Мої герої. Візуалізація.

Вадим і Ліна "Всі барви неба"

Ян і Дана "Довга дорога до тебе"

Денис і Олівія "Серед спеки сніг"

Макар і Дарина "Пам'ятай мене таким"_"Забути тебе"

Радан і Мія  "Наші бузкові світанки"

 

 

9 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Оксана Кіс
06.11.2024, 18:27:50

Всі герої просто неймовірно красиві❤️❤️❤️І в моїй бібліотеці є всі твої романи ,Хелено❤️Вони всі просто неймовірні і варті уваги❤️

Хелена Власенко
06.11.2024, 18:53:58

Оксана Кіс, дякую дуже))) Приємно)*

avatar
Селена Рейні
06.11.2024, 17:29:57

Вау! Які вони всі круті та гарні! Я в захваті)
І як дочекатися нової книги?))

Показати 3 відповіді
Хелена Власенко
06.11.2024, 18:53:23

Селена Рейні, так цікавіше)))

avatar
Lydmila
06.11.2024, 15:47:42

Які всі харизматичні,мої найулюбленіші Дарина і Макар,чекаю Родана і Мію.

Показати 3 відповіді
Хелена Власенко
06.11.2024, 16:55:50

Lydmila, побачимо, що вийде)))

avatar
Анна Багирова
06.11.2024, 16:30:50

Які всі пари класні!!!❤️❤️❤️)))

Хелена Власенко
06.11.2024, 16:55:13

Анна Багирова, дякую, сонце)*

avatar
Reader Lana
06.11.2024, 15:19:50

Які всі файненькі❤️ Дякую за можливість...

Показати 4 відповіді
Reader Lana
06.11.2024, 15:29:08

Хелена Власенко, Ну і нічого) наступного разу пощастить ❤️

avatar
Halyna Shchyrba
06.11.2024, 14:45:40

Крім "Дороги.." прочитала усе-варто ❤️

Хелена Власенко
06.11.2024, 14:52:20

Halyna Shchyrba, тішуся, що вам припали до душі історії)))

avatar
Віра Вікторівна
06.11.2024, 14:40:59

Яка краса!) ♥️ Все таке ж смачне, як і гарне!) Дякую за твої історії!)♥️✨

Хелена Власенко
06.11.2024, 14:43:31

Віра Вікторівна, навзаєм, красуне)*

Дякую за промики!!!

Хелена Власенко
06.11.2024, 14:35:36

Марина Корниевская, приємного прочитання)))

avatar
Юлія Гирина
06.11.2024, 14:26:51

Дякую за смаколики.
Трилогія про дорогу до тебе - неймовірна. Буде нагода ще раз перечитати.
А також прочитати Забути тебе
Здоров'я і натхнення Вам.

Хелена Власенко
06.11.2024, 14:35:13

Юлія Гирина, приємно, що вам сподобалось. Дякую))

Інші блоги
ШІ. Завершальний акцент.
Поки ідуть дискусії про етичність, практичність або навіть доцільність використання всюди ШІ спішу вас запевнити, що в світі нічого не змінилося. Нічогісінько. Взагалі. Коцептуально. Можна спробувати залаякати всіх фактом
оновлення
Приємного прочитання:) Цікаво, що це за розмова така, для якої моя присутність раптом стала обов’язковою. Я саме переглядала повідомлення в телеграмі, коли за спиною пролунав тихий голос. — Виявляється,
Дорогі колеги!
Розкажіть, скільки часу минуло, перш ніж читачі помітили вас як автора? Скільки книг вам довелося написати? Чи, можливо, аудиторія прийшла вже з першої історії?
Тихі читуни...
Але ж читають... хоч і тихо. Не багато, але є ті хто читають і навіть ствлять оцінки! Соцмережі таки працюють! Ну і Візуал! (Як же без нього?) — Зранку я зробила фотку, — дівчинка розблокувала екран і простягнула його
7 творів навіки покинуть цю платформу
Дорогі читачі, вітаю. Хотів повідомити цим блогом, що через три дні з цієї платформи зникнуть 7 творів: "Безбарвний сон", "А вони плачуть", "Вантажівка з гниллю", "Увімкни темряву. Збірка новел", "Я
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше