"Я не боюсь своїх бажань" закінчено.

Вітання всім моїм любим читачам!

Як ви, люди? Сподіваюся, все добре. 

Сьогодні я закінчила "Я не боюсь своїх бажань". Закінчила, бо зрозуміла, що майбутні події ніяк не влазять у формат та обʼєм "Я не боюсь..." 

Наступна книга має назву "Тієї ночі, коли грішник поцілував янгола" й, сподіваюся, зовсім скоро вона зʼявиться на моїй сторінці. 

Біднесенькі мої герої, я співчуваю та заздрю їм водночас, бо попереду їх чекають неабиякі качелі-каруселі. Буде боляче, буде солодко, буде безвихідь, буде щастя, буде багато пристрасті й, сподіваюсь, трапиться й справжнє, віднайдене  серед безлічі помилок та спроб, кохання. 

З ними може трапитися всяке. (До речі, кожен з вас, мої дорогі читачі, має змогу впливати на майбутнє героїв.Така опція є. Пишіть коментарі, підтримуйте своїх улюбленців, топіть тих, хто вам недовподоби. Не стримуйтесь! Це кльово творити разом.) Якщо чесно, я ще сама до кінця не знаю, чим закінчиться вся ця історія. Єдине, що знаю точно -  попереду багатезно яскравих, перехоплюючих дух емоції. Тож, будь ласка, залишайтесь зі мною і з цією історією. Й не кидайте наших героїв напризволяще, тобто на розтерзання авторці. 

До скорої зустрічі на сторінках "Тієї ночі, коли грішник поцілував янгола."

 

 Дай Боже всім гарного дня та тихого спокійного вечора!

Хай добро не полишає дім, охорони Божої 24/7.

Ваша Міа. 

 

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лось Наталья
03.11.2024, 19:04:38

Милий автор, дякую за опції в продовженні нашої історії) "топити"- це ми завжди будь ласка))) нікого на поталу і "розтерзання" авторці не залишимо)))) натхнення, наснаги і МУЗУ на плече

Міа Натан
03.11.2024, 20:06:31

Лось Наталья, Дякую на доброму слові! Я на вас сподіваюся. Гарного вечора!

avatar
Оксана
03.11.2024, 17:33:10

Люба Міа, назва кожної твоєї книги - це вже шедевр). Щодо грішника, то в мене немає запитань. А от хто тут янгол? З нетерпінням чекаю продовження!

Міа Натан
03.11.2024, 18:29:04

Оксана, Мерсі за компліман щодо назви. Я взагалі-то думала, що воно начебто зрозуміло хто тут янгол. Типу саме напрошується. Але не тут то було, як виявилось. У другій частині мене чекав величезний сюрприз від читачів. Не знаю, дівчата, чого ви ту нещасну дитину шпетите і в хвіст, і в гриву. Наче ж хороша дівчинка, єдина провина якої, що закохалася в красунчика, в якого просто не могла не закохатися. Короче, маємо, що маємо. Побачимо, що буде далі.

avatar
Oksana Vasyltsova
03.11.2024, 16:22:02

Чекаю на продовження )

Міа Натан
03.11.2024, 18:15:33

Oksana Vasyltsova, Дякую. Трошки терпіння і розповім все, що сама знаю.

Інші блоги
❤️ Знижки ❤️
Любі читачі, сьогодні діють знижки на мої романи: Коханець (еротика, трилер) Недоторка (еротика, психологічний трилер) Ну ти й за... Зайка! (еротика, гумор)
"Омріяна голочка"
Усім привіт! ✨ Сьогодні я здобула свою "омріяну галочку" — комерційний статус! Саме тому хочу сказати величезне "ДЯКУЮ" моїм вірним читачам. ❤️❤️❤️ Тому планую додати всі розділи книги Алексса.
⭐цікаве з книги⭐
Але тут я згадала розмову за вечерею. Те, як Яро спокійненько, навіть механічно перелічував тих на кого полював. Наче це не були живі істоти, а просто бездушні цілі. І мені стало моторошно. Так… мені особисто чи моїй
Ви просили Матвія? Отримуйте! 
Гарячий дядечко лише кілька годин тому з'явився в «Гордості», а ви вже засипали мене коментарями й питаннями про нього. Тож вирішила відповісти всім одразу. Так, історія про Матвія буде. І повірте, вона варта
Чи можливо забути Луку?)
Вітаю, мої любі читачі!) Одного разу героїня цього роману закохалась у чоловіка, який здався їй ідеальним. Ці двоє навіть одружилися, хоча рідні не були від цього в захваті. Мало того - усіма силами протистояли цьому шлюбу.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше