"Гімнастка" - за крок до фіналу

Любі читачі!

Роман Гімнастка. Живи за мене” наближається до фіналу. Залишилося кілька днів. Після цього історія буде завершена, книга відправиться на модерацію й далі продаватиметься дорожче. Встигніть придбати її за ціною передплати.

AD_4nXfbtOvwZpJVZKHNf_nqLHRuMIRRPo-puPoK2oiwLNoWZKUhCzJF0VVSjRUJK6fy9yRUHFuhFuOb2b7ltvKw-M-tM9ZeeFX9r3UEMGyYBfX1LAtFSRAeM3K1-2l4KXLdFGkVDuUrEg?key=PPaIz8iZ-9h2urZbr3ueHlY0

– Гаразд, припустімо. Але чому ти відразу не висловив підозру мені в очі? Навіщо прикидався? Скільки днів робили ці тести? Чому весь цей час ти мовчав? Навіщо приїздив до моєї доньки, якщо сумнівався, що вона – твоя? Дочекався б уже цього папірця…

Нік не відповідає. Запитання так і висять у повітрі. Та й не потрібні мені відповіді. І без слів ясно, що він просто вирішив на повну скористатися мною і моїм тілом. Завтра я поїду, тому сьогодні можна зі мною порвати, щоб не обтяжувати себе незручними зобов’язаннями.

– Бо вірив тобі! І я досі ніяк не можу второпати, навіщо ти мене обманюєш? Який у цьому сенс? Чого намагаєшся цим досягти? Я зовсім не проти твоєї доньки. Але я ненавиджу брехню, особливо коли вона не має жодного сенсу.

Авжеж, так вірив мені, що побіг нишком робити тест. Смішно. І гидко. Не було жодної довіри й близько. 

А що за стосунки без довіри?

– Вибач, Нікосе, я в тобі помилилася, – рішуче підводжуся і, не дивлячись на нього, прямую до виходу.

Розмову завершено. Мені досить бруду й безпідставних звинувачень.

– Асю, зачекай!

Не обертаючись, хитаю головою.
 

 

Відразу після завершення Гімнастки” стартує нова історія. У звʼязку із цим питання: 

Як гадаєте, чи варто розбавити книгу відвертими сценами?

 

Напишіть, будь ласка, в коментарях – як Вам більше подобається читати?


 

Підписуйтесь на мою сторінку, щоб не пропустити початок публікації новинки!


 

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Valentina
19.12.2024, 22:21:55

Захоплююча історія! Наявність та відсутність відвертих сцен на мою четабельність не впливає.) Головне отримані емоції.) Натхнення вам!!!

avatar
Наталка Сеник
19.12.2024, 21:45:26

Обожнюю Ваші історії. Вони непередбачувані і дуже емоційні. Розбавляти чи ні Вам вирішувати, я особисто буду читати все, що Ви пишете! Дякую за вашу творчість.❤️

Аля Морейно
19.12.2024, 21:50:52

Наталка Сеник, Щиро вдячна)))

avatar
Марійка Козарик
19.12.2024, 21:23:44

Мені подобається все , що ви пишете. Не залежно чи є відверті сцени чи ні.

Аля Морейно
19.12.2024, 21:50:44

Марійка Козарик, Дякую) Мені дуже приємно)

Інші блоги
Чи потрібен шокуючий початок?
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Марті, ти дістав
Цього разу уривок буде коротенький - бо з решти просто не знаю, що обрати)) – Марті, – рівним голосом промовив Володар. – Тааак… Ваша Величносте? – Я тобі офіційно заявляю, що ти дістав. А також у новому
Бути некомерційним автором - мій свідомий вибір
Мої вітаннячка, читацька спільното! Бачу, що зараз з'явилося багато "письменників" (лапки через невідповідність цьому званню), у яких при появі ШІ різко відкрилася письменницька чакра і вони, написавши першу книгу,
"Рожевий філіал" відкрито
(загадково посміхається вам) Залітаю на мейнстрім зі своїм першим СЛР “Там, де шепочуть хвилі” (далі просто “Хвилі”). Також заходжу вже вдруге на флешмоб “літні оповідання 500 градусів” і на івент “Курортний
Графік виходу Одного ритму на двох та подяки
Шось сьогодні жарко, тому я швидко й по ділу ;))) По-перше, хочу сказати всім просто величезне спасибі! Лайки, коментарі, додавання книги «Один ритм на двох» в бібліотеку, така підтримка на старті — це щось неймовірне. Я
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше