Додано
19.11.24 22:19:24
Випадково побачив,
але у мене таке враження, що у розділ "Блоги" пишуть лише жінки. 20 сповіщень на першій сторінці - і лише жіночі імена, або нікнейми.
Цей світ страшний, його захопила стать, котру раніше називали "слабкою".
Кволо почалапав у свою печеру, витираючи сльози рукою. Шкіра мамонта колихнулася як завіса над труною чоловічої домінації.
Андрій Нощенко
108
відслідковують
Інші блоги
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо?
Де дружба починається з брехні, а потім
Нагадую: залишилися останні години знижки на книгу «Мама для доньок фермера» Встигніть придбати цю сімейну історію за зниженою ціною — всього 68 грн! Самотній фермер, дві маленькі донечки,
Привітик! Сьогодні, протягом доби, діятиме знижка на палку історію НЕПОКІРНА ДЛЯ МІЛЬЯРДЕРА. Неймовірна історія 18+ яка розповідає про талановиту скрипальку Поліну та багатого мажора Євгена. Протягом роману матимуть
Любі друзі я от також вирішила податися на конкурс букнету. Й презентую вам новинку. Молодіжна проза про студентів, лекції й звісно ж перше кохання. Роман Любовний переполох або закохана не в того брата⚡️⚡️⚡️ &
Шановні читачі, у мене сьогодні свято!!!!!!!!! Книга потрапила в ТОП і в Бести!!! Ураааа!!! Дякую Вам!!! І бажаю всім приємного читання!!!!!! https://booknet.ua/book/zemlyanka-po-znizhc-b451809 Хейлі і подумати не могла, що невдала нічна поїздка обернуться
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗараз все поламаю))))
Я написав вам і доречі теж часто пишу блоги)))
А от щодо Букнету, то тут переважно золота жила - це любовні романи. Зазвичай вони написані жінками, але і чоловік и теж пишуть)
Гарісонів тут я дійсно не зустрічав, але це не той ресурс)))
Andrii Noshchenko, Але ми маємо розуміти, що людина, що писала і пише цікаві книги - хоче на них заробляти, бо їсти треба. Зараз фантастика не в почьоті. Або вона має бути пронизана любовʼю та емоціями.
Ну, мені доволі сподобалась книга Стефані Майєр «Гість». Це фантастика. Але було важко звикнути з неймовірною кількістю почуттів, хвилювань та любовних трикутників. Можливо, спочатку треба подивитись фільм)
Хай живе Матріархат) хоча б на цьому сайті
Іра Сітковська, Навіть не знав, що такий існує.
Нічого подібного. Ця "слабка" стать частіше пише про "Владних чоловіків" таких, які "мамонта" додому принесуть...
Світлана Романюк, Я чесно передивився топ 10 у жанрі бойове фентезі. Жодного мамонта. Лише королеви біглянки, некромантки з нервовими розладами та студентки у магічній академії. Де ж поділися баталїї, жорстокість та розум магів чи сила воїнів?… На це розділ «Бойове фентезі» відповіді не має.
Припускаю, що можливо це тому, що чоловіки поки, як ви кажете, мають менше "чоловічого" чтива й відповідно меншу кількість авторів, що пишуть у подібних жанрах...але сподіваюсь, що рано чи пізно ця ситуація зміниться та збільшиться кількість книг у жанрах де немає "розумних попаданок і прекрасних принців" ...воно наче замкнуте коло...збільшиться кількість читачів- збільшиться кількість авторів, збільшиться кількість авторів-збільшиться кількість читачів...Я, наприклад, шаную наукову фантастику й теж плачу...
Шаграй Наталія, Ех, років двадцять пʼять тому і я зачитувався науковою фантастикою. Але, на жаль, не зʼявилося нових Гарісонів чи Нівенів…
Та на сайті взагалі, здається, більшість жінок серед авторів. Ніхто не захоплював)) Очевидно, чоловіки просто менше займаються літературою зараз.
Анна Потій, Що читають менше я б не сказав. У мене серед підписників більша частина то чоловіки. Хоча, можливо, моя писанина просто не для жінок. Жодної у ній романтики…
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати