Додано
07.11.24 12:22:59
Завершення, новинка й арти до Заступниці Баби-Яги
Привіт-привіт, мої хороші! Сьогодні стільки подій! Я вирішила, що історія має тривати, а читач не має чекати на продовження! От зовсім! Тож запрошую на другу частину "Берегиня Зачарованого лісу", яка вже на Букнет! Адже я розумію, що ви якнайшвидше хочете дізнатися, що ж буде з нашою вчителькою Яною, якій довелося наводити дисципліну в Зачарованому лісі, а не у своїй школі...

Якщо раптом ви пропустили першу книгу, то ловіть посиланнячко: "Заступниця Баби-Яги"
То що ж буде далі?
Поділіться вашим баченням історії: Яна має залишитися в лісі чи повернутися додому?
А поки ви фантазуєте, хочу зробити для вас маленький подаруночок!
Я зібрала кілька артів-візуалізацій персонажів книги, тож запрошую вас порівняти авторське та ваше особисте уявлення героїв :)
Воля

Яна

Лесана

Нереїди

Підводний палац

Гном Гарібальд

Вогневиця

Марина Орєхова
718
відслідковують
Інші блоги
Стук у двері перериває думки. Відчиняю і бачу схвильовану служницю. - Ледве вас знайшла, я думала ви у кімнаті Ореста, - швидко промовляє дзвінким голосом. - До вас прийшли. - Хто? - Здається ваша мати. Цікаво, що їй потрібно?
Вітаю! Сьогодні діє знижка на зимову історію кохання. ✨✨✨ — Микито! — Неоднозначно покликав товариш. — Ти на котрій, з цих красунь завис? Крук важко видихнув, на силу перевів погляд на мера. — На Вишневській.
Після зради колишнього вона провела ніч з незнайомцем, а на ранок втекла. Згодом виявилося, що це - її новий бос. Що ж далі? Скоріше читайте, ще й з шаленою знижкою! "Мій новий бос" — Я зроблю так, що колишній
Всім привіт! Новий розділ Химер Калітрасу прибув за розкладом. У ньому трохи полунички, хтиві жриці і вибухове кохання. Буквально, вибухове. — Живеш занадто скромно як на копа-контрабандиста, — мурликнула
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні я хочу поділитися з вами неймовірною новиною. Моя книга «Темні лінії» офіційно стає частиною чарівного літературного марафону «Мелодія кохання», який проводять авторки

2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю.Чудові візуалізації!А книгу тільки зібралась читати!Я впевнена таке мені сподобається:))
Таня, Бажаю приємного читання!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати