Святкуєте? Додайте настрою з книжками!

Вітаю всіх, хто святкує, з Геловіном! Хто не святкує - просто гарного вам настрою!

В мережі інколи натикаюсь на жахання людей щодо цього свята й розумію, що вони взагалі не читали про його походження. А походить воно від Самайну. Вважалось, що в ніч з 31-го жовтня (може, там й інші були дати, але ми вже звикли до цих) на 1-ше листопада межа між світом живих й мертвих стає дуже тонкою і її можна перетнути, як з того боку, так, схоже, й з цього. В кельтів цей день знаменував смерть старого року й народження нового. А, оскільки пов'язувався зі смертю, то заразом й з шануванням пам'яті померлих.

Ну, а вся атрибутика - чисто спроби відлякування справжньої нечисті, або ж плутання її, прикинувшись нею ж. Нічого диявольського! По-моєму, зараз люди святкують, аби мати привід повеселитись зайвий раз, особливо, коли зовсім невесело. Чом би й ні? Депресія ще нікого не рятувала й тягнути її у своє життя точно не варто, інакше всі загнемось.

А, якщо вам хочеться полоскотати нерви цього дня, то завітайте до моєї ОБРАНИЦІ СМЕРТІ. Там якраз й починається з викрадання головних складових захисних артефактів - гарбузів й жовтих хризантем. Хоча, в моїй книзі свято називається Святом Вільного шляху, яким і відправляли невпокоєних до покою, але брався за аналог саме Геловін. І потойбічні монстри також є, хоча це й не наша канонічна нечисть, а породження мороку: така собі форма життя, котра живиться іншим життям, випиваючи його.

Книга входить у дилогію, але можна читати окремо, оскільки тут вже інша історія, хоча й ті самі герої. Якщо ж хочеться полоскотати нерви тим, як герої намагались не вбити одне одного, на якийсь час домовившись, то запрошую до ЧОРНОГО ДІАМАНТУ КОРОНИ. Там навіть подорож до самої Смерті є! 

А хто хоче просто повеселитись, то зверніть увагу на флешмоб від Лариси Бондарчук геловінські_дивовиська. Там повно цікавезних оповідань! Я також обіцяла взяти в ньому участь, але спочатку сама захворіла, а потім захворіла напарниця, що працювала за мене, поки я на лікарняному була, й довелось вже мені працювати за неї, тому, перепрошую, але "Халепи ле Фадорів" очікують своєї черги написання))

До речі, в Олександри Метафор вийшла новинка про духів й медіумів - якраз в тему: ВТРАЧЕНЕ СЕРЦЕ ДУХА.

І ще не можу не згадати дві новинки, що тільки почали публікуватись:

НОВИЙ АТЛАНТИС Selene Evance про колишню журналістку, що дивом залишилась живою після того, як взялась розслідувати справу торговців зброєю.

ВАГІТНА ДЛЯ ЙОГО СЕСТРИ Юлії Міхаліної про дивні шляхи долі, котру інколи не зрозумієш: чи знущається вона, чи до щастя веде так хитромудро? До речі, в авторки сьогодні приємна знижка на дуже емоційний детектив П'ЯТИЙ ІЗ ЙОГО ГРІХІВ

А кому хочеться більше цікавинок, візуалів, подарунків: прошу до мого ТГ-каналу

Приємного всім читання й мирного неба над головою!

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Юлія Міхаліна
01.11.2024, 20:05:47

Я теж не святкую, але гарбузики і мінімально страхітлива атрибутика - прикольно виглядає))
Твоя дилогія саме те для геловінського настрою!❤️
І щиро дякую за згадку))

Показати 5 відповідей
Лара Роса
01.11.2024, 20:21:09

Юлія Міхаліна, :)))

avatar
Інна Турянська
01.11.2024, 16:54:05


Таке не святкую))
Але дякую за круту підбірку, Ларочко:)

Лара Роса
01.11.2024, 17:01:17

Інна Турянська, Та і я не святкую, бо не звикла, але настрій підтримую)) Дякую, Інночко!)))

avatar
Аліна Скінтей
01.11.2024, 15:06:59

Не святкую, але хотілось би)) чудова підбірка, чудові історії))

Показати 3 відповіді
Лара Роса
01.11.2024, 15:48:40

Аліна Скінтей, Люди звикли це робити)) Якби в нас була така традиція, то й в нас би так було))

avatar
Selene Evance
01.11.2024, 14:01:32

Ніколи не святкувала Геловін, але мені подобається атмосфера свята)) і «Обраниця смерті» — чудовий акомпанемент цьому настрою)

Показати 3 відповіді
Лара Роса
01.11.2024, 14:31:36

Selene Evance, Теж добре))

Інші блоги
За воротами
Сьогодні о 18:00 виходить Глава 18 книги "Хоругва Землі" Ворота залишилися позаду. Попереду — земля, яка давно перестала бути звичною. Місце, де минуле все ще нагадує про себе, а кожен новий крок змушує уважніше
Як цілуються джентльмени?
Друзі, Троп «від дружби до кохання» – основна тема мого історичного любовного роману «Квіти апельсина». Багато років Джордж та Мелані були лише друзями, довіряли одне одному та проводили багато часу разом. Проте
Книга заблокована!
Без паніки. Книга "Не твоя дитина. Повернення тирана" тимчасово заблокована адміністрацією. Сама винна, не подивилась на цей пункт правил, коли замовляла обкладинку. Завантажила нову, подала запит, тепер чекаю
Спойлер до нового розділу…
– Це твоя провина, – хрипко, зриваючись на шепіт, вимовила вона, дивлячись йому прямо в душу. – Це ти... це ти зробив. Це ти кинув мене, коли ти більше за все на світі був мені потрібен… Сем відчула, як
Хто стоїть за штурвалом «святого Юди»?
Скоро познайомимося з ще одним персонажем, в сюжеті «Ляльковода». Знайомтеся — Ойсін О’Коннор, капітан судна з промовистою назвою «Святий Юда». Ойсін — ірландець з запалом, важкою вдачею
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше