Не розумію.

Вітання всім. Чи то я якась копчена, чи питання сталю дивни. Любі мої, чи було в Вас таке, що Вам в вашому блозі не відповіла жодна людина.( в мене так два пости поспіль) Я зовсім не хотіла б засир..и блог своїми коментами, але є питання які дійсно цікавлять. Я розумію, що скоріш за все більшість просто не зацікавила, но щоб прям всі пройшли мимо. Дивно. Напевно цим постом треба чекати капців, якщо що спокійно відношусь до критики.

8 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Теж таке було, не переймайтеся) Блогів багато весь час виходить, і дійсно Ваш може загубитися)

Міріада Фаєр
04.12.2024, 21:27:12

Юрій Гадзінський, Вдячна за відповідь.

avatar
Олеся Глазунова
04.12.2024, 19:23:24

Якщо Ви переглянете попередні блоги, то побачите, що не Ви одна така. Так часто буває. Блог швидко губиться, скускаючись донизу.
Просто пишіть. Стабільно!!! Спілкуйтеся з іншими, коментуйте і Вас будуть коментувати,якщо Ви зможете зацікавить. Але не спамте. Що занадто, то не здраво! Коли надто багато блогів і вони беззмістовні це бісить і люди підписуються.

Показати 4 відповіді
Олеся Глазунова
04.12.2024, 19:40:46

Міріада Фаєр, Дякую ❤️

avatar
Марко Кейк
04.12.2024, 19:15:31

Так) Одну рецензію помітили і прокоментили, іншу проігнорили. Написала. що упорядник підручників для дітей шукає авторів- тиша. А вони дійсно потрібні, автори. Ну, то таке.Силоміць кохання не дарують чи як його там. По мені - все нормально. Когось же помічають :)

Показати 3 відповіді
Міріада Фаєр
04.12.2024, 19:30:58

Марко Кейк, Так, в усьому треба знаходити щось позитивне.

avatar
Тіна Волф
04.12.2024, 19:06:57

Не все виходить так, як хочеться одразу. Потрібно багато працювати не тільки над своїми творами, але і над собою, цікавитись тим, про що пишуть інші, порівнювати і аналізувати своє написане. Така моя думка. Головне не зупинятись, а знаходити час для написання кожного дня. Хоча б декількох рядків. І тоді все вийде обов'язково.

Показати 2 відповіді
Єва Ромік
04.12.2024, 19:25:41

Тіна Волф, Цілком слушна думка.

avatar
Єва Ромік
04.12.2024, 18:32:36

Так вже й капці )))
Все легко пояснюється. У вас мало підписників. А сповіщення про блог приходить лише підписникам. Стрічка ж коротка і часто оновлюється, тож вашого блогу ніхто не бачить.
Зарадити цьому можна, набираючи друзів. Ну і створюючи цікаві блоги ))). При цьому важливо не перегнути палку. Якщо блоги беззмістовні або їх забагато, на них теж ніхто уваги не звертає.

Показати 8 відповідей
Марко Кейк
04.12.2024, 19:17:07

Міріада Фаєр, підписалася) якщо бажаєте, можете у відповідь теж, будемо дружити акаунтами

avatar
Олесь Король
04.12.2024, 18:37:02

Буває і нічого страшного. В основному це мої анонси до якихось змін в публікації. Звісно приємно коли відповідають)))

Показати 2 відповіді
Олесь Король
04.12.2024, 18:48:07

Міріада Фаєр, Дякую. Мені дуже приємно це чути.

Було таке і нічого страшного в цьому немає) Деколи буває, що ваш блог міг загубитись серед інших) Тому не розчаровуйтесь! Деколи сам гублю цікаві обговорення, а знаходжу лише коли хтось їх прокоментує)

Показати 3 відповіді
Міріада Фаєр
04.12.2024, 18:44:23

Радомир Український, Добре. Дякую за позитив, яким ділетесь.

Так, це типова ситуація коли на блог ніхто не відповідає :)

Міріада Фаєр
04.12.2024, 18:38:31

Анастасія Костюк-Рой, Дякую за відповідь)

Інші блоги
Презентація героїв «хижачки для Мисливця»
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо? Де дружба починається з брехні, а потім
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Зустрічайте новинку про гарячих братів
Любі друзі я от також вирішила податися на конкурс букнету. Й презентую вам новинку. Молодіжна проза про студентів, лекції й звісно ж перше кохання. Роман Любовний переполох або закохана не в того брата⚡️⚡️⚡️ &
мускус і мʼята
Оновлення вже на сайті, буду вдячна за прочитання та коментарі) — Що з тобою, в біса, не так? — голос прозвучав хрипкіше, ніж я планувала. Довелося ковтнути й повторити вже тихіше: — Влад… Я вперто дивилася
Давно не робила знижок на ці книги - щасливий день
Привіт, любі Спокусники! Давно я не робила знижок на ці дві спокусливі книги… сьогодні щасливий день) “Вечірка для боса” 20% На розкішному вечорі в масках вона проводить ніч пристрасті зі своїм босом
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше