Рецензія на роман Олесі Глазунової.

Рецензія на роман Олесі Глазунової.

Як змусити дракона - мільярдера платити податки.

https://booknet.ua/book/yak-zmusiti-drakona-mlyardera-platiti-podatki-b427866

У рамках марафону. https://booknet.ua/blogs/post/363457

Жанр : любовне фентезі, роман.

Я не знайома з іншими творами цього автора, але як вказала сама Олеся, цей твір був для неї — виклик, експеримент та несподіванка. Тож на мою думку, як для першої проби пера в такому форматі, це було захоплюючи, та божевільно цікаво.

Автор в таку не велику кількість сторінок, вмістила цілий світ, зі своїми правилами та законами. Наповнила кожного персонажа своїми якостями, цінностями та поглядом на життя. А таку страшну і болісну тему — як сплата податків, подала нам геть в іншому світлі. Адже можна віддати будь які кошти за справжнє кохання.

Головна героїня ( скарбнича) — Маніелла, харизматична, цілеспрямована дівчина, ( не кожна піде трусити з дракона податки) яка вже являється сформованою особистістю. Дівчина багато і плідно працює.

Одного дня король, який являється роботодавцем нашої героїні, усвідомлює, що і до нього в замок завітала криза. ( в вигляді марнотрат королеви, голубів їй крутеньких подавай.) І наш Правитель, нічого не придумавши кращого, відправляє Маніеллу стягнути податки, та не аби з кого, а з дракона — мільярдера, який на хвилиночку, за сто сімнадцять років не сплатив жодного податку.

Оверлорд ( дракон — мільярдер) — спочатку не сильно зрадів появі дівчині, адже с таким напором на нього ніхто, ніколи не тис.

В цілому все розвивалось гармонічно і очікувано. На мою думку, це легка для читання казка. Кожний розділ проілюстрований, що полегшує візуалізацію в голові, і ми можемо бачити як сама авторка представляє того, чи іншого героя.

Особливу увагу хочу відмітити, що автор у своєму творі згадала багатьох інших авторів, що додало харизматичності.

Окремо, від всього вище сказаного хочу відмітити стиль подачі. Жарти, висловлювання, та навіть образи ( Крокодил Ящурович, ящир лускатий) — це вищій рівень. Не раджу читати вночі, бо повторите мою помилку, і перебудете всіх свої домашніх.

Щодо мінусів: було кілька помилок в словах, в деяких місця два пробіли, але не дивлячись на це, текст виглядав гармонійно.

Дякую, я чудово провела час.

Бажаю автору натхнення і плідної праці.

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Олеся Глазунова
03.12.2024, 17:25:57

Дякую за рецензію!
Радію, що твір Вам сподобався !
Бажаю натхнення ❤️

Інші блоги
Презентація героїв «хижачки для мисливця»
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо? Де дружба починається з брехні, а потім
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Зустрічайте новинку про гарячих братів
Любі друзі я от також вирішила податися на конкурс букнету. Й презентую вам новинку. Молодіжна проза про студентів, лекції й звісно ж перше кохання. Роман Любовний переполох або закохана не в того брата⚡️⚡️⚡️ &
мускус і мʼята
Оновлення вже на сайті, буду вдячна за прочитання та коментарі) — Що з тобою, в біса, не так? — голос прозвучав хрипкіше, ніж я планувала. Довелося ковтнути й повторити вже тихіше: — Влад… Я вперто дивилася
Давно не робила знижок на ці книги - щасливий день
Привіт, любі Спокусники! Давно я не робила знижок на ці дві спокусливі книги… сьогодні щасливий день) “Вечірка для боса” 20% На розкішному вечорі в масках вона проводить ніч пристрасті зі своїм босом
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше