Додано
02.12.24 00:05:14
Важливо!
ДОРОГІ ЧИТАЧИ ТА ПРОСТО ГОСТІ! НАРАЗІ Я ПРИПИНЯЮ ПУБЛІКАЦІЮ СВОЇХ ТВОРІВ, ОСКІЛЬКИ ПРОСТО НЕ БАЧУ ВІДДАЧІ ТА СТИМУЛУ ДЛЯ СЕБЕ.
ЯК БУДЕ НАДАЛІ НЕ БЕРУСЬ КАЗАТИ, АЛЕ ВИДАЛЯТИ ТЕ ЩО Є ВЖЕ ОПУБЛІКОВАНЕ НЕ БУДУ, ТОМУ НАСОДЖУЙТЕСЯ.
Сейсі Семенова
17
відслідковують
Інші блоги
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо?
Де дружба починається з брехні, а потім
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Привіт, любі Спокусники! Давно я не робила знижок на ці дві спокусливі книги… сьогодні щасливий день) “Вечірка для боса” 20% На розкішному вечорі в масках вона проводить ніч пристрасті зі своїм босом
Любі друзі я от також вирішила податися на конкурс букнету. Й презентую вам новинку. Молодіжна проза про студентів, лекції й звісно ж перше кохання. Роман Любовний переполох або закохана не в того брата⚡️⚡️⚡️ &
Оновлення вже на сайті, буду вдячна за прочитання та коментарі) — Що з тобою, в біса, не так? — голос прозвучав хрипкіше, ніж я планувала. Довелося ковтнути й повторити вже тихіше: — Влад… Я вперто дивилася
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВи давно публікуєтеся? Чого вирішили здатися? Якщо хочете, можете написати мені в телеграм @RainaCrow . Обговоримо все, може зможемо допомогти вам
Raina Crow, Дякую вам! Уже написала у телеграм.
Прочитала у вас лише одну новорічну історію і зрозуміла, що нічого не зрозуміла.(( Не ображайтеся, але якщо займатися письменництвом для вас, справді, дуже важливо, спробуйте спочатку переробити вже готові свої твори. Адже пряма мова, тобто, переданий точно вислів героя, ЗАВЖДИ виділяється розділовими знаками. Чи то лапками, чи то тире і, відповідно до тексту: крапкою, комою та ін. А у вас, мало того, що не зрозуміло, хто взагалі говорить, ще і майже всі речення закінчуються без розділового знака. Наче ви зовсім забули, що існує крапка. Навіть цікавезний текст, якщо його незручно читати, читачі оминають.
Я на всі 100 відсотків згодна з Анною Потій. Може у ваших книг цікавий сюжет, але так як вони написані з помилками та без уточнення, хто говорить та з ким, то це відлякує читача. Ваша книга в рекомендаціях схоже більше на чернетку. Тому я б вам радила спочатку повторити (чи вивчити) граматику, а також відредагувати книгу, щоб її читали. І ви помітете як кількість читачів та підписників збільшаться.
Проглянувши першу сторінку вашої рекомендованої книги, я не здивувалася тим, що від читачів немає віддачі. Ви ж самі нічого не даєте читачам, а хочете від них віддачі. У вас купа помилок, повтори слів, розбиття на абзаци посеред тексту. Саме оформлення тексту виглядає, як груба чернетка. П'ять дефісів замість тире не треба ставити. І, до речі, писати все капслоком, навіть у блозі, це моветон.
Щодо самого тексту. це якийсь незрозумілий поток діалогів і описів, що схожі на записи до власного щоденника, на якісь коментарі, а не художній текст. До того ж, діалоги не пишуться повністю без примітки, хто говорить. Можна дві-три репліки написати без примітки, але коли їх більше, то читач плутається, хто говорить. До діалогів слід додавати опис на кшталт "вона сказала, невдоволено похитавши головою", "він відповів стиха, дивлячись у вікно", "вона крикнула і вибігла з кімнати, грюкнувши дверима". Люди в книгу не за діалогами приходять, а за цікавим сюжетом.
Якщо вам подобається писати і ви хочете віддачі, то дайте людям грамотний красивий текст. Тоді буде віддача. Зараз текст на рівні малої дитини.
У вас навіть в імені помилка. Вказано Сейсі, а в описі написано, що ви Стейсі.
У мене тільки одне питання до автора цього блогу — наскільки сильно Ви себе любите?
Чому питаю? Бо саме найлегше, що можна зробити в даній ситуації, це опустити руки й здатися.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати