"Вітаю з новинкою!" – комплімент чи порожні слова?
Зізнайтесь, чи бували у вас моменти, коли ви, замість радості від коментарів, відчували щось середнє між розчаруванням і легким подивом? Ви працювали ночами, вдивлялись у монітор, обговорювали з котом сюжетні повороти, а у відповідь – сухе, беземоційне "вітаю з новинкою".
Але давайте чесно, друзі, чи не було у вас спокуси написати щось подібне в коментарях? Бо ми всі, трохи чи багато, прагнемо уваги до своїх творів. Але ж... хіба ми не пишемо, щоб нас читали? Відчували? Проживали наші історії разом із нами?
Можливо, настав час розірвати це зачароване коло шаблонних фраз? Давайте читати одне одного. Коментувати чесно, щиро, з цікавістю. Бо кожен з нас тут заради того, щоб знайти свого читача, свій відгук, свою щиру емоцію.
І, до речі, якщо ви ще не читали мої книги – чому б не почати просто зараз? Відкрийте для себе нові історії, залиште щось більше, ніж "вітаю з новинкою". Пишіть так, щоб автори раділи, а читачі захоплювались. Адже ми всі тут заради цього, правда? ?
15 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНе знаю як кому та мені приємно. Навіть якщо це просте вітання. Далі буде щось більше.
Я тут новачок і дуже мало часу загалом провела. Години 4 поки виклала і щось почитала. Не дивлячись, що вже тиждень пройшов. Але вже подумала може то пароль якийсь )) чи традиція бо пишуть одне і теж чи потім додають свій твір чи ще щось. То реально лама . Начхати їм на ва твір, якщо вони письменники свого. Якщо ви тут давно, може порадите авторів пригодницьких книг? Дякую
Звісно, слова прості та банальні. Проте я справді щиро радію кожному такому повідомленню. Адже сама починаю перші повідомлення незнайомим авторам саме з таких простих слів. Вони на кшталт знайомства, далі будуть більш розлогі коментарі
Завжди вітаю всіх до кого завітав, навіть якщо не сильно сподобалось, я продивляюсь купу книг шукаючи свіжих ідей як мінімум. А сприймає людина по різному. Зараз люди не цінують ширість. Шукають третє дном, бо друге одразу нафантазували.
Відчувала, сто процентів, подвійні почуття, мов на роздоріжжі. Неприємно, особливо коли книга вже пару місяців на сайті. Приємно отримувати від друзів та постійних читачів.
Повністю погоджуюсь. На просторах Букнету «Вітаю з новинкою» звучить як давно заїжджене привітання з днем народження. Хочеться конструктивної критики до твору, або щирої думки про вподобання в ньому
Єва Ромік, Дякую, знайшов, допишу своє і обовʼязково прийму участь
Я вітаю з новинкою знайомих авторів, інколи отакими «шаблонними фразами», інколи розгорнуто. Але коли книга вже місяць як завершена, а тобі на неї прилітає «Вітаю з новинкою» я тільки усміхаюся на це та й все. Розумію для чого це робиться, але щиро вважаю, що якщо ти автор-новачок і хочеш щось прокоментувати у своїх більш відомих колег, то треба хачаб прочитати книгу і залишити нормальний коментар, а не писати всім під копірку. Це повага перш за все до колег і до себе.
А ще пишуть " дякую за проду", ну і що? Не всі вміють виражати думки псьмово, а кількість коментів між тим росте, що створює книзі відповідний імідж.
А якщо ваше незадоволення торкається коментарів колег, то це мене взагалі дивує. Щодня з'являється не одна нова книга, якщо читати всі, коли писати своє? Таким чином колеги виражають вам підтримку, роблять книзі початок рейтингу, читачі бачать це і приєднуються.
Я неймовірно вдячна колегам за кожен комент, навіть якщо це просто сердечко. Це означає, що книгу помітили і вона рухається вгору в стрічці обговорень. А якщо хочете, щоб вам коментували по ділу, прчитайте і прокоментуйте щось у ваших підписників, напишіть рецензію, прийміть участь у кількох марафонах. Ви маєте рацію, багато що тут робится навзаєм. Щасти вам.
Я тут в Букнеті "новенька" тож на кожен коментар "Вітаю з новинкою" радію, як дитина. Хотя відчуваю, що це порожні слова... Хочеться конкретний коментар по книзі.
Я теж вітаю з новинкою, але при цьому обов'язково читаю кілька розділів, а якщо твір короткий - то і весь, і пишу свій відгук. І згодна з пані Тетяною, це збільшую кількість коментарів. Тож, не ображайтесь на вітання. Хай будуть. Однак, крім них, потім будуть і відгуки.
Отримував на кожну книгу. Зовсім не переживаю за то. Кожен має право писати в коментарях що йому заманеться.
Andrii Noshchenko, Ні, абсолютно, просто відчувається як спам)
Ідеальних літературних ресурсів не існує. У кожного є і свої плюси, і свої мінуси. Треба підлаштовуватись та не перейматись задарма. На сьогодні, як на мене, Букнет це найкраща з українських платформ, з точки зору функціоналу, тож подякуємо йому, що маємо можливість розповсюджувати власну творчість.
Сергій Ляховський, +++
Це приємно, особливо коли це пишуть друзі, автори, якими ти захоплюєшся, або твої читачі. Усі інші… не знаю. Захвату немає, але й нічого негативного теж...
Тільки дивно, коли вітають із новинкою, в той момент коли книга вже певний час пишеться. Але то таке) Якщо хочуть хай вітають)))
І також добавлю, що для авторів, у яких це перші коментарі, думаю їм, це дуже приємно. Це з часом ти починаєш хотіти більше й більше)))
Олександр Немо, Щось в такому є... Я не приділяю)
Часу вистачає лише, щоб писати свою книгу та читати ту, яка вже давно лежить у бібліотеці й точно принесе задоволення
А можна подивитися на це з іншого боку: чим більше коментарів під книгою (будь-яких, навіть "вітаю"), тим вище вона підніметься в рейтингу, і тим вірогідніше, що знайде свого читача, а не лише автори прийдуть почитати одне одного.
Коли вітають друзі автори чи твої щирі підписники - це справжня енергія пдтримки. В інших випадках... Традиція йде від бажання отримати більше коментарів під своєю книгою і так само залишити комусь "в обмін".
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати