніш, малою, я вірила в дива: 

В гру ту дитячу без бою й кінця.

Раніш любила я мріяти й жити,

Радість шукаючи в людях добра.

Сонце, ще пам'ять моя не зомліла, 

Мало, одначе, яскраве тепло.

Жвавії очі його упіймавши,

Мружились сильно — настільки пекло!  

Кожні пориви вітрів лоскотали

Моє обличчя; й волосся несло

Куди подалі, мов довгії хвилі,

Руді, одначе, як сонця весло! 

Все ж я раділа і мріяла в щастя, 

Крапля природи не дала красу,

Але я все одно завжди казала: 

"Хоч і не вроду, та сяйво несу!". 

Зараз стою, забуваючи грати,

В дива і принців з ляльок і добра.

Адже доросла усе пам'ятавши, 

Я не вважаю, що вчасно зросла.

Так, я забула, як пахнуть ті свята,

І Новий рік й мандарини не ті.

Все вже здається нестримним до болю,

В серці без світла співають одні

Тихі музики без струн і любові

Враз затихають, не шепчуть пісні. 

І на свята я чекала те "чудо", 

Яке війна одягла у тісні

Форми озброєння; вночі не чутно,

Як я благаю побачить ясні

Його ті очі, що сяють кришталем,

Грубий той голос з крихтою добра.

Наче востаннє у світ повернувшись, 

Я знов читаю від нього листа,

Що "все є добре", і чи "тепло вдома",

"Як там матуся", і "як з навчанням",

Пальці дрижать, однак слухати буду,

Й вірити в правду, що скінчить війну.

І ту спокійну мелодію шуму

В вуха собі я знову увімкну. 

Шкода, одначе, що літа минають,

Шелест листочків і блідий туман,

Все те лихе із серця забирають,

Сльози враз зникнуть із мого лиця. 

Раніш, малою, я вірила в дива: 

В гру ту дитячу без бою й кінця.

Раніш любила я мріяти й жити,

Правду шукаючи, та не знайшла…

AD_4nXfkknndJXk0wuerSdVpAcy1JlyAR34hCnKKjiOfnzyQ1JuyTYbq70JT4hp5gCQFRnmUHUwUOSgbKwiGG8Qg0tshtib_7QLVzgfaoS28DKVCl32toU16rqYu_mb3SJeFGGnKXJAHHg?key=LK9OkHlJF-vw0r3i6b5DwIan

 

Ну й, звісно, рекомендую усім прочитати книгу, написану у співавторстві з чудовою авторкою Вікторією Грош «Ніколи разом») Про неї розповідала у цьому блозі. Чекатимемо Ваших коментарів й відгуків;) А також закликаю приєднатися до мого Телеграм-каналу) 

Завжди на зв'язочку ❤️ 

❄️Просто Віка❄️ 

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Дана Новак
06.01.2025, 21:21:17

Дуже зворушливий, ніжний вірш!

Показати 2 відповіді
Дана Новак
06.01.2025, 22:56:08

Віка Лукашук, )

Гарний вірш, мені дуже сподобався))

Віка Лукашук
06.01.2025, 20:51:48

Вікторія Грош (Rouce), Рада це чути) Дякую)))

avatar
Ніка Цвітан
06.01.2025, 20:15:16

Душевно, щиро, гарно))) І вірші у вас вдаються)))

Віка Лукашук
06.01.2025, 20:37:29

Ніка Цвітан, Щиро дякую)))

avatar
Олеся Глазунова
06.01.2025, 19:47:42

Сяй, наче сонце, дівчино Віко!
Бажаю здоров'я й натхнення довіку!
Хай радість і щастя будуть з тобою.
Хай Муза вирує й не знає покою!
Хай читачі твою творчість цінують,
Хай вподобають, хай коментують!

Показати 3 відповіді
Віка Лукашук
06.01.2025, 20:07:13

Олеся Глазунова, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Lady Darkness
06.01.2025, 19:52:03

Ваш поетичний талант також має право на існування.

Віка Лукашук
06.01.2025, 20:01:04

Юлія Вирва, Щиро-щиро дякую) Дуже приємно це чути

avatar
Хелен Шей
06.01.2025, 19:35:48

Гарний вірш)

Віка Лукашук
06.01.2025, 19:36:41

Хелен Шей, Щиро дякую:)

Інші блоги
Все (не) за планом.✨ Оголошення✨
Привіт!❤️ Шановні читачі! У мене є невеличке оголошення. Не знаю, як донести його до загалу, тому розміщую скрізь — ну і тут, звісно, теж. Отже, посиділа я, ще раз перечитала плани щодо своєї серії, простежила за ланцюгом
Нагадування
Доброї днини, дорогеньки! Я тут ненадовго, буквально на хвилинку, бо для тих, хто чекав, новий розділ уже чатує на вас. клікабельно Однак після прочитання не тікайте мовчки, залишайте свої думки, емоції, враження, і
❤️секс без емоцій та прив'язок.❤️
Є тема, про яку думають майже усі, але говорять пошепки. Секс без емоцій та прив'язок. Давайте без моралі. Просто чесно. Такий формат працює. Щоправда, не для кожного і не завжди. Хтось легко розділяє фізіологію
Хто переживав за "хлопчика"? У нього все гаразд...
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Останній холостяк?
Як ідея?
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше