Додано
25.11.24 01:32:45
Переробка твору
Коли твір, над який потратив багато часу за три місяці повністю прочитало лише сім людей, починаєш задумуватися, що потрібно його переробити, внести суттєві зміни. І тоді починаєш тратити час на нього, а не на щось нове. А у вас як? Якщо твір на який пішла масса годин не привертає свого читача, що ви робите? Миритеся з цим чи доопрацьовуєте?
Герцог Фламберг
282
відслідковують
Інші блоги
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
– Контракт укладено. І ти станеш «симбіонтом» Нордана лар Са-Ірда. – Ким стану?! – придушено запитала я, не розуміючи, що він має на увазі. – Так твій статус зазначений в укладеному нами контракті. Стандартному,
Всім привіт! Фрагмент 5 розділу книги Бійся темної води : Коли пристрасть нарешті вгамувалася, прийшов час тихої ніжності. Лілея сиділа на траві, опустивши голову, а Остап, обережно взявши гребінець, почав
Уявіть, що після катастрофи у вашій голові з’явився голос. Він не обіцяє порятунку.
Не каже: “Ти впораєшся”.
Не шкодує, коли боляче. Він просто рахує. Куди бігти.
Кого бити першим.
Яка рана смертельна.
Коли
Вітаю! Запрошую до знижки на історію кохання Андрія та Анастасії-Валерії! ✨✨✨ Черговий викидень. Зрада чоловіка, його погрози викинути Анастасію зі свого життя, та позбавити роботи... Ці події вибили жінку
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю! Після публікування я не перероблюю твори. Адже потрібен час, аби книгу побачили, почитали, та таке інше. Спочатку моїм романом "Наздогнати щастя" взагалі не цікавилися, та з часом книга стала набирати популярність і її навіть озвучила одна дівчина на ютубі. Тож, усьому свій час. Бажаю Вам успіхів)
Емілія Зінченко, Дякую
Взагалі якщо твір якісний я не впевнена ,що потрібно щось міняти. А якщо ви про букнет то тут потрібно лише про любов писати. Я б могла написати багато такого та так як я працюю в жанрі фентезі і містики то не бачу сенсу міняти жанр. Бо це не є добре для автора. Пам'ятаю як я перестала читати Р.Сарду саме через це. У вас жанр вельми оригінальний. І ваші читачі будуть чекати саме ваші історії. А не оте" він нахилився і подивився мені в очі , а я така вся затремтіла, бо вже захотіла" . Вибачте за іронію.
Єва Ромік, Давайте
Не шарю я в цьому. Просто постою у куточку та подивлюся.
Andrii Noshchenko, )
Кожен твір знайде свого читача, головне не зупиняйтесь) Щодо змін, то планую деякі внести, але вже тоді, коли книга буде завершена
Радомир Український, Дякую
Якщо ви про Букнет.. відсутність любовної лінії - ось що не дає Вашій історії розквітнути. Якщо готові до таких змін - міняйте. Якщо ні - змиріться, що читачів буде мало..
Радомир Український, Я теж бачу.. провів експеримент. Написав одну історію, використовуючи любовну лінію. Читають значно інтенсивніше
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати