День спогадів і подяк

Вітаю, любі читачі і читачки!

 

Святковий тиждень з нагоди мого 5-річчя на Букнет минув, а сьогодні, по суті, його фінал. Адже саме в цей день, 25 листопада, п'ять років тому я зареєструвалася на Букнет. 

 

Тоді я прийшла з уже написаним романом “Очевидні речі” і почала викладати його наступного ж дня. Тепер, озираючись, мені не віриться, що в мене майже три десятки книг на сайті!)) Все почалося як розвага, а дійшло до того, що я на постійній основі займаюся улюбленою справою!

 

Є такий відомий афоризм, щось на кшталт “знайди собі справу до душі, й ти не працюватимеш ні дня”. Тепер я його сповна розумію. Бо я НЕ працюю. Я ділюся сюжетами, які живуть у моїй голові, і тим полегшую навантаження на голову))) Я розповідаю історії, бо це весело — розповідати історії. Я говорю про важливе у свій спосіб, адже кожна людина любить поговорити про важливе. Я виплескую емоції і дарую їх вам своїми книгами. Для мене це НЕ робота, а радше потреба чи стиль життя.

 

І за те, що я можу так жити, я повинна подякувати вам, мої любі читачі. Завдяки вашим відгукам, сердечкам, взаємодії я щодня отримую наснагу продовжувати. Це безцінно! Дякую тим, хто залишається зі мною впродовж років, і тим, хто заходить час від часу. Дякую кожному!

 

У мене ще багато планів. Ще багато сюжетів просяться на папір, і я впевнена, вони знайдуть відгук у ваших серцях❤️

 

AD_4nXckZ744BEl_Cn64gez7kxJmGA07xKQiBd1vVZhsNhJ_QsYaTvh4-gY69xieX0U8cycTEcRlvX5ALtEoT_38G8lv4UHPaxrwmwItCGInhjqA1z4lF2pkOzhjsEeaTefrdoGGPGTFyA?key=W9RgapsAaEwBKwClcWhcWXgw

 

Ми наближаємося до фіналу роману “Серце Лева” (точну дату повідомлю цими днями), занурюємося у хвилюючу історію “40 тижнів з колишнім” (про цю книгу теж скоро будуть новини), а також чекаємо на роман “Музика січня” (він вийде наступним і, обіцяю, порве душу на клапті).


 

AD_4nXdp7nxdLHtPN7ILaElgRGZt_5yuOr4LEcQUbSSkubNM0Trbi4gUCkr5iuUJ71gBPTa0GQ0QS2KhMIEOYUkyJyjE1JkX-nY3cvmCcFatOrM_s31kA94ItAkSKqBV0apzt-C1xmcG?key=W9RgapsAaEwBKwClcWhcWXgw

 

Попереду у нас ще багато-багато неймовірних історій, багато теплих розмов, багато емоцій і цікавинок!

 

Дякую, що ви зі мною! Залишайтеся і не губіться! Обіймаю міцно-міцно,

 

ваша Устина.


 

***

 

Більше новин і спілкування у моєму телеграм-каналі.

 

Фото, роздуми, відео та цікава інформація про творчість — на моїй сторінці в інстаграмі.

 

Уривки з романів, можливість зворотного зв'язку — на моїй сторінці в фейсбуці.

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Неталі МакКензі
25.11.2024, 22:47:50

Вітаю з ювілеєм! Це чудово, коли тобі в кайф те, що ти робиш. Переконана, що на читачів чекає не одна цікава історія. Нехай Муза завжди буде поряд, а письмо йде легко!

Устина Цаль
25.11.2024, 22:51:33

Неталі МакКензі, Дякую дуже!))

Вітаю! Бажаю безмежного натхнення та багато читачів!

Устина Цаль
25.11.2024, 22:02:38

Кристина Асецька, Дякую!

Ви безперечно дуже талановита. Ваша праця приносить радість і Вам, і нам, читачам. Дякуємо!

Устина Цаль
25.11.2024, 19:17:15

Христина Погранична, Дякую за теплі слова!

avatar
Любовь Даценко
25.11.2024, 18:26:30

Люба пані Устино, ваші сюжети настільки органічно вливаються в сюжетно-композиційну єдність, що читати ваші книги одне суцільне естетичне задоволення. Ваш стиль, який ви заклали а своєму першому романі «Очевидні речі», не змінився, а тільки удосконалювався протягом цих пʼяти років, тобто у процесі вашої творчої діяльності. Це я пишу з повною відповідальністю, оскільки прочитала всі ваші 27 завершених книг і читаю дві в процесі. Тримайте й надалі марку сучасного українського письменника!

Устина Цаль
25.11.2024, 19:16:39

Любовь Даценко, Мені надзвичайно приємно чути такий відгук! Тішуся і радію, що Ви прочитали всі мої книги і продовжуєте читати! Дякую!

Дякую, пані Устина, за вашу творчість! Завжди з вами! Наснаги та сил, цікавих сюжетів та вдячних читачів!!!

Устина Цаль
25.11.2024, 19:15:28

Олександра Халаїм, Дякую, що залишаєтесь зі мною!

avatar
Виктория Зёма
25.11.2024, 16:05:23

Дякую ❤️

Устина Цаль
25.11.2024, 19:15:08

Виктория Зёма, ❤️

Інші блоги
Чи важко вам даються сцени 18+?
Всім вітання. Цей блог для тих, хто пише чи читає твори, де є щось для дорослих. Я - серед авторів, у творах якого трапляються відверті сцени. У мене є лише один роман, зараз працюю над іншим, і є ще кілька ідей. З чим я зіткнувся?
Марафон: взаємне читання за вподобаннями❗️❗️❗️
Цей марафон я вже проводила двічі, і щоразу він показував чудові результати. Тому вирішила зробити його регулярним — раз на один-два місяці. Його мета — взаємне читання, підтримка авторів та знайомство з новими книгами.
Плацкартний вагон. Роман і Соломія опинилися
навпроти одне одного. У них немає нічого спільного, окрім квитків на потяг. Роман звик керувати власним життям, Соломія — сподіватися лише на себе. Він опинився там випадково, чи це була доля? Роман намагається
Talis est Obsessio: солона мить✨
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels Естефанія пискнула, коли хвиля вкрила її коліна, кидаючи бризки на сорочку й руки. Кінчики волосся
Єдина Знижка в передплаті
Вітаю!!! Сьогодні 27.06 діє єдина ЗНИЖКА в передплаті на моє любовне фентезі Хто сказав, що відпущу? Після зради коханого Джеслін їде до столиці, куди її запросили на роботу асистенткою відомого мага-науковця Барстона.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше