"Серце Лева” — фінальне слово

Вітаю, любі читачі і читачки!

 

Роман “Серце Лева” завершений! Дякую усім, хто читав і ділився враженнями, а також запрошую до нової історії “Сорок тижнів з колишнім”.

 

AD_4nXcXa2gtLl5aAr8Jg60Pt0zLMGYebXt_SAAufapKPrhm6vxNz9BgfgDO-M7029qKxCyteyN935qLdg0zaM6pzVPBbAHV2ts_vPh4NzCxlRVtipRRkkZfFXINavKPq1OwZJcADpBYow?key=Zsd8B8WvCkRKWC0h4t8sTw

Що мені хочеться сказати про “Серце Лева”? Напевно, тільки кілька речей.

 

1. Це була дуже несподівана ідея, яку я описала б як “почали за здравіє, закінчили за упокій”))) Хотіла теплу затишну історію, вийшла сімейна драма))

 

2. Я не називала місця дії прямо в книзі, але були згадані окремі локації. Тож якщо хтось не здогадався — події відбуваються в Кам'янці-Подільському.

 

3. Карпінські — справжній шляхетний рід, і дані, наведені про них у книзі, реальні (зокрема, про Федора Карпінського, який покрав коней))). Але саме сім'я Григорія Карпінського, зокрема Орися і всі інші персонажі, звісно, вигадані. Тому перепрошую в реальних Карпінських за те, що приписала їм таких родичів! :)

 

4. Що ж далі? Запрошую до роману “Сорок тижнів з колишнім”, а також очікуйте разом зі мною драматичну і складну історію “Музика січня” — це буде дещо нове, не схоже ні на що, такого ви у мене ще не читали.


 

На цьому дякую вам за увагу до книги, дякую за сердечка, коментарі і запрошую не губити мою сторінку, бо попереду найцікавіше!


 

********


 

Більше новин і спілкування зі мною у моєму телеграм-каналі.

 

Моя сторінка в інстаграмі

Моя сторінка в фейсбуці

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Оксана Кіс
02.12.2024, 23:08:24

" Серце Лева " неймовірна історія.Прикипіла душею до неї .

Устина Цаль
03.12.2024, 19:41:32

Оксана Кіс, Мені дуже приємно❤️

avatar
Олеся Глазунова
02.12.2024, 23:07:11

Заінтригували !
Чекаю на новий твір ❤️

Устина Цаль
03.12.2024, 19:41:21

Олеся Глазунова, Рада чути❤️

Вітаю з завершенням чергової чудової історії кохання! Книга неймовірно цікава! Натхнення до нових шедеврів!♥️♥️♥️

Устина Цаль
03.12.2024, 19:41:10

Наталья Русанова, Дякую❤️❤️❤️

Інші блоги
Моя історія у флешмобі "Мелодія кохання"❤️
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
Talis est Obsessio: солона мить✨
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels Естефанія пискнула, коли хвиля вкрила її коліна, кидаючи бризки на сорочку й руки. Кінчики волосся
Давно не робила знижок на ці книги - щасливий день
Привіт, любі Спокусники! Давно я не робила знижок на ці дві спокусливі книги… сьогодні щасливий день) “Вечірка для боса” 20% На розкішному вечорі в масках вона проводить ніч пристрасті зі своїм босом
Дорогі читачі
Щиро радію кожному новому читачу, дякую що ви доєднуєтесь! Бажаю вам всім щастя, миру і злагоди)))❤ Всім гарного дня! Підписуйтесь, ставте вподобайки, та читайте! Дякую що ви зімною)))
Скоро фінал - Залежність Рейзора
Всім привіт! Вже на наступному тижні ми дізнаємося, чим же закінчиться історія цього гарячого нахаби-мійльонера і його норовливої коханої. Після того ціна на книжку стане 89 грн., тому, хто ще думає, купляти, чи ні - не зволікайте. "Залежність
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше