Додано
06.11.24 14:21:34
Мої герої. Візуалізація.
Вадим і Ліна "Всі барви неба"

Ян і Дана "Довга дорога до тебе"

Денис і Олівія "Серед спеки сніг"

Макар і Дарина "Пам'ятай мене таким"_"Забути тебе"

Радан і Мія "Наші бузкові світанки"

Хелена Власенко
1435
відслідковують
Інші блоги
Поки ідуть дискусії про етичність, практичність або навіть доцільність використання всюди ШІ спішу вас запевнити, що в світі нічого не змінилося. Нічогісінько. Взагалі. Коцептуально.
Можна спробувати залаякати всіх фактом
Приємного прочитання:) Цікаво, що це за розмова така, для якої моя присутність раптом стала обов’язковою. Я саме переглядала повідомлення в телеграмі, коли за спиною пролунав тихий голос. — Виявляється,
Розкажіть, скільки часу минуло, перш ніж читачі помітили вас як автора? Скільки книг вам довелося написати? Чи, можливо, аудиторія прийшла вже з першої історії?
Але ж читають... хоч і тихо. Не багато, але є ті хто читають і навіть ствлять оцінки! Соцмережі таки працюють! Ну і Візуал! (Як же без нього?) — Зранку я зробила фотку, — дівчинка розблокувала екран і простягнула його
Дорогі читачі, вітаю. Хотів повідомити цим блогом, що через три дні з цієї платформи зникнуть 7 творів: "Безбарвний сон", "А вони плачуть", "Вантажівка з гниллю", "Увімкни темряву. Збірка новел", "Я
9 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВсі герої просто неймовірно красиві❤️❤️❤️І в моїй бібліотеці є всі твої романи ,Хелено❤️Вони всі просто неймовірні і варті уваги❤️
Оксана Кіс, дякую дуже))) Приємно)*
Вау! Які вони всі круті та гарні! Я в захваті)
І як дочекатися нової книги?))
Селена Рейні, так цікавіше)))
Які всі харизматичні,мої найулюбленіші Дарина і Макар,чекаю Родана і Мію.
Lydmila, побачимо, що вийде)))
Які всі пари класні!!!❤️❤️❤️)))
Анна Багирова, дякую, сонце)*
Які всі файненькі❤️ Дякую за можливість...
Хелена Власенко, Ну і нічого) наступного разу пощастить ❤️
Крім "Дороги.." прочитала усе-варто ❤️
Halyna Shchyrba, тішуся, що вам припали до душі історії)))
Яка краса!) ♥️ Все таке ж смачне, як і гарне!) Дякую за твої історії!)♥️✨
Віра Вікторівна, навзаєм, красуне)*
Дякую за промики!!!
Марина Корниевская, приємного прочитання)))
Дякую за смаколики.
Трилогія про дорогу до тебе - неймовірна. Буде нагода ще раз перечитати.
А також прочитати Забути тебе
Здоров'я і натхнення Вам.
Юлія Гирина, приємно, що вам сподобалось. Дякую))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати